22.11.04, 16:28
jazdy ofkors. Macie? Bo ja niedługo zdaję 2 raz i nie mam ani odrobiny
pozytywnego nastawienia, nie wiem czy przez tą pogodę czy jak? Dajcie jakieś
dobre rady, pliiz (na Auto-Moto byłam, poczytałam, ale wolę od "swoich") :)
Obserwuj wątek
    • piotr_c Re: prawko 22.11.04, 17:21
      Czesc Nioszko, co prawda moje zdawalem w zupelnie innej rzeczywistosci, ale tez
      przed egzaminem wydawalo mi sie nieosiagalne. A potem jakos zdalem ( choc moze
      nie w orlim stylu, ale zdalem . Ty tez tak bedziesz miala, tylko przy manewrach
      nie rozjedz dostojnej komisji :)
      • ignatz Re: prawko 22.11.04, 22:06
        mi się udało za pierwszym. A rad nie mam, bo nic nie pamiętam, taki byłem
        zdenerwowany :-)
    • oxycort Re: prawko 22.11.04, 19:38
      Aha, takija np., to za trzecim razem zdałem dopiero. To już 13 lat niby, a do
      dzisiaj okrutnie nie lubię, kiedy mi ktoś dyktuje jak mam jeździć. :)
      ~~
      ox
    • Gość: aniela Re: prawko IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.11.04, 20:44
      ja TEZ zdalam za drugim razem :)
      • mmpm Re: prawko 22.11.04, 20:46
        Co Wy wiecie o zdawaniu na prawo jazdy ;P

        M. po sześciu egzaminach
      • Gość: kanuk Re: prawko IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 22.11.04, 20:47
        to samo. to tu. to tam, to ram pam pam.
        • Gość: viki2lav Re: prawko IP: 82.112.197.* 23.11.04, 08:32
          taka ja zdawalam na szklance /i nie za butelke ;)/ i przed tym ogromnym
          lizakiem z napisem stop, pan egzaminator wrzasknal: tylko mi tu nie hamuj
          dziecko!
          • Gość: piotr_c Re: prawko IP: *.uk.prserv.net 23.11.04, 17:30
            Znaczy sie dzigit byB :)
    • aquariusss Re: prawko 25.11.04, 10:19
      Nioszko, przed examem koniecznie potrenuj tutaj ;) POWODZENIA

      PS: ja zdalem za 1 ;) nieskromnie
      • nioszka Re: prawko 25.11.04, 10:35
        Aqy: heh, co niby mam trenować?
        Viki: może pójde w Twoje ślady :)
        Mmpm: mistrzu :)
        Aniello: oby!
        • aquariusss Re: prawko 25.11.04, 11:59
          O masz Ci los... tu sie sprawdz
          adverts.freeloader.com/zurich/
          Good luck :), łanmortajm
          • Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 26.11.04, 08:54
            i sie nie przejmuj, rozejrzyj sie wokol i zobacz jak jezdza ci co juz posiadaja
            prawo jazdy! doda ci to otuchy
          • piotr_c Re: prawko 26.11.04, 18:25
            TO JEST PIEEKNE !!!
        • pierans Re: prawko 26.11.04, 10:32
          Pokaż im, gdzie raki zimują następnym razem. To była tylko rozgrzewka ;-)
          • magdal_l Re: prawko 26.11.04, 11:48
            melduje się magdala po czterech podejściach
            • nioszka Re: prawko 29.11.04, 10:27
              raport z frontu: jeszcze mnie tam będą widzieć w tym ośrodku :), znaczy czeka
              mnie praca nad autem zdecydowanie, szkoda bo egzaminator był fajny...
              • Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 29.11.04, 10:41
                tym przyjemniej bedzie powtorzyc :-)
                • nioszka Re: prawko 29.11.04, 11:14
                  byłoby miło, ale ci egzaminatorzy się tam zmieniają często... Znaczy on nie był
                  fajny w sensie atrakcyjności, ale podejścia do nas
              • piotr_c Re: prawko 29.11.04, 22:01
                Nie łam się, na razie możesz poćwiczyć na tym co Aquarius przytaszczył. To jest śliczne, jak na razie daję tylko zarobić lakiernikowi :)
                • Gość: v2l Re: prawko IP: *.24-151.libero.it 29.11.04, 23:18
                  ja mam problemy z nr 2
                  • emusia Re: prawko 30.11.04, 13:34
                    tyłem wjeżdzajcie. po 5 dniacyh grania w to non stop nauczylam sie na 100%
                    wszystko :-)
                    • Gość: v2l Re: prawko IP: 82.112.197.* 30.11.04, 15:03
                      a na Ciebie kiedy kolej z prawem jazdy Emu?
                      • emusia Re: prawko 30.11.04, 18:16
                        od lutego moge zaczac krusy, zaczynam od kwietnia, bo czekam na kolezancke co
                        mlodsza ode mnie o 2 miesiace. i bedziemy zdawac razem.
                        • aquariusss Re: prawko 30.11.04, 20:27
                          W myśl zasady, we dwoje raźniej, a na troje babka wróżyła :)
                          • emusia Re: prawko 01.12.04, 14:23
                            aha. gorzej jak sie pobijemy o przystojnego pana nauczyciela tudziez
                            egzaminatora.
                            • nioszka Re: prawko 01.12.04, 14:33
                              w osrodkach to zazwyczaj stare zgredy są :)
                              • emusia Re: prawko 01.12.04, 20:03
                                ueee. to ja nie zdaje prawka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka