cichy1232 03.10.06, 11:04 Mam Victorie za 2,50 a ta spolka ma byc zlikwidowana, to znczy ze z dnia na dzien notowania beda zawieszone? Jak myslicie wybije sie jeszcze czy lepiej sprzedac? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ahead1 Re: 05 Victoria 05.10.06, 12:29 Szkoda tylko ze sprzedalem wczoraj za 2,62... No nic, ale lepiej nie zarobic niz stracic... Odpowiedz Link Zgłoś
muttleys Re: 05 Victoria 06.10.06, 15:48 zgodnie z komunikatem likwidacja wydaje si byc rzecza pewna. jsli tak, to zgodnie z regulaminem NFI wartosc funduszu dzielona jest po rowno m-dzy akcjonariuszy. ciezko wyczuc poziom wyceny. 3 - 3,50? To chyba realna wysokosc. Trzymam jednak, mam po 2,17, a przyszlosc to wielka niewiadoma ;-) MOze ktos cos z victoria knuje i pofrunie jak inne nfi? Swoja droga to wahania kursu w ostatnich dniach przybraly poziom impoujacy, spekula kwitnie. tos obeznany mogl juz obrocic victoria dobre kilka razy sprzedajac za 2,50 i skpujac na nowo ponizej 2,10 i zarobic krocie. Odpowiedz Link Zgłoś