nioszka 22.11.04, 16:28 jazdy ofkors. Macie? Bo ja niedługo zdaję 2 raz i nie mam ani odrobiny pozytywnego nastawienia, nie wiem czy przez tą pogodę czy jak? Dajcie jakieś dobre rady, pliiz (na Auto-Moto byłam, poczytałam, ale wolę od "swoich") :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr_c Re: prawko 22.11.04, 17:21 Czesc Nioszko, co prawda moje zdawalem w zupelnie innej rzeczywistosci, ale tez przed egzaminem wydawalo mi sie nieosiagalne. A potem jakos zdalem ( choc moze nie w orlim stylu, ale zdalem . Ty tez tak bedziesz miala, tylko przy manewrach nie rozjedz dostojnej komisji :) Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: prawko 22.11.04, 22:06 mi się udało za pierwszym. A rad nie mam, bo nic nie pamiętam, taki byłem zdenerwowany :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: prawko 22.11.04, 19:38 Aha, takija np., to za trzecim razem zdałem dopiero. To już 13 lat niby, a do dzisiaj okrutnie nie lubię, kiedy mi ktoś dyktuje jak mam jeździć. :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: prawko IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.11.04, 20:44 ja TEZ zdalam za drugim razem :) Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: prawko 22.11.04, 20:46 Co Wy wiecie o zdawaniu na prawo jazdy ;P M. po sześciu egzaminach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: prawko IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 22.11.04, 20:47 to samo. to tu. to tam, to ram pam pam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: prawko IP: 82.112.197.* 23.11.04, 08:32 taka ja zdawalam na szklance /i nie za butelke ;)/ i przed tym ogromnym lizakiem z napisem stop, pan egzaminator wrzasknal: tylko mi tu nie hamuj dziecko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr_c Re: prawko IP: *.uk.prserv.net 23.11.04, 17:30 Znaczy sie dzigit byB :) Odpowiedz Link Zgłoś
aquariusss Re: prawko 25.11.04, 10:19 Nioszko, przed examem koniecznie potrenuj tutaj ;) POWODZENIA PS: ja zdalem za 1 ;) nieskromnie Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: prawko 25.11.04, 10:35 Aqy: heh, co niby mam trenować? Viki: może pójde w Twoje ślady :) Mmpm: mistrzu :) Aniello: oby! Odpowiedz Link Zgłoś
aquariusss Re: prawko 25.11.04, 11:59 O masz Ci los... tu sie sprawdz adverts.freeloader.com/zurich/ Good luck :), łanmortajm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 26.11.04, 08:54 i sie nie przejmuj, rozejrzyj sie wokol i zobacz jak jezdza ci co juz posiadaja prawo jazdy! doda ci to otuchy Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: prawko 26.11.04, 10:32 Pokaż im, gdzie raki zimują następnym razem. To była tylko rozgrzewka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: prawko 29.11.04, 10:27 raport z frontu: jeszcze mnie tam będą widzieć w tym ośrodku :), znaczy czeka mnie praca nad autem zdecydowanie, szkoda bo egzaminator był fajny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 29.11.04, 10:41 tym przyjemniej bedzie powtorzyc :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: prawko 29.11.04, 11:14 byłoby miło, ale ci egzaminatorzy się tam zmieniają często... Znaczy on nie był fajny w sensie atrakcyjności, ale podejścia do nas Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: prawko 29.11.04, 22:01 Nie łam się, na razie możesz poćwiczyć na tym co Aquarius przytaszczył. To jest śliczne, jak na razie daję tylko zarobić lakiernikowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: prawko IP: *.24-151.libero.it 29.11.04, 23:18 ja mam problemy z nr 2 Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: prawko 30.11.04, 13:34 tyłem wjeżdzajcie. po 5 dniacyh grania w to non stop nauczylam sie na 100% wszystko :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 30.11.04, 15:03 a na Ciebie kiedy kolej z prawem jazdy Emu? Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: prawko 30.11.04, 18:16 od lutego moge zaczac krusy, zaczynam od kwietnia, bo czekam na kolezancke co mlodsza ode mnie o 2 miesiace. i bedziemy zdawac razem. Odpowiedz Link Zgłoś
aquariusss Re: prawko 30.11.04, 20:27 W myśl zasady, we dwoje raźniej, a na troje babka wróżyła :) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: prawko 01.12.04, 14:23 aha. gorzej jak sie pobijemy o przystojnego pana nauczyciela tudziez egzaminatora. Odpowiedz Link Zgłoś