Dodaj do ulubionych

HTLStrefa ciekawa spółka

16.05.07, 20:53
Co myślicie o tym co stało się z kursem htlu dzisiaj.
Obserwuj wątek
    • przykopa Re: HTLStrefa ciekawa spółka 16.05.07, 21:58
      -obniżyli prognozę wyników na 2007.Kurs od stycznia jechał do boku i wyglądało
      to technicznie coraz lepiej.Niestety taki kop musiał przynieść efekt.Zobaczymy
      w jakim stopniu było to już zdyskontowane ,,przez wiedzących lepiej" i kurs
      powróci do poprzedniej formacji , czy też zacznie się dalsza obsuwa. Biała
      świeca na dziś z dolnym cieniem nieco łagodzi wymowę tego spadku ( ?)
      • mdminvest Re: HTLStrefa ciekawa spółka 20.05.07, 15:59
        15:28 20.12.2006
        HTL-Strefa rozmawia o przejęciu lub połączeniu, może podnieść prognozy na 2007 r.

        Warszawa, 20.12.2006 (ISB) - HTL-Strefa z pewnością wykona prognozy wyników finansowych na 2006 rok i rozważa podniesienie prognoz na 2007 rok. Spółka prowadzi rozmowy na temat połączeniu lub przejęcia jednej z dużych firm z branży, które mogą być sfinalizowane w pierwszym półroczu 2007 roku. Jeśli dojdzie do przejęcia, sfinansuje je nową emisją akcji, powiedział w środę prezes spółki Andrzej Czernecki.


        dziwna sytuacja.

        sadzięłm ze te 10% na minus to bedize maks a tu lecimy dalej.

        FUNDUSZE ingeruja w ta sprawe ma BYC SPLIT !!!!!!!!!!!!!
        • radiotrwam Re: HTLStrefa ciekawa spółka 20.05.07, 21:46

          W Rrzepie czytałem że obniżyli prognozę na ten rok. I rynek realizuje raczej
          ten scenariusz.
          - nie wiem z czego infa o odwrotnej sytuacji. Prosze o podanie źródła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka