Gość: sun
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.07.04, 00:07
Chyba dla kazdego myslacego czlowieka jest jasne ze jedna z glownych przyczyn
bezrobocia w polsce jest absurdalny ZUS. A ZUS jest absurdalnie wysoki bo
milion zlodziei w tym kraju ukradlo prawo do rent/zasilkow/srasilkow i innych
swiadczen. Osobiscie znam goscia ktory jezdzi najnowsza mazda ale rente
pobiera zeby mial za co placic napiwki w knajpie... Obnizeniu ZUSu powinna
towarzyszyc weryfikacja wszystkich rent i lekarzy ktorzy te renty przyznaja a
takze reforma zlodziejskiego KRUSu. Szkoda tylko ze zadna partia nie ma tyle
jaj, zeby to zrobic. Zadna.