edzioszka 22.08.03, 09:32 uśmiechnij się Chopcze, łączym się z Tobą w tęsknocie niepojetej...;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:27 myslalam ze to jakas oda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:37 O Chrisie! Co rakieta trafisz nawet w groszka odpowiedz na apel podpisan edzioszka i chociaz martwi mnie twoja mina wiem ze marzy o tobie tez kwasna cytryna ze o ka cos tam nie wspomne prosze ugas o Chrisie ich nadzieje plonne z tomu poezji grajdolowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 12:44 Viki, jak możesz, znowu inwektywy - nie zachowuj się jak dziecko...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Do Anieli IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:43 tak bym napisala ale mnie ubiegl puszkiniak Puszkin, Aleksandr Siergiejewicz Anioł "Światłością lśniąc, u wrót edemu Stał z głową opuszczoną Anioł, A buntowniczy, mroczny demon Krążył nad piekła złą otchłanią. Duch zaprzeczenia, duch bluźnierczy Spoglądał na czystego ducha I słodkim żarem po raz pierwszy Miłośnie drgnęła istność głucha. Nienadaremnie, rzekł, zaznałem Blasku, co spłynął mi od ciebie: Nie wszystkim w świecie pogardzałem, Nie wszystkom nienawidził w niebie." mozna juz umrzec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vi_ki Re: Do Ignatza IP: 213.255.126.* 22.08.03, 12:49 z innej beczki, ale pasuje! Gałczyński, Konstanty Ildefons Ech, Ignacy, Ignacy! "I na co ci, Ignacy, i na co ci to? Wszyscyśmy są Polacy, jedno kopyto; wadzić się było nie trza, psować w sejmie powietrza, bo teraz co? wiadomo: głowę ci zmyto. W ogóle, panie święty, pozycyja licha: skrzeczy "Express", to znowu głos Zaćwilicha; stoi ta banda w sejmie, żaden czapki nie zdejmie, ciastka jedzą, rajcują, czysta komika. - Poza sejmem - powiadasz - gadać nie mogę. - Nie chcesz, to i nie trzeba, krzyżyk na drogę. Choć przy ciastkach, kawusi byłoby to milusiej: dwie pół czarnej, dwa pączki - rzeczy niedrogie. Gęśliczki sanacyjne, gęśliczki małe, kończcie tedy z triumfem śliczny kawałek; przez kapryśne zakręty zmierzajcie do puenty: W Polsce jest trzech marszałków, jeden Marszałek." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vikers Re: Do Ignatza IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:05 chris_45 napisał: > używacie sobie na mnie, co ? raczej uzywam Cie :( Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 12:59 nie ma się z czego śmiać z ludzkiego nieszczęścia ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:01 e tam uzywamy, raczej potokiem czułosci zalewamy - sie nie utop czasem...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:03 wrazliwa bestia Basiu , co ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:08 Wzdech Chrisa... -Oh,Anko_33, nikt się nie dowie jako samakujesz dopóki nie zapostujesz.. Tu mówił Chris,nie Jarząbek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:04 Basiu :) Anka mnie wykończy swoim milczeniem nie wiem tylko jak szybko... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:05 a nie moglbys do mnie powzdychac? zeby z wprawy nie wyjsc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:05 albo do mnie? - chwilowo wolnam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:06 mógłbym, ale to nie to samo... :) może jakbyś zniknęła, to może... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:07 a nene, kjak bym zniknela to bym Cie nie slyszala, a to nie byloby to samo zupelnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzioszka Re: Do Chrisa IP: *.acn.waw.pl 22.08.03, 13:07 pojawiam się i znikam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:08 nikt tak pięknie i na długo nie znika jak Anka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:08 ej psujecie mi watek, sio;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Do Chrisa IP: 213.255.126.* 22.08.03, 13:11 nieuzyty jest troche, ja wiem ze wizerunek to rzecz wazna, ale zeby az tak reagaowac, v.smutna Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Do Chrisa 22.08.03, 13:22 A dysponujesz z goła odmiennymi informacjami z podejrzanych źródeł może? ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś