Dodaj do ulubionych

Polak Polakowi wilkiem.

15.04.11, 09:46
Polak Polakowi wilkiem. Dla zysku robi sie wszystko. Co tam wlasne spoleczenstwo. Wazne, ze pare "dularkow" do kieszeni wpadnie. Ciekawe kto za tym stoi?
www.tvn24.pl/0,1699631,0,1,afera-lekowa-zamkneli-hurtownie,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • contadore Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 09:49
      pies_na_czarnych napisała:

      > Polak Polakowi wilkiem. Dla zysku robi sie wszystko. Co tam wlasne spoleczenstw
      > o. Wazne, ze pare "dularkow" do kieszeni wpadnie. Ciekawe kto za tym stoi?
      >
      rel="nofollow">www.tvn24.pl/0,1699631,0,1,afera-lekowa-zamkneli-hurtownie,wiadomosc.html


      Nie wiesz kto za tym stoi?......Kaczyński i PiS.
      • pies_na_czarnych Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 09:50
        > Nie wiesz kto za tym stoi?......Kaczyński i PiS.

        Myslisz, ze rodzinna mafia Kaczynskich jest juz az tak silna?
        • contadore Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 09:55
          pies_na_czarnych napisała:

          > > Nie wiesz kto za tym stoi?......Kaczyński i PiS.
          >
          > Myslisz, ze rodzinna mafia Kaczynskich jest juz az tak silna?


          Oczywiście,Kaczor cały czas "sika" do mleka Tuskowego rządu żeby skwaśniało.
          Kaczor zastąpił nawet kontrolerów lotu pod Smoleńskiem i przez telefon stacjonarny podawał bratu współrzędne do lądowania.
          • pies_na_czarnych Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 10:03
            contadore napisał:

            > pies_na_czarnych napisała:
            >
            > > > Nie wiesz kto za tym stoi?......Kaczyński i PiS.
            > >
            > > Myslisz, ze rodzinna mafia Kaczynskich jest juz az tak silna?
            >
            >
            > Oczywiście,Kaczor cały czas "sika" do mleka Tuskowego rządu żeby skwaśniało.
            > Kaczor zastąpił nawet kontrolerów lotu pod Smoleńskiem i przez telefon stacjona
            > rny podawał bratu współrzędne do lądowania.

            A cos na temat watku potrafisz powiedziec, czy cie to nie interesuje, ze mozesz na ulicy umrzec bo ktos jest chciwy?
            • contadore Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 10:06
              > A cos na temat watku potrafisz powiedziec, czy cie to nie interesuje, ze mozesz
              > na ulicy umrzec bo ktos jest chciwy?
              >

              Owszem.Das ist Polnische Wirtschaft .
              • pies_na_czarnych [...] 15.04.11, 10:08
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • contadore Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 10:13
                  > Duren jestes.

                  Tylko dureń może to powiedzieć.
                  • pies_na_czarnych Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 10:16
                    contadore napisał:

                    > > Duren jestes.
                    >
                    > Tylko dureń może to powiedzieć.

                    Naucz sie jezyka zanim zaczniesz w nim jakies zdanka tworzyc :(((
                    • contadore Re: Polak Polakowi wilkiem. 15.04.11, 10:21
                      pies_na_czarnych napisała:

                      > contadore napisał:
                      >
                      > > > Duren jestes.
                      > >
                      > > Tylko dureń może to powiedzieć.
                      >
                      > Naucz sie jezyka zanim zaczniesz w nim jakies zdanka tworzyc :(((
                      >


                      Tłustym drukiem podkreśliłem twoją polszczyznę.
                      Wiem co mi odpiszesz,dlatego nie sil się już więcej na odpowiedź.Największym błędem była
                      "abolicja" dla takich notorycznych durniów jak ty.
                      Bez odpowiedzi,już cię wygasiłem.
    • gold.lachon TVN24 i.........wszystko jasne 15.04.11, 10:04

      Ta stacje ogladają li tylko "młodzi, wykształceni z wielkich miast" czyli tacy jak ty



      pies_na_czarnych napisała:

      > Polak Polakowi wilkiem. Dla zysku robi sie wszystko. Co tam wlasne spoleczenstw
      > o. Wazne, ze pare "dularkow" do kieszeni wpadnie. Ciekawe kto za tym stoi?
      > www.tvn24.pl/0,1699631,0,1,afera-lekowa-zamkneli-hurtownie,wiadomosc.html
      • obraza.uczuc.religijnych Re: TVN24 i.........wszystko jasne 15.04.11, 10:06
        Sawa.com też ogląda. I normals także.
      • pies_na_czarnych Re: TVN24 i.........wszystko jasne 15.04.11, 10:09
        gold.lachon napisał:

        >
        > Ta stacje ogladają li tylko "młodzi, wykształceni z wielkich miast" czyli tacy
        > jak ty


        Moglabys bez rusycyzmow prosze?
    • snajper55 Komunistyczne myślenie 15.04.11, 10:08
      "- Nie potrafię zrozumieć jak można uprawiać taką politykę. Po to się zakłada hurtownię, by zabezpieczyć pacjenta w leki - mówiła na antenie TVN24 szefowa GIF."

      A hutę zakłada się po to, aby ludzie mieli pracę. Jezu, jak długo jeszcze w Polakach będzie pokutować takie komunistyczne myślenie???

      S.
      • pies_na_czarnych Re: Komunistyczne myślenie 15.04.11, 10:14
        snajper55 napisał:

        > "- Nie potrafię zrozumieć jak można uprawiać taką politykę. Po to się zakłada h
        > urtownię, by zabezpieczyć pacjenta w leki - mówiła na antenie TVN24 szefowa GIF
        > ."
        >
        > A hutę zakłada się po to, aby ludzie mieli pracę. Jezu, jak długo jeszcze w Pol
        > akach będzie pokutować takie komunistyczne myślenie???
        >
        > S.

        Ooooo! To na calym swiecie komunizm panuje bo przeciez wszedzie sa hurtownie i to nie tylko z lekami.
        • snajper55 Re: Komunistyczne myślenie 15.04.11, 10:31
          pies_na_czarnych napisała:

          > snajper55 napisał:
          >
          > > "- Nie potrafię zrozumieć jak można uprawiać taką politykę. Po to się zak
          > łada h
          > > urtownię, by zabezpieczyć pacjenta w leki - mówiła na antenie TVN24 szefo
          > wa GIF
          > > ."
          > >
          > > A hutę zakłada się po to, aby ludzie mieli pracę. Jezu, jak długo jeszcze
          > w Pol
          > > akach będzie pokutować takie komunistyczne myślenie???
          > >
          > > S.
          >
          > Ooooo! To na calym swiecie komunizm panuje bo przeciez wszedzie sa hurtownie i
          > to nie tylko z lekami.

          Nie rozumiesz. Hurtownie zakłąda się po to, aby mieć z nich zysk, a nie po to, aby lud pacujący miał leki.

          S.
          • volupte01 Re: Komunistyczne myślenie 15.04.11, 11:27
            I o jest właśnie wbrew interesowi narodowemu;-)
          • pies_na_czarnych Re: Komunistyczne myślenie 15.04.11, 11:50
            > Nie rozumiesz. Hurtownie zakłąda się po to, aby mieć z nich zysk, a nie po to,
            > aby lud pacujący miał leki.
            >

            Widze, ze ty nic nie rozumiesz. Hurtownia jest etapem pomiedzy producentem, a konsumentem. Kazdy musi zarobic, kazdy dostaje swoj procent w zaleznosci na jakim szczeblu stoi i ile posiada kasy.
    • haen2010 I o to chodzi. 15.04.11, 10:12
      Banalna sprawa zarządzać stadem gryzących się psów. Wystarczy jednym i drugim parę kijów przyłożyć. I już mamy porządek, wszyscy są zadowoleni, glodni, ale bez ran gryzionych. Wielka ulga, że żyjemy.
    • jola.iza1 Re: Coś długo to trwało 15.04.11, 10:33
      katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,5962725,Brakuje_leku__bo_wykupuja_go_niemieckie_firmy.html
      Tuskowi potrzebne sukcesy?
      • volupte01 Re: Coś długo to trwało 15.04.11, 11:30
        Normalne i racjonalne dzialanie. Jest u nas tańszy to wykupuja Niemcy. Polacy u nich cukier. Refundacji nie dostają.
        • pies_na_czarnych Re: Coś długo to trwało 15.04.11, 11:54
          volupte01 napisał:

          > Normalne i racjonalne dzialanie. Jest u nas tańszy to wykupuja Niemcy. Polacy u
          > nich cukier. Refundacji nie dostają.

          W normalnym kraju, aby kupic lekarstwo musisz pokazac recepte i karte swojego ubezpieczenia, nie mowie o lekarstwach, ktore sa w wolnej sprzedazy. Tutaj mamy z gangsterskim dzialaniem, w ktorym co jest najprzykrzejsze biora udzial rowniez aptekarze, ktorzy powinni dbac przede wszystkim o dobro polskich pacjentow.
    • anty.po.lszewik To jest POkłosie liberalizmu. 15.04.11, 11:20
      Co tam interes narodowy.
      Kasa jest najważniejsza.
      • pies_na_czarnych Re: To jest POkłosie liberalizmu. 15.04.11, 11:55
        Nie! To jest polska mentalnosc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka