Dodaj do ulubionych

Mam problem z makulaturą

IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 12.04.03, 12:35
Skoro wchodzimy do europy to powinno sie cos zmienic w dziedzinie ekologi.
Ja sekregoje makolatore i szklo i wzocam je do specjalnych koszy. Tyle ze
ostatnio usuneli mi te kolo bloki i mam kawalek do nastepnych. Czemu wladze
miasta zamiast stawiac wiecej koszy to je usuwaj???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka