porannakawa20 17.09.08, 21:13 To przecież był ich pomysł a wykonanie jedynie PO. Zasługi się Kaczyńskim należą! Jakie to bolesne! Uuuuuu! Jak to pisiórków boli - w tem tymacie zamilkły? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alfa.alfa Gdzie? 17.09.08, 21:13 porannakawa20 napisała: > To przecież był ich pomysł a wykonanie jedynie PO. > Zasługi się Kaczyńskim należą! > Jakie to bolesne! > Uuuuuu! Jak to pisiórków boli - w tem tymacie zamilkły? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Gdzie? 17.09.08, 21:16 I tu i tam. Zajrzyj na internet, wklep Orliki. Uuuu! Jak tu negować boiska na których dzieciaki grają w piłkę? Jak tego kota ogonem? Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Gdzie? 17.09.08, 21:21 porannakawa20 napisała: > I tu i tam. > Zajrzyj na internet, wklep Orliki. > Uuuu! Jak tu negować boiska na których dzieciaki grają w piłkę? > Jak tego kota ogonem? Rzeczywiście są cztery boiska przez rok. 2012:4=ile lat? Odpowiedz Link Zgłoś
zoro_wieczorowo_poro Re: Gdzie? 17.09.08, 21:29 Zambrów. Minister sportu otworzył boisko przy SP 3. Wielofunkcyjne boiska sportowe mają pomóc znaleźć młode talenty. W niedzielę otwarto pierwsze dwa w ramach rządowego programu Orlik 2012. Od poniedziałku układane będą sztuczne nawierzchnie. Pierwsze mecze prawdopodobnie w październiku. Nowoczesnych kompleksów sportowych - tych "od Tuska" - ma być w Łodzi 12. Żory jako jedyne miasto na Śląsku i jedno z nielicznych w Polsce będzie miało dwa boiska w ramach rządowego projektu "Moje boisko-Orlik 2012". Wcześniej mówiło się tylko o jednym, ale pod koniec minionego tygodnia okazało się, że dostaniemy pieniądze na kolejny kompleks sportowy. Budowa pierwszego, na osiedlu Sikorskiego, właśnie się rozpoczęła. Drugi Orlik zostanie wybudowany na osiedlu Powstańców Śląskich przy Szkole Podstawowej nr 17. Budowa obu kompleksów musi się zakończyć do końca grudnia tego roku. Kolejne trzy "Orliki" otwarte W dniu 1 września br., Premier Donald Tusk, Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz, Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall oraz Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego w Przodkowie i otwarciu kompleksu sportowego, wybudowanego w ramach Programu "Moje boisko - ORLIK 2012”. Przetarg na budowę boiska przy szkole podstawowej nr 5 w ramach projektu „Moje Boisko - Orlik 2012” został rozstrzygnięty.Boisko zostanie wybudowane ze sztuczną murawa,będzie pełniło funkcję wielofunkcyjną.Boisko będzie posiadało oświetlenie z masztów o wysokości nie mniejszej niż 9 metrów. Inwestycja pochłonie środki finansowe wysokości 1,180 mln. zł, z czego 670tys. zł pochodzić będzie z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu WojewództwaZachodniopomorskiego.Finalizacja inwestycji przewidziana jest na listopad tego roku. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Gdzie? 17.09.08, 21:34 Gnusni chca rowniez zalapac sie na program "Orlik" oczywiscie chca pomoc na pisiokacza miare: miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,5635138,Wojt_Nozdrzca_wygrywa_z_CBA.html Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: Gdzie? 17.09.08, 22:22 A na tej sztucznej nawierzchni boisk urządzą w zimie lodowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Gdzie? 17.09.08, 22:03 alfa.alfa napisał: > Rzeczywiście są cztery boiska przez rok. 2012:4=ile lat? Znowu kłamiesz. Zła wola czy sposób na widzenie rzeczywistości? Ćpasz coś? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 [...] 17.09.08, 22:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
obseerwator fajne zdjęcia z Jaworzyny Śl. , koło Świdnicy 17.09.08, 23:23 www.orlik2012.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=20 daty i kolejne etapy budowy, ech gdyby tak jheszcze autostrady budowali w takim tempie na stronie miejscowości ze zdjęciami z budów i gotowych obiektów Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Za to inne sporty idą w odstawkę 17.09.08, 23:37 jak np. brydż czy szachy, ale dla władzy to chyba lepiej jak młodzież będzie się uczyła biegać i kopać zamiast logicznie myśleć, w końcu kopiącymi dmuchany worek łatwiej rządzić przy pomocy pijaru niż nauczonymi przewidywania, planowania i strategii. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Za to inne sporty idą w odstawkę 17.09.08, 23:53 qqazz napisał: jak np. brydż czy szachy, ale dla władzy to chyba lepiej jak młodzież będzie się uczyła biegać i kopać zamiast logicznie myśleć, w końcu kopiącymi dmuchany worek łatwiej rządzić przy pomocy pijaru niż nauczonymi przewidywania, planowania i strategii. pozdrawiam Przestańże! Kaczyńscy nie biegali za poiłką, mają wstręt do poruszania się rześkiego to i popatrz do czego to doprowadziło. Katastrofa fizyczna i mentalna. Otłuszczone serca, podroby, cholesterol w mózg wali, zaawansowana cukrzyca nie pozwalająca trzeźwo myśleć. A gdyby biegali - choćby po podwórku? Wydaje się, że Orliki pozwolą uniknąć choćby wzrastania czegoś takiego jak Kaczyńscy. Choćby trochę! Hodowani bez ruchu i bez nawyków sportowych i dobrego odżywiania. Tacy ludzie to katastrofa dla Polski, dla rodziny i siebie samego. Popatrz na Kaczyńskich - im mniej takich tym dla Polski lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Za to inne sporty idą w odstawkę 18.09.08, 20:29 Donald biegał i biega nadal i jakoś nie widac żeby mu od tego przybyło rozumu. A swoim postem pije do pomysłów min. Drzewieckiego o puszczeniu w odstawkę niszowych sportów wymagających wysiłku intelektualnego. To że boiska się przydadzą to fakt ale nie róbmy z tego sukcesu na miarę "cudu gospodarczego" i pamiętajmy o tym że za nie trzeba zapłacić a to się odbywa kosztem czegoś innego. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Za to inne sporty idą w odstawkę 18.09.08, 21:56 qqazz napisał: > jak np. brydż czy szachy, ale dla władzy to chyba lepiej jak młodzież będzie si > ę > uczyła biegać i kopać zamiast logicznie myśleć, w końcu kopiącymi dmuchany wore > k > łatwiej rządzić przy pomocy pijaru niż nauczonymi przewidywania, planowania i > strategii. > > > > pozdrawiam Dolozyc mlodzierzy jeszcze pare godzin religi dziennie. Wiadomo Polak-katolik.I Cherlak. Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 17.09.08, 23:57 Każda fura propagandowej sieczki PO wywieziona na gminne boisko to cios w PiS.Tylko o czym propaganda PO będzie nawijać w zimie? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 18.09.08, 22:00 elwer-pancerfaust44 napisał: Każde gminne boisko to cios w PiS. Tylko o czym propaganda PiS będzie nawijać w zimie? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 19.09.08, 20:49 elwer-pancerfaust44 napisał: > Każda fura propagandowej sieczki PO wywieziona na gminne boisko to cios w > PiS.Tylko o czym propaganda PO będzie nawijać w zimie? Na sieczce wyrosna bardzo smaczne grzyby.Pozniej kiedy sieczka zbtutwieje,wyrosna na niej piekne kwiaty,ziola i warzywa. Natomiast olbrzymie ilosci metanu puszczanego w atmosfere przez pisiorow powoduja jedynie zwiekszenie dziury ozonowej.A przeciez jedyne co produkuja kaczory i ich dworacy to kiepskiej jakosci,zanieczaszczony amoniakiem metan. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz No i widać jak powstają 19.09.08, 19:11 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Boiska-z-rzadowego-programu-Orlik-nie-na-gminna-kieszen,wid,10374516,wiadomosc_prasa.html Ceny ich budowy dosc szokujące bo tyle to kosztuje utrzymanie przyzwoitego klubu w 3 lidze rocznie (seniorzy, junorzy, trampkarze), mnie tam te ceny to na kolejne kręcenie lodów sie zdają wyglądać. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: No i widać jak powstają 19.09.08, 19:15 Ale D Tusk będzie miał polityczną estradę boisko,gdy będzie osobiście ;otwierał;gminne klepisko. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz To ja już wolę 19.09.08, 19:29 elwer-pancerfaust44 napisał: > Ale D Tusk będzie miał polityczną estradę boisko,gdy będzie osobiście;otwierał;gminne klepisko. jak przetnie wstęgę na kolejnej góra dwukrotnie przepłaconej kulczykstradzie, gminne klepisko to mozna zrobić za 100 - 200 tysięcy a nie za dużą bańkę ze sporym hakiem. To tak jak ze stadionami, narodowy na 50 tysięcy widzów z hakiem ma kosztować ponad miliard do dwóch (sam koszt budowy to ponad miliard), na mniejszą Legię Bufetowa daje Walterowi pół miliarda a w Lubinie budują stadion na prawie 20 tysięcy widzów za niewiele ponad 100 milionów, a jak znam realia to ten narodowy będzie się chował do lubińskiego pod względem wykończenia i wyposażenia zaplecza. Dziurowicz to by się chyba wstydził popatrzeć w lustro na samą myśl o kręceniu takich lodów. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: To ja już wolę 19.09.08, 20:53 qqazz napisał: > elwer-pancerfaust44 napisał: > > Ale D Tusk będzie miał polityczną estradę boisko,gdy będzie > osobiście;otwierał;gminne klepisko. > > jak przetnie wstęgę na kolejnej góra dwukrotnie przepłaconej kulczykstradzie, > gminne klepisko to mozna zrobić za 100 - 200 tysięcy a nie za dużą bańkę ze > sporym hakiem. > To tak jak ze stadionami, narodowy na 50 tysięcy widzów z hakiem ma kosztować > ponad miliard do dwóch (sam koszt budowy to ponad miliard), na mniejszą Legię > > > > pozdrawiam Wam pisiorom wszystko kojazy sie z lodami.Taka natura pismatolka.To tak jak pedofil zawsze pamieta o dzieciach.I pedofilowi i wam na mysli to co kochacie. Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: To ja już wolę 19.09.08, 20:59 D Tusk pamiętał o dzieciach w ;swojej;Fundacji Pomocy Dzieciom Pomorza kasując z niej 192 tauzeny PLN?Trzeba wspomnieć że ta Fundacja dostawała dotacje od wojewody i datki od dobrych ludzi.Ale Tuska troska(o swoje dzieci)? Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: To ja już wolę 19.09.08, 21:27 Z nim nie ma co polemizować, fusbal to pewnie widział jedynie w telewizji i nie ma pojęcia o realiach klubowych, jego idole coś budują to dla niego powód do dumy a że przepłacają kilka razy to nawet do niego nie dociera przez klapki które ma na oczach. Nie odbijaj piłeczki na chamskie teksty na zasadzie "a u was to murzynów biją", nie ma co się znizać do takiego poziomu, uczciwemu człowiekowi zwyczajnie nie wypada. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: To ja już wolę 19.09.08, 21:00 partia jednojajowych i oni sami przez dwa lata o czyms bredzili . Za Tuska powstalo FAKTYCZNIE boisko sportowe i pozostanie dla pokolen dzieciakow , SZOK cywilizacyjno -kulturowy . Pisdaki szukaja dziury w calym . Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Nawet nie chce mi się z tobą polemizować 19.09.08, 21:09 ale dla zasady odpowiem bo tępotę trzeba tępić. x2468 napisał: > Wam pisiorom wszystko kojazy sie z lodami.Taka natura pismatolka.To tak jak > pedofil zawsze pamieta o dzieciach.I pedofilowi i wam na mysli to co kochacie. Dla pewnej grupy osób świat jest dwubiegunowy, jak nie pis to peło. Jak ktoś źle mówi o słoneczku to pisior a jak o samym dobrze to popapraniec. Tego typu ograniczone indywidua widzą świat w kategoriach dwubiegunowych w którym to swiecie istnieją tylko ich idole i alter ega (czyli Donald i Jarosław), a to ze ktoś moze mieć ich obu w d...e i miec własne poglądy czasem zbieżne a czasem rozbieżne z wytycznymi ich central partyjnych to juz przekracza granice ich ograniczonego i uposledzonego pojmowania świata. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Nawet nie chce mi się z tobą polemizować 19.09.08, 21:13 donald moim idolem hehehehehe Boiska sa i to jest Fakt . co masz przeciw boiskom sportowym dla dzieci ,konkretnie . Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Nawet nie chce mi się z tobą polemizować 19.09.08, 21:34 Propagandę kilkakrotnie przepłacaną to niech oni sobie sami robia a nie za pieniądze podatników, za moich czasów to sie samemu robiło boiska i grało w fusbal bez grubych milionów i kadrę i kluby mielismy wtedy o niebo lepsze niz teraz, chłopie te boiska kosztują tyle że bramki powinny być ze złota, porządne boisko (duże a nie dla dzieci) to mozna zrobić za 200 tysięcy, za milion to się stawia przyzwoity stadionik powiatowy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Nawet nie chce mi się z tobą polemizować 19.09.08, 21:38 I slusznie.Bo o czym? O lodach? O mentalnosci pisiora,ktoremu ograniczono mozliwosci i teraz,kiedy koniczek nie osigalny,ukradnie choc dorsza za 8 zl? Odpowiedz Link Zgłoś
berkowicz4 he,he, cos czuje, ze te tuszcze orliki 19.09.08, 21:23 skoncza sie niechybnie jakas komisja sledcza :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: he,he, cos czuje, ze te tuszcze orliki 19.09.08, 21:44 berkowicz4 napisał: > skoncza sie niechybnie jakas komisja sledcza :):):) Do spraw badania losu zagubionych scisle tajnych dokumentow WSI? Koniecznie powinna zostac powolana. I jeszcze jedna :Do rozliczenia finansow CBA.Za co oni biora pieniadze? miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,5635138,Wojt_Nozdrzca_wygrywa_z_CBA.html Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 19.09.08, 21:39 Kaczor Donald podczepia się pod Orliki.Ale jaja strusie są! Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 19.09.08, 21:53 najgorsze dla umyslowego pisdaka , one sa Faktycznie . kazde rzeczywiste boisko jest wiecej warte od wirtualnego kaczego pierd...nia wielkiego stratega . Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt2007 Re: Orliki jedne po drugich powstają a to cios w 21.09.08, 11:51 Coś śmierdzą te Orliki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś