futurek1
09.10.07, 16:31
dogonilismy wreszcie poziomami USA w stosunku do luki hossy po FED wiec teraz
pomiedzy 850-900 na W20 rozegra sie batalia o hosse lub szybko zrealizujemy
zyski :-) stockcharts.com/charts/gallery.html?$TNX
nadal uwazam przy tym poiomie ze S tylko ze stopem
Citro co sadzisz o WIG-Banki teraz ?
stooq.pl/q/?s=wig_banki&d=20071009&c=5m&t=c&a=lg&b=1