Dodaj do ulubionych

Obajtek i Kaczyński

24.03.21, 08:52

Najpierw Obajtek, po nim Kaczyński.
PIS Obajtka broni twardo, Ziobro atakuje, rodzinę i jej prezesa.
Obserwuj wątek
    • peace2u Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 09:45
      Jeszcze wytłumacz czym PiiS podpadł Putinowi że tyłu trolli z Petersburga to wałkuje.
      I jeszcze jestem ciekawy na jakiej podstawie uważasz PiS i Konfederację za to samo.
      • buldog2 Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 13:18
        Trolle z Olgino PISzą to co wygodne dla PISu. PISzą dużo i będą PISać jeszcze więcej, bo pod PISem robi się gorąco. Bardzo bardzo.
        I jeszcze jeśli chodzi o PIS i Konfederację, tak to prawda, trochę się między sobą różnią. PIS to normalne oddziały prezesa, coś jak Wehrmacht czy Armia Czerwona. A Konfederacja to oddziały gwardyjskie ekstra większej całości - coś jak NKWD albo SMIERSZ. Konfederacja stara się bardziej.
      • pies.na.czarnych Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 13:51
        peace2u napisał(a):

> Jeszcze wytłumacz czym PiiS podpadł Putinowi że tyłu trolli z Petersburga to wa
        > łkuje.
        > I jeszcze jestem ciekawy na jakiej podstawie uważasz PiS i Konfederację za to s
        > amo.

Maskirowka.
    • j-k najpierw Budka, a potem Schetyna 24.03.21, 15:26
      buldog2 napisał:
      > Najpierw Obajtek, po nim Kaczyński.
      > PIS Obajtka broni twardo, Ziobro atakuje, rodzinę i jej prezesa.

Nieprawda - najpierw Budka , a potem Schetyna.

a ja atakuje Budke i glosze, ze trzeba te Budke rozebrac i uwolnic uwiezionego w niej mojego ulubienca Grzesia Schetyne i ponownie pozwolic mu na wolnosci szczekac.
    • pies.na.czarnych Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 18:34
      Joanna Kluzik-Rostkowska

21 maart om 12:29 ·
      K. Orłoś: Jest jasne (o czym pisał w artykule, który także winni przeczytać wszyscy polscy politycy, Grzegorz Rzeczkowski), że Putin i jego trolle wiele razy wpływali na sytuację w naszym kraju. Ingerując w wybory, choćby za pomocą „afery podsłuchowej”, stale podsycając wojnę polsko-polską i starając się, aby Kaczyński rządził bez przeszkód. Bo taka sytuacja w Polsce: rząd, który skłóca Polaków, dystansuje się od Unii, ogranicza swobody demokratyczne, niszczy niezależność sądów i brutalnie tłumi protesty społeczne – jest dla Putina idealna. Można powiedzieć, że Kaczyński realizuje rosyjski plan. I niech nikogo nie zmylą antyrosyjskie wypowiedzi polityków prawicy. Dla Kremla nie mają żadnego znaczenia.

Można powiedzieć, że Kaczyński realizuje rosyjski plan
      wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26899041,mozna-powiedziec-ze-kaczynski-realizuje-rosyjski-plan.html?fbclid=IwAR0sSqAuetQB5wYtu53gDu8wW4zCcKrxCphP_tcRFl8dcyPSwPYTt_WAoKE
      https://bi.im-g.pl/im/35/a7/19/z26900021V,Donald-Tusk--Wlasciwie-w-kazdym-wymiarze---wewnetr.jpg
      • buldog2 Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 21:16
        Co znaczy "można powiedzieć"?
        Że można mówić, ale tak nie jest? Ale tak jest! Agent JAR, Antoni i nie tylko oni są agentami rosyjskich służb, Antoni nawet nie udawał, kiedy zamknął śledztwo przeciw zatrzymanemu rosyjskiemu szpiegowi, a przedstawicielka MI6 oficjalnie potwierdziła status tego rządu agentury FSB i GRU.
        • peace2u Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 21:28
          z tym co tutaj twierdzisz nie bede polemizowac
          chce tylko powiedziec ze to Victor Rothschild z wywiadu brytyjskiego w czasie II wojny swiatowej byl najlepszym sowieckim szpiegiem. Do niego wioda slady smierci generala Sikorskiego
          • buldog2 Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 22:10
            Ale muszę się zgodzić - Konfa jest w tym porównaniu z PISem czymś ekstra.

W tej drugiej kwestii. Pewien informatyk, były pułkownik GRU (zapomniałem nazwiska), powiedział, że Rosja straciła wszystko (znaczy potężną armię, zaplecze naukowo-techniczne, przemysł) za wyjątkiem hackerów. To prawda, ale i tak, wojnę informacyjną, którą z takim sukcesem rozpoczęła, przegra przy aktywnej postawie Zachodu. Znaczy, już przegrywa, bo nie dysponuje ani światowym aparatem informacji i propagandy (nie tylko media), ani potencjałem (przemysłowym, technicznym, kulturowym - czym jeszcze?) pozwalającym własne operacje wojny informacyjnym wspierać. Punktowo, wybiórczo, może być skuteczna, natomiast w całości - nie. Co już widać.
            • peace2u Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 22:22
              To o czym mowisz to jakby nowa wersja konfliktu Ateny - Sparta. Sparta przegrala.
              Inna sprawa to czym naprawde jest Zachod i Rosja. Mnie ten konflikt bardziej wyglada na wewnetrzna walke faryzeuszy i sadyceuszy
              • buldog2 Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 22:34
                Nie oceniam tu, która strona jest "lepsza", a tylko siłę oraz możliwości realizacji własnej strategii.
                Wbrew twierdzeniom własnej propagandy Rosja stoi na nieporównanie słabszej pozycji i niektóre jej napastliwe działania są aktami prawie bezsilności. To widać w jej udziale w konflikcie Armenia - Azerbejdżan (czyli Turcja), na Ukrainie i Białorusi, właściwie można dopisać tu jeszcze Kazachstan. Tam wszędzie Rosja traci.

Za to Konfa na tle PISu jest jak SS w porównaniu z Wehrmachtem. Elita zawsze jest mniej liczna.
                • peace2u Re: Obajtek i Kaczyński 24.03.21, 22:39
                  tez uwazam ze Rosja jest na straconej pozycji

Konfa jest jedyna nie w pelni systemowa partia w Polsce i dlatego ma szlaban medialny bo odwazyla sie ujawnic kilka detali plandemii wiodacej do Wielkiego Resetu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka