paszczakowna1
31.01.07, 10:01
Stracilam dziewictwo i po raz pierwszy samodzielnie zainwestowałam w społke, a
nie w fundusze. Co sadzicie o Echu? Mi sie wydaje b. przyzwoitą spółką,
wzrosty fundamentalne, stabilny akcjonariat. Potrzymam sobie z rok, jak dobrze
pojdzie...