Dodaj do ulubionych

Żenujacy triumf

17.04.10, 16:27
"Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy
nagłówek ogolnopolskiego dziennika.
Obserwuj wątek
    • boblebowsky Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:31
      kirk12 napisał:

      > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy
      > nagłówek ogolnopolskiego dziennika.

      Na jakiej podstawie zarzucasz temu newsowi triumfalizm??
      Bo wybacz, ale to, że ci siem wydaje to trochę za mało.
      • sclavus Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:33
        Nie dla ciebie, przypadkiem, ta śmierć, to ZNAK???
        Masz teraz drugi - chmura z wyroku boskiego... a ty zaraz
        tryumfalizm...
        Zdecyduj się na coś!
        • bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:01
          sclavus napisał:

          > Nie dla ciebie, przypadkiem, ta śmierć, to ZNAK???
          > Masz teraz drugi - chmura z wyroku boskiego... a ty zaraz
          > tryumfalizm...
          > Zdecyduj się na coś!


          Ani jedno ani drugie.Kolega się ....zamyślił,zapętlił?

      • wyluzowana.kaczka Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:33
        Prof. Pawlow sie klania. Wystarczy,ze w GW. Ta sama notka w Rzepie i
        nie byloby reakcji.
      • sclavus sorry... 17.04.10, 16:34
        ten wyżej - do kirka... ofkoz :)
        • boblebowsky domyśłiłem się:) 17.04.10, 16:39

      • bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:00
        boblebowsky napisał:

        > kirk12 napisał:
        >
        > > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy
        > > nagłówek ogolnopolskiego dziennika.
        >
        > Na jakiej podstawie zarzucasz temu newsowi triumfalizm??
        > Bo wybacz, ale to, że ci siem wydaje to trochę za mało.



        Racja.

    • bodo.2 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:32
      szkoda,że nie myślą,jaki splendor spotkał by Tuska,jako gospodarza ceremonii,ale
      najważniejsze to każda szkoda przyniesiona państwu
      • sclavus Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:36
        Przepraszam, że co?
        Że szkoda? Państwu??
        To da się wymyślać, tak?
        PeeS - znasz letką trawestację Reduty Ordona? To się przepytaj z
        niej - letko...
    • ukos Żenujący triumf sobowtóra Korybuta na Wawelu n/t 17.04.10, 16:35
      • bodo.2 Re: Żenujący triumf sobowtóra Korybuta na Wawelu 17.04.10, 16:38
        to Kaczyńskiego królem czynicie? no tego to nawet Adaś by po swej czeladzi się
        nie spodziewał
        • zoil44elwer Re: Żenujący triumf sobowtóra Korybuta na Wawelu 17.04.10, 16:43
          Elekcyjnego króla,wybranego tylko za zasługi swego ojca Jeremiego(wybrano go za
          sławę ojca chociaż nie miał nic z mołojca).A że okazał się zerem?
    • dupetek Ciągoty absolutystyczne. 17.04.10, 16:36
      Zła wiadomość, to posłańca trzeba zabić?
    • trzymilionowy.post Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 16:39
      Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację
      oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.
      • trzymilionowy.post Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 16:51
        trzymilionowy.post napisał:

        Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację
        oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.

        Bardziej odpowiednie autorze wątku ( lecz nie tylko ) byłoby: oraz
        tym samym umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.
        • bezprim Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 17:30
          trzymilionowy.post napisał:

          > trzymilionowy.post napisał:
          >
          > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację
          > oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.
          >
          > Bardziej odpowiednie autorze wątku ( lecz nie tylko ) byłoby: oraz
          > tym samym umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.



          Delegacje się wycofują. Większość chce lecieć

          Z przykrością stwierdzam,że również i Ty oszczędnie gospodarujesz prawdą,czy też
          doniesieniami medialnymi.

          forum.gazeta.pl/forum/03,28,110190326,110191031.html?rep=1
          • trzymilionowy.post Dlatego właśnie powtarzam: 17.04.10, 17:34
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,110190326,110191515,Kazdy_jest_swiadomy_ze_Michnik_ma_dlugie_lapy_.html
      • bezprim Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 17:26
        trzymilionowy.post napisał:

        > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację
        > oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich.
        >
        >



        Bardzo oszczędnie gospodarujesz prawdą.....

        Nie przyjadą ci z daleka

        Według MSZ, jak dotąd swoją obecność na niedzielnych uroczystościach
        pogrzebowych odwołali goście z odległych państw: zrezygnowali minister spraw
        zagranicznych Indii S.M. Krishna, przewodniczący Parlamentu Japońskiego Eda
        Satsuki, premier Korei Płd. Chung Unchan, minister spraw zagranicznych Meksyku
        Patricia Espinoza Cantalleno, gubernator generalny Nowej Zelandii Anand
        Satyanand oraz minister obrony Pakistanu Ahmad Chaudhry Mukhtar.

        Z nieco bliższych krajów, swoje pojawienie się w Krakowie odwołał egipski
        minister ds. współpracy międzynarodowej Aboulanga Fayza, a także prezydent
        Macedonii Gjorge Iwanow.


        www.tvn24.pl/-1,1652550,0,1,delegacje-sie-wycofuja-wiekszosc-chce-leciec,wiadomosc.html
    • kirk12 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:54
      To prawda, że bardziej dobitny byłby nagłówek "Na razie swój przylot odwołali
      przedstawiciele co najmniej 8 spośród najważniejszych państw". Redaktor mógł się
      trochę lepiej postarać, ale i tak zapunktował u swojego szefa.
      • bodo.2 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:03
        premia go spotka,a może kto wie,trzynastym zastępcą zostanie i dostąpi zaszczytu
        buty mu czyścić
        • trzymilionowy.post Każdy jest świadomy, że Michnik ma długie łapy. 17.04.10, 17:06
          Nawet Kurski nie musiał tam lecieć aby odpalić wulkan.
          Miał od tego swoich ludzi.
    • kirk12 Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:18
      8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój przyjazd.
      • trzymilionowy.post Re: Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:28
        kirk12 napisał:

        > 8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój
        przyjazd.

        I nie uważasz, że założyłeś żenujący wątek?
      • boblebowsky Re: Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:42
        kirk12 napisał:

        > 8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój przyjazd.

        No i.... Widzisz już swoja głupotę??
        Tylko taki dureń jak ty mógłby wyciągnąć wnioski, że mogą być inne niż losowe
        przyczyny odwoływania delegacji.
    • jack20 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:23
      "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa".
      dosyc kretynski naglowek, zreszta wpisujacy sie w poziom polskiego
      dziennikarstwa.
      Przeciez nie chodzi o to, ze nie wysle tylko o to , ze nie ma szansy
      na ich wyslanie.
      • bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:28
        jack20 napisał:

        > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa".
        > dosyc kretynski naglowek, zreszta wpisujacy sie w poziom polskiego
        > dziennikarstwa.
        > Przeciez nie chodzi o to, ze nie wysle tylko o to , ze nie ma szansy
        > na ich wyslanie.




        www.tvn24.pl/-1,1652550,0,1,delegacje-sie-wycofuja-wiekszosc-chce-leciec,wiadomosc.html
    • kirk12 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:36
      W tej tragedii i podejściu do niej narodu GW wreszcie ma sukces bo prezydent USA
      nie przyleci.
      • a.adas Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:40
        Jak rozumiem przyjazd Obamy zwiększyłby i tak już nieograniczoną wielkość
        Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

        To jest chyba serio pytanie.
        • wiewiorzasta Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:50
          a.adas napisał:

          > Jak rozumiem przyjazd Obamy zwiększyłby i tak już nieograniczoną wielkość
          > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?
          >
          > To jest chyba serio pytanie.



          Spodziewanie jest inne:


          mojsiewicz.salon24.pl/171720,czy-obama-przyjezdza-namascic-j-kaczynskiego-na-prezydenta
          • a.adas Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 22:29
            Cholera, dalej mam tam konto, czasem coś skrobnę - bo jestem zbyt leniwy by
            serio traktować bloga politycznego i poszukać sensownego miejsca z równie łatwą
            obsługą, ale już sam nie wiem, serio to piszą, czy połowa netu ma niezły ubaw
            trolując?

            Jeśli by spróbować odnieść się merytorycznie do tego tekstu, to pragnę zauważyć,
            że Lech Kaczyński od dobrych kilkunastu miesięcy nie był przyjmowany z otwartymi
            rękoma nawet przez naszych najbliższych sąsiadów. Może ze względu na zmianę
            rządu, może mimo wszystko na wydarzenia gruzińskie... Nie wiem... Były ploty, ze
            na przykład Litwinom już wychodzą bokiem polskie aspiracje "stania się liderem
            regionalnym".

            Jeszcze poważniej - czym jest "polityka jagiellońska" dzisiaj? Pustosłowiem?
            Mrzonką? Uzurpacją? Historycznie też by się można zastanowić czy za "kresowość"
            - w jakiejś mierze rzeczywiście wymuszoną - Polska nie zapłaciła oderwaniem od
            Zachodu, Bałtyku, handlu?

            PS za takie zdania moja polonistka brała do tablicy i kazała dokonywać
            rozbiorów. Ups, rozbioru;)
      • boblebowsky Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 22:04
        kirk12 napisał:

        > W tej tragedii i podejściu do niej narodu GW wreszcie ma sukces bo prezydent US
        > A
        > nie przyleci.

        Myślisz, że lobby pro żydowskie było przeciwne tej wizycie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka