kirk12 17.04.10, 16:27 "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy nagłówek ogolnopolskiego dziennika. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boblebowsky Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:31 kirk12 napisał: > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy > nagłówek ogolnopolskiego dziennika. Na jakiej podstawie zarzucasz temu newsowi triumfalizm?? Bo wybacz, ale to, że ci siem wydaje to trochę za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:33 Nie dla ciebie, przypadkiem, ta śmierć, to ZNAK??? Masz teraz drugi - chmura z wyroku boskiego... a ty zaraz tryumfalizm... Zdecyduj się na coś! Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:01 sclavus napisał: > Nie dla ciebie, przypadkiem, ta śmierć, to ZNAK??? > Masz teraz drugi - chmura z wyroku boskiego... a ty zaraz > tryumfalizm... > Zdecyduj się na coś! Ani jedno ani drugie.Kolega się ....zamyślił,zapętlił? Odpowiedz Link Zgłoś
wyluzowana.kaczka Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:33 Prof. Pawlow sie klania. Wystarczy,ze w GW. Ta sama notka w Rzepie i nie byloby reakcji. Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:00 boblebowsky napisał: > kirk12 napisał: > > > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". To czołowy > > nagłówek ogolnopolskiego dziennika. > > Na jakiej podstawie zarzucasz temu newsowi triumfalizm?? > Bo wybacz, ale to, że ci siem wydaje to trochę za mało. Racja. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:32 szkoda,że nie myślą,jaki splendor spotkał by Tuska,jako gospodarza ceremonii,ale najważniejsze to każda szkoda przyniesiona państwu Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:36 Przepraszam, że co? Że szkoda? Państwu?? To da się wymyślać, tak? PeeS - znasz letką trawestację Reduty Ordona? To się przepytaj z niej - letko... Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Żenujący triumf sobowtóra Korybuta na Wawelu 17.04.10, 16:38 to Kaczyńskiego królem czynicie? no tego to nawet Adaś by po swej czeladzi się nie spodziewał Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Żenujący triumf sobowtóra Korybuta na Wawelu 17.04.10, 16:43 Elekcyjnego króla,wybranego tylko za zasługi swego ojca Jeremiego(wybrano go za sławę ojca chociaż nie miał nic z mołojca).A że okazał się zerem? Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek Ciągoty absolutystyczne. 17.04.10, 16:36 Zła wiadomość, to posłańca trzeba zabić? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 16:39 Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 16:51 trzymilionowy.post napisał: Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. Bardziej odpowiednie autorze wątku ( lecz nie tylko ) byłoby: oraz tym samym umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 17:30 trzymilionowy.post napisał: > trzymilionowy.post napisał: > > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację > oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. > > Bardziej odpowiednie autorze wątku ( lecz nie tylko ) byłoby: oraz > tym samym umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. Delegacje się wycofują. Większość chce lecieć Z przykrością stwierdzam,że również i Ty oszczędnie gospodarujesz prawdą,czy też doniesieniami medialnymi. forum.gazeta.pl/forum/03,28,110190326,110191031.html?rep=1 Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Dlatego właśnie powtarzam: 17.04.10, 17:34 forum.gazeta.pl/forum/w,28,110190326,110191515,Kazdy_jest_swiadomy_ze_Michnik_ma_dlugie_lapy_.html Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Tak, triumfalnie pluje na grób najlepszego 17.04.10, 17:26 trzymilionowy.post napisał: > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego każdy kto podaje techniczną informację > oraz umniejsza martyrologię ofiar katyńskich. > > Bardzo oszczędnie gospodarujesz prawdą..... Nie przyjadą ci z daleka Według MSZ, jak dotąd swoją obecność na niedzielnych uroczystościach pogrzebowych odwołali goście z odległych państw: zrezygnowali minister spraw zagranicznych Indii S.M. Krishna, przewodniczący Parlamentu Japońskiego Eda Satsuki, premier Korei Płd. Chung Unchan, minister spraw zagranicznych Meksyku Patricia Espinoza Cantalleno, gubernator generalny Nowej Zelandii Anand Satyanand oraz minister obrony Pakistanu Ahmad Chaudhry Mukhtar. Z nieco bliższych krajów, swoje pojawienie się w Krakowie odwołał egipski minister ds. współpracy międzynarodowej Aboulanga Fayza, a także prezydent Macedonii Gjorge Iwanow. www.tvn24.pl/-1,1652550,0,1,delegacje-sie-wycofuja-wiekszosc-chce-leciec,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
kirk12 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 16:54 To prawda, że bardziej dobitny byłby nagłówek "Na razie swój przylot odwołali przedstawiciele co najmniej 8 spośród najważniejszych państw". Redaktor mógł się trochę lepiej postarać, ale i tak zapunktował u swojego szefa. Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:03 premia go spotka,a może kto wie,trzynastym zastępcą zostanie i dostąpi zaszczytu buty mu czyścić Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Każdy jest świadomy, że Michnik ma długie łapy. 17.04.10, 17:06 Nawet Kurski nie musiał tam lecieć aby odpalić wulkan. Miał od tego swoich ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kirk12 Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:18 8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój przyjazd. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:28 kirk12 napisał: > 8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój przyjazd. I nie uważasz, że założyłeś żenujący wątek? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Fakt mamy taki: 17.04.10, 17:42 kirk12 napisał: > 8 spośród 98 zapowiedzianych przedstawicieli odwołało swój przyjazd. No i.... Widzisz już swoja głupotę?? Tylko taki dureń jak ty mógłby wyciągnąć wnioski, że mogą być inne niż losowe przyczyny odwoływania delegacji. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:23 "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". dosyc kretynski naglowek, zreszta wpisujacy sie w poziom polskiego dziennikarstwa. Przeciez nie chodzi o to, ze nie wysle tylko o to , ze nie ma szansy na ich wyslanie. Odpowiedz Link Zgłoś
bezprim Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 17:28 jack20 napisał: > "Już 8 państw nie wyśle swoich przedstawicieli do Krakowa". > dosyc kretynski naglowek, zreszta wpisujacy sie w poziom polskiego > dziennikarstwa. > Przeciez nie chodzi o to, ze nie wysle tylko o to , ze nie ma szansy > na ich wyslanie. www.tvn24.pl/-1,1652550,0,1,delegacje-sie-wycofuja-wiekszosc-chce-leciec,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
kirk12 Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:36 W tej tragedii i podejściu do niej narodu GW wreszcie ma sukces bo prezydent USA nie przyleci. Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:40 Jak rozumiem przyjazd Obamy zwiększyłby i tak już nieograniczoną wielkość Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? To jest chyba serio pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 21:50 a.adas napisał: > Jak rozumiem przyjazd Obamy zwiększyłby i tak już nieograniczoną wielkość > Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? > > To jest chyba serio pytanie. Spodziewanie jest inne: mojsiewicz.salon24.pl/171720,czy-obama-przyjezdza-namascic-j-kaczynskiego-na-prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 22:29 Cholera, dalej mam tam konto, czasem coś skrobnę - bo jestem zbyt leniwy by serio traktować bloga politycznego i poszukać sensownego miejsca z równie łatwą obsługą, ale już sam nie wiem, serio to piszą, czy połowa netu ma niezły ubaw trolując? Jeśli by spróbować odnieść się merytorycznie do tego tekstu, to pragnę zauważyć, że Lech Kaczyński od dobrych kilkunastu miesięcy nie był przyjmowany z otwartymi rękoma nawet przez naszych najbliższych sąsiadów. Może ze względu na zmianę rządu, może mimo wszystko na wydarzenia gruzińskie... Nie wiem... Były ploty, ze na przykład Litwinom już wychodzą bokiem polskie aspiracje "stania się liderem regionalnym". Jeszcze poważniej - czym jest "polityka jagiellońska" dzisiaj? Pustosłowiem? Mrzonką? Uzurpacją? Historycznie też by się można zastanowić czy za "kresowość" - w jakiejś mierze rzeczywiście wymuszoną - Polska nie zapłaciła oderwaniem od Zachodu, Bałtyku, handlu? PS za takie zdania moja polonistka brała do tablicy i kazała dokonywać rozbiorów. Ups, rozbioru;) Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Żenujacy triumf 17.04.10, 22:04 kirk12 napisał: > W tej tragedii i podejściu do niej narodu GW wreszcie ma sukces bo prezydent US > A > nie przyleci. Myślisz, że lobby pro żydowskie było przeciwne tej wizycie? Odpowiedz Link Zgłoś