Gość: Kris P.
IP: *.wmmv.put.poznan.pl
23.09.02, 10:35
Wydaje mi się, że takie oświadczenie premira polskiego rządu
jest trochę nie na miejscu. Ale trudno już poszło. Nie pierwszy
raz pan Miller pokazuje swój brak ogłady i taktu. Ale coż
wymagać od SLD-owczyka. Prawda??
Panie Miller z wyłonionym rządem się współpracuje lub nie, ale
nie wolno tak komentować woli wyborców obcego państwa. To jest
niegrzeczne i zakrawa na bezczelność. W ustach premiera w
oficjalnych (a takie są kazde wypowiedzi publiczne) nie ma
miejsca na osobiste "lubie - nie lubie".