31.01.07, 10:01
Stracilam dziewictwo i po raz pierwszy samodzielnie zainwestowałam w społke, a
nie w fundusze. Co sadzicie o Echu? Mi sie wydaje b. przyzwoitą spółką,
wzrosty fundamentalne, stabilny akcjonariat. Potrzymam sobie z rok, jak dobrze
pojdzie...
Obserwuj wątek
    • right_wing Re: Echo 31.01.07, 12:39
      Znakomita spolka Solowowa.
      Duzy udzial OFE.
      Swietne wyniki.
      Powinna byc jednym z liderow banki deweloprskiej roku 2007.
      Nie wiem kiedy ona peknie, ale trzymaj nawet jak cena wyda sie Tobie za wysoka.
      Szalenstwo tlumu jest trudne do przewidzenia i najlepiej wedrowac za nim od
      dolu czyli aktualny poziom wyrzucenia akcji to ok 90 PLN i przesuwaj go tylko w
      gore, nigdy w dol.



    • right_wing Re: Echo 01.02.07, 10:15
      Jesli dzis i jutro zostanie >115 bedzie dobrze juz w lutym.
    • mdminvest Re: Echo 02.02.07, 19:41
      gratuluje. polecam ta społke . społka z potenciałem wzrostu . dużo inwestycji polecam lekture parkietu sporzed kilku dni/
      • p0105 Re: Echo 04.02.07, 11:11
        witam
        kupilem za 117zl zastanawiam sie czy nie za drogo sadzicie ze da zarobic w
        najblizszym czasie kilka prosecent czy moze byc delikatny spadek?co na to AT?
        jak sadzicie na ilu stopa ustawic?

        pozdrawiam dzieki wielkie
    • right_wing Re: Echo 07.02.07, 12:19
      Dzis prawdopodobnie sprzedaja rozczarowani widzowie TVN, w ktorym w pt i w pon
      naganiano na spolke. Ja rzecz jasna dokupilem po 114.
      • p0105 Re: Echo 09.02.07, 00:07
        witam
        chcialem wejsc w ta spolke a tu 2 czarna swieca ogromna podkreslam myslicie ze
        to jest glownie zwizane z korektana naszej gieldzie czy raczej spolka musi
        zlapac oddech?
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka