camille_pissarro
13.05.06, 21:59
Rzetelny, wyważony w swych opiniach ,obiektywny dziennikarz>jego panele
dyskusyjne w TV PULS były wysokich lotów.Takie osoby powinny robic
telewizyjną publicystykę a nie tendencyjne , pełne pokrzywkiwań ,
napastliwych w stosunku do zaproszonych gości - jasne , że w wiekszości nie
są oni najwyższychj lotów ale jakis "dyskusyjny savoir vivre" powinien
obowiązywać .Ponadto licze , że TVP wreszcie skończy z nadmiarem politycznych
dysput a więcej czasu poświęci na ciekawe programy historyczne, sensowna
publicytykę a skończy z kopiami kosztownych programów zachodnich jak
chociazby rozdanie Oscarów ( odpowiednik Wiktory ) czy Grammy ( odp. zdaje
się Fryderyki ) .