Dodaj do ulubionych

05 Victoria

03.10.06, 11:04
Mam Victorie za 2,50 a ta spolka ma byc zlikwidowana, to znczy ze z dnia na
dzien notowania beda zawieszone? Jak myslicie wybije sie jeszcze czy lepiej
sprzedac?
Obserwuj wątek
    • g80 Re: 05 Victoria 05.10.06, 11:57
      ruszyła !! :-)
      • ahead1 Re: 05 Victoria 05.10.06, 12:29
        Szkoda tylko ze sprzedalem wczoraj za 2,62...
        No nic, ale lepiej nie zarobic niz stracic...
        • muttleys Re: 05 Victoria 06.10.06, 15:48
          zgodnie z komunikatem likwidacja wydaje si byc rzecza pewna. jsli tak, to
          zgodnie z regulaminem NFI wartosc funduszu dzielona jest po rowno m-dzy
          akcjonariuszy. ciezko wyczuc poziom wyceny. 3 - 3,50? To chyba realna wysokosc.
          Trzymam jednak, mam po 2,17, a przyszlosc to wielka niewiadoma ;-) MOze ktos
          cos z victoria knuje i pofrunie jak inne nfi?
          Swoja droga to wahania kursu w ostatnich dniach przybraly poziom impoujacy,
          spekula kwitnie. tos obeznany mogl juz obrocic victoria dobre kilka razy
          sprzedajac za 2,50 i skpujac na nowo ponizej 2,10 i zarobic krocie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka