Dodaj do ulubionych

100p dalej

09.10.07, 16:31
dogonilismy wreszcie poziomami USA w stosunku do luki hossy po FED wiec teraz
pomiedzy 850-900 na W20 rozegra sie batalia o hosse lub szybko zrealizujemy
zyski :-) stockcharts.com/charts/gallery.html?$TNX
nadal uwazam przy tym poiomie ze S tylko ze stopem
Citro co sadzisz o WIG-Banki teraz ?
stooq.pl/q/?s=wig_banki&d=20071009&c=5m&t=c&a=lg&b=1
Obserwuj wątek
    • citro1 Re: 100p dalej 09.10.07, 18:12
      fiu fiu fiu ,ale sobie pojechali!!
      Połamali wszystkie opory - 3750;3830 jeszcze dwie godziny i 3900 by pękło.
      Czytam ,że było nawet zawieszenie notowań kontraktów - no no no
      Droga na szczyty stoi otwarta - pytanie tylko co dalej??
      ja podchodze do tych wzrostów sceptycznie - ktoś powie ( czepiasz się)
      Brazylia ,Turcja,Rosja pobiły rekordy,to dlaczego my nie??

      Chodzi mi o styl tych wzrostów,ile tu jest kasy arbitrażu,ile ustawiaczy,a ile
      poważnego kapitału
      Śledząc rynki parę ładnych lat, arbitraż nigdy nie wygenerował trwałych
      wzrostów.To co robią z bazą i arkuszem zleceń nadaje sie dla naszego super
      prokuratora:)
      Jak tylko sie sytuacja leciutko pogorszy i grubaski się obrócą,to cała to kasa
      arbi wróci na rynek.

      Mam jeszcze jedna uwagę: zobaczcie co robił rynek ,po paru sesjach jak odchodził
      na 200/250 pkt od sk 45

      Ja jutro biorę eSki - zawsze gram na dół pod oporem - prosta poprowadzona po
      szczytach,dzisiaj zatrzymała rynek - czy jutro to przejdą?? tego nie wiem,ale
      ryzyko się opłaca
      • prenditore Re: 100p dalej 09.10.07, 19:21
        Nasi ustawiacze realizują pewien mądry scenariusz. Ponieważ na
        obecnych poziomach nikt rozsądny nie kwapił się do zakupów,
        wykorzystano arbitraż, któremu jest wszystko jedno po ile kupuje
        akcje, byleby baza była odpowiednia. Kij ma dwa końce, bo ktoś musi
        potem te akcje odebrać i to w przeogromnej ilości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka