22.08.03, 09:32
uśmiechnij się Chopcze, łączym się z Tobą w tęsknocie niepojetej...;)
Obserwuj wątek
    • edzioszka Re: Do Chrisa 22.08.03, 09:39
      klepię Cię dobrotliwie po plecach...;)
      • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:27
        myslalam ze to jakas oda
    • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:37
      O Chrisie!
      Co rakieta trafisz nawet w groszka
      odpowiedz na apel podpisan edzioszka
      i chociaz martwi mnie twoja mina
      wiem ze marzy o tobie tez kwasna cytryna
      ze o ka cos tam nie wspomne
      prosze ugas o Chrisie ich nadzieje plonne


      z tomu poezji grajdolowej
      • Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 12:44
        Viki, jak możesz, znowu inwektywy - nie zachowuj się jak dziecko...;)
    • Gość: viki2lav Re: Do Anieli IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:43
      tak bym napisala ale mnie ubiegl puszkiniak
      Puszkin, Aleksandr Siergiejewicz
      Anioł
      "Światłością lśniąc, u wrót edemu
      Stał z głową opuszczoną Anioł,
      A buntowniczy, mroczny demon
      Krążył nad piekła złą otchłanią.

      Duch zaprzeczenia, duch bluźnierczy
      Spoglądał na czystego ducha
      I słodkim żarem po raz pierwszy
      Miłośnie drgnęła istność głucha.

      Nienadaremnie, rzekł, zaznałem
      Blasku, co spłynął mi od ciebie:
      Nie wszystkim w świecie pogardzałem,
      Nie wszystkom nienawidził w niebie."




      mozna juz umrzec

      • Gość: vi_ki Re: Do Ignatza IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:49
        z innej beczki, ale pasuje!
        Gałczyński, Konstanty Ildefons
        Ech, Ignacy, Ignacy!
        "I na co ci, Ignacy,
        i na co ci to?
        Wszyscyśmy są Polacy,
        jedno kopyto;
        wadzić się było nie trza,
        psować w sejmie powietrza,
        bo teraz co? wiadomo: głowę ci zmyto.

        W ogóle, panie święty,
        pozycyja licha:
        skrzeczy "Express", to znowu
        głos Zaćwilicha;
        stoi ta banda w sejmie,
        żaden czapki nie zdejmie,
        ciastka jedzą, rajcują, czysta komika.

        - Poza sejmem - powiadasz
        - gadać nie mogę.
        - Nie chcesz, to i nie trzeba,
        krzyżyk na drogę.

        Choć przy ciastkach, kawusi
        byłoby to milusiej:
        dwie pół czarnej, dwa pączki - rzeczy niedrogie.

        Gęśliczki sanacyjne,
        gęśliczki małe,
        kończcie tedy z triumfem
        śliczny kawałek;
        przez kapryśne zakręty
        zmierzajcie do puenty:
        W Polsce jest trzech marszałków, jeden Marszałek."


        • chris_45 Re: Do Ignatza 22.08.03, 12:56
          używacie sobie na mnie, co ?
          • Gość: vikers Re: Do Ignatza IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:05
            chris_45 napisał:

            > używacie sobie na mnie, co ?


            raczej uzywam Cie :(
      • aniela Re: Do Anieli 22.08.03, 13:02
        aha jak a ja sie tak latwo wzruszam.
    • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:57
      ;)
      • chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 12:59
        nie ma się z czego śmiać
        z ludzkiego nieszczęścia ?
        • Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:01
          e tam uzywamy, raczej potokiem czułosci zalewamy - sie nie utop czasem...;)
      • basia Re: Do Chrisa 22.08.03, 12:59
        Oh,Chris :)

        • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:03
          wrazliwa bestia

          Basiu , co ty na to?
          • basia Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:08
            Wzdech Chrisa...

            -Oh,Anko_33,
            nikt się nie dowie jako samakujesz
            dopóki nie zapostujesz..

            Tu mówił Chris,nie Jarząbek ;)
        • chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:04
          Basiu :)

          Anka mnie wykończy swoim milczeniem
          nie wiem tylko jak szybko...
          • aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:05
            a nie moglbys do mnie powzdychac? zeby z wprawy nie wyjsc
            • Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:05
              albo do mnie? - chwilowo wolnam...;)
            • chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:06
              mógłbym, ale to nie to samo... :)
              może jakbyś zniknęła, to może... :)))
              • aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:07
                a nene, kjak bym zniknela to bym Cie nie slyszala, a to nie byloby to samo
                zupelnie.
              • Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:07
                pojawiam się i znikam...;)
                • chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:08
                  nikt tak pięknie i na długo nie znika jak Anka
                • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:08
                  ej psujecie mi watek, sio;P
                  • aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:09
                    aha bo sie Chris zużyje
                    • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:11
                      nieuzyty jest troche, ja wiem ze wizerunek to rzecz wazna, ale zeby az tak
                      reagaowac,
                      v.smutna
                    • oxycort Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:14
                      No przecież się nie wymydli... ;)
                      ~~
                      ox
                      • Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:17
                        skad to wiesz?
                        • aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:22
                          no i macie. rozmydlił się
                        • oxycort Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:22
                          A dysponujesz z goła odmiennymi informacjami z podejrzanych źródeł może?
                          ~~
                          ox
                          • viki2lav Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:28
                            bo ci napisze ode grajdolowa;) nago raco

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka