Dodaj do ulubionych

Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zielo...

IP: *.wmmv.put.poznan.pl 23.09.02, 10:35
Wydaje mi się, że takie oświadczenie premira polskiego rządu
jest trochę nie na miejscu. Ale trudno już poszło. Nie pierwszy
raz pan Miller pokazuje swój brak ogłady i taktu. Ale coż
wymagać od SLD-owczyka. Prawda??
Panie Miller z wyłonionym rządem się współpracuje lub nie, ale
nie wolno tak komentować woli wyborców obcego państwa. To jest
niegrzeczne i zakrawa na bezczelność. W ustach premiera w
oficjalnych (a takie są kazde wypowiedzi publiczne) nie ma
miejsca na osobiste "lubie - nie lubie".
Obserwuj wątek
    • Gość: Grom Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.ipt.aol.com 23.09.02, 10:42
      No chyba troche przesadzasz z tym poparciem dla kazdego rzadu. Nie zapominaj,
      ze Niemcy wybrali kiedys Hitlera, a Rosjanie Stalina.
    • nusko Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie 23.09.02, 10:45
      Ciekawe ile lat jeszcze bedzie trwalo zanim polski rzad wyplaci
      odszkodowania nie mieckim przymusowym robotnikom.
      • Gość: Gralu Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.piwnica.eu.org / 192.168.1.* 23.09.02, 11:09
        To nieprawdopodobne co można przeczytać w tego typu
        komentarzach! "Hitler", "Stalin" "odszkodowania dla niemieckich
        robotników"? Ludzie co z Wami?
        Wyobraźcie sobie że Kanclerz Niemiec przed oficjalnym
        komunikatem polskiej Państwowej Komisji Wyborczej i przy
        minimalnych różnicach głosów, mówi że będzie oczywiście
        współpracował z każdym rządem ale cieszy się że wygrał SLD bo
        zna osobiście Milera i uważa że fajny z niego chłopak... Coraz
        częściej myślę o emigracji!
    • Gość: Adam Stręk Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 23.09.02, 11:04
      Towarzyszu Miller,
      Juz chyba najwyzszy czas na zmianę ekipy i w Berlinie i w
      Warszawie.
      Rżądy komunistów (SLD) to bieda, bezrobocie.
      Trzeba to wreszcie zrozumieć a nie trąbić głupoty w TVP w
      piątek o świetlanej terażniejszości
      • Gość: Grom Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.ipt.aol.com 23.09.02, 11:28
        Panie Adamie, czy widzial pan kiedykolwiek rzad, ktory "zrozumie" i "naprawi
        sie" albo wrecz sam opusci intratne stanowiska. Zrozumiec i zmadrzec powinien
        raczej Narod i wybierac tych, ktorzy nareszcie nie beda musieli sami sie
        naprawiac. Nawet zepsuty rower sam sie nie naprawia.
    • Gość: fritz Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.solnet.ch 23.09.02, 11:08
      Gość portalu: Kris P. napisał(a):

      > Wydaje mi się, że takie oświadczenie premira polskiego rządu
      > jest trochę nie na miejscu.

      Nie tylko troche ale nawet bardzo. Na to sobie nawet Amerykanie
      nie pozwalaja a tu maly pinczer Miller, chef gospodarczego
      liliputa probuje sie podlizywac. Ta komunistyczna sluzalcza
      dusza nigdy juz nie pojmnie co uchodzi a co nie.
      Aha, kola gospordarcze, to te co maja pieniadze to CDU /CSU a
      nie SPD. Brawo!!
    • indris W obronie Millera 23.09.02, 11:13
      Miller nie powiedział niczego, co nie byłoby powszechnie wiadome. Nietaktem
      byłoby negatywne komentowanie wyników, gdyby np. wygrał Stoiber.
      • Gość: Grzesiek Re: W obronie Millera IP: *.bgc-jena.mpg.de 23.09.02, 11:50
        Tak sie sklada ze mieszkam od trzech lat w Niemczech i bardzo
        sie cieszye ze wygrali socjaldemokraci i zieloni.
        Z jednej strony nie widze nic zlego w komentowaniu przez Millera
        wynikow wyborow. Co jest natomiast dla mnie oczywiste, to to ze
        on probuje to rozegrac na korzysc SLD i pokazac jakimi to oni
        nie sa socjaldemokratami, zapominajac ze ich korzenie leza w
        komunie. Z drugiej strony do dzis nie moga zrozumiec dlaczego w
        polsce wybrani zostali wszescy Ci skompromitowani politycy jak
        Miller, Oleksy itp...

        Jeszcze w odpowiedzi na to co ktos napisal ze kola gospodarcze
        to CDU/CSU - pieniadze to nie wszystko. Oczywiscie pieniadze sa
        wazne, ale nie najwazniejsze.
        • Gość: pikus_ Re: W obronie Millera IP: *.imb-jena.de 23.09.02, 12:15
          Cala ta kampania miala jeden "polski akcent"- pamietna wypowiedz
          Stoibera
          o naciskach na Polske w sprawie "anulowania dekretow Bieruta".
          Po czyms
          takim nikt nie ma prawa sie dziwic, ze polski premier (nawet taki
          postkomuch Miller, ktoremu niekoniecznie sie ufa, no ale jest
          demokratycznym
          premierem) wyrazil swoje zadowolenie ze zwyciestwa Stoiberowych
          przeciwnikow. Mysle, ze jest to stanowisko w Polsce powszechne.
    • Gość: Analise Re: Miller: dobrze, że wygrała koalicja SPD i Zie IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.09.02, 14:10
      Kris P., witam!
      cytuje:
      Wydaje mi się, że takie oświadczenie premiera polskiego rządu
      jest trochę nie na miejscu. Ale trudno już poszło. Nie pierwszy
      raz pan Miller pokazuje swój brak ogłady i taktu. Ale coż
      wymagać od SLD-owczyka. Prawda??
      Panie Miller z wyłonionym rządem się współpracuje lub nie, ale
      nie wolno tak komentować woli wyborców obcego państwa. To jest
      niegrzeczne i zakrawa na bezczelność. W ustach premiera w
      oficjalnych (a takie są kazde wypowiedzi publiczne) nie ma
      miejsca na osobiste "lubie - nie lubie".

      ....i popieram, ale nie tak ostro Kris, dla wszystkich innych
      rzadow na swiecie, Polska zawsze bedzie posadzana o niski
      stopien zaawansowania dyplomatycznego, i oswiecenia
      srodowiskowego-oznaczane zawsze za ``jako-takie`` a teraz
      wlasnie to sie potwierdzilo, ot-co...


      ps. czy nie ma odpowiedzialnych wladz na to,co moze na forum
      swiatowej stopy powiedziec polski polityk? przeciez Polska to
      cywilizowany kraj, a nie zagroda Kargula i Pawlaka. A moze to
      nie bylo tak na serio Panie Miller??!
      No,poprostu kpiny.
    • Gość: rabi fajnie, że wygrał IP: *.waw.cdp.pl 23.09.02, 14:20
      Cieszę się, że Aleksander złapał na komórze Gerharda i wyraził
      swoje uwielbienie dla jego persony. A teraz o korzyściach
      politycznych. Z kół zbliżonych do rządowych wiem, że ewentualne
      zwycięstwo Stoibera przyniosło by nam określnone straty:
      zostałby zerwany kontrakt na te wspaniałe czołgi, które są
      kwintesencją nowoczesności w technice wojskowej a zaoferowano by
      nam przestażałe Panzer IV Ausf.B z okresu Blitzkriegu. Tak więc
      korzyści ze zwycięstwa Gerharda są widoczne gołym okiem.
      Naprawdę mi ulżyło i chce mi się śpiewać i tańczyć z radości.
    • indris Możliwy podtekst wypowiedzi Millera 23.09.02, 14:22
      Wiadomo powszechnie, że jednym z powodów sukcesu - albo mniejszej niż
      oczekiwano porażki - Schroedera było jego negatywne stanowisko wobec awantury
      irackiej. Wiadomo również, że polska opinia publiczna (do której NIE należy
      zaliczać publicystów podlizujących się USA) ma pod tym względem stanowisko
      identyczne. Władze III RP nie mają odwagi zając identycznego stanowiska. Ale
      może tak wyraźne poparcie Schroedera jest pośrednim daniem do zrozumienia, że
      jego stanowisko spotyka się z tzw życzliwym zrozumieniem ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka