kazweg46 16.05.07, 20:53 Co myślicie o tym co stało się z kursem htlu dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przykopa Re: HTLStrefa ciekawa spółka 16.05.07, 21:58 -obniżyli prognozę wyników na 2007.Kurs od stycznia jechał do boku i wyglądało to technicznie coraz lepiej.Niestety taki kop musiał przynieść efekt.Zobaczymy w jakim stopniu było to już zdyskontowane ,,przez wiedzących lepiej" i kurs powróci do poprzedniej formacji , czy też zacznie się dalsza obsuwa. Biała świeca na dziś z dolnym cieniem nieco łagodzi wymowę tego spadku ( ?) Odpowiedz Link Zgłoś
mdminvest Re: HTLStrefa ciekawa spółka 20.05.07, 15:59 15:28 20.12.2006 HTL-Strefa rozmawia o przejęciu lub połączeniu, może podnieść prognozy na 2007 r. Warszawa, 20.12.2006 (ISB) - HTL-Strefa z pewnością wykona prognozy wyników finansowych na 2006 rok i rozważa podniesienie prognoz na 2007 rok. Spółka prowadzi rozmowy na temat połączeniu lub przejęcia jednej z dużych firm z branży, które mogą być sfinalizowane w pierwszym półroczu 2007 roku. Jeśli dojdzie do przejęcia, sfinansuje je nową emisją akcji, powiedział w środę prezes spółki Andrzej Czernecki. dziwna sytuacja. sadzięłm ze te 10% na minus to bedize maks a tu lecimy dalej. FUNDUSZE ingeruja w ta sprawe ma BYC SPLIT !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
radiotrwam Re: HTLStrefa ciekawa spółka 20.05.07, 21:46 W Rrzepie czytałem że obniżyli prognozę na ten rok. I rynek realizuje raczej ten scenariusz. - nie wiem z czego infa o odwrotnej sytuacji. Prosze o podanie źródła Odpowiedz Link Zgłoś