Dodaj do ulubionych

30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospodar...

IP: *.geol.uni-heidelberg.de 03.11.03, 14:09
Szkoda ze nie wp..lili du-Polowi!
Obserwuj wątek
    • Gość: matacz Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 14:14
      rozniesli na kopach ochroniarzy a nastepnie rozpedzili 100
      osobowy oddzial policji
      • Gość: tryt Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.03, 14:23
        ...i okopali sie na z gory upatrzonych pozycjach...
    • Gość: emeryt Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 14:29
      Przez kogo sterowani są ci krzykacze?. Dlaczego jak tylko
      władza chce uporządkować system, zaraz znajdą się ślepi
      przeciwnicy.
      Gorąco popieram propozycje Pana Hausnera.
      Znam maechanizmy prowadzące do " inwalidztwa" społeczeństwa.
      To zasługa bezwzględnych łapówkarzy w białych kitlach. Przy
      okazji weryfikacji rent należałoby pozbawić takich drani prawa
      wykonywania zawodu. Należałoby zweryfikować nie tylko rencistów
      ale również tych wszystkich którzy "pozałatwiali" sobie dodatki
      kombatanckie aby otrzymywać wiagrę za pieniądze podatnika.
      • Gość: Jacek Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:22
        Gość portalu: emeryt napisał(a):

        > Przez kogo sterowani są ci krzykacze?. Dlaczego jak tylko
        > władza chce uporządkować system, zaraz znajdą się ślepi
        > przeciwnicy.
        > Gorąco popieram propozycje Pana Hausnera.
        > Znam maechanizmy prowadzące do " inwalidztwa" społeczeństwa.
        > To zasługa bezwzględnych łapówkarzy w białych kitlach. Przy
        > okazji weryfikacji rent należałoby pozbawić takich drani prawa
        > wykonywania zawodu. Należałoby zweryfikować nie tylko
        rencistów
        > ale również tych wszystkich którzy "pozałatwiali" sobie
        dodatki
        > kombatanckie aby otrzymywać wiagrę za pieniądze podatnika.


        Ty musisz juz być w objęciach Alzheimera. Przecież emeryci nie
        dostają emerytur od lekarzy, tylko muszą je ciężko wypracować
        przez conajmniej 40 lat. I teraz, według ciebie, mają przymierać
        głodem, bo ty popierasz łajdactwo i złodziejstwo. Przecież
        propozycje Hausnera są głupie i niczego nie naprawią a wiele
        pogorszą. Bez planu rozwoju gospodarki, w którym będzie
        powiedziane wyraźnie ile i jakich nowych fabryk chcemy zbudować,
        nigdy nie nastąpi poprawa gospodarcza i nie zmniejszy się
        bezrobocie. Pewnie też jestes za tym, żeby Polki utrzymywały się
        z prostytucji, a Polacy zwyczajnie zdychali bez żadnego zasiłku,
        bo i ludzi o takich poglądach jest bardzo dużo w naszym kraju.
        • Gość: Marny Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: penguin:* / 192.168.9.* 04.11.03, 09:55
          Jest też bardzo dużo ludzi, którzy dostają renty, chociaż są
          zupełnie zdrowi. Wg Ciebie to OK?
    • Gość: Zofia Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.tvastra.com.pl 03.11.03, 15:04
      Rozumiem ich strach przed weryfikacją, bo jak można nieuczciwie
      przyznawać, to można też nieuczciwie weryfikować. Nie znaczy to
      jednak, że na te i inne nieuczciwaści można zamykać oczy.
    • Gość: uważny Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.03, 15:11
      Przeczytajcie ostatnie zdanie: dlaczego emeryci zamiast walczyć
      o pieniądze dla siebie, walczą o pieniądze dla konkurencyjnych
      rencistów?
      • Gość: Gościu My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 195.85.227.* 03.11.03, 15:21
        Plan Hausnera precz !!! Emeryci przyszłością naszego narodu !!!!
        Nie udało się nam zbudować drugiej Japonii, zbudujmy chociaż
        drugą Argentynę !!!!!!!!
        • Gość: Merton Re: My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.kcinet / 62.121.133.* 03.11.03, 15:32
          Mamy w Polsce najwięcej ,proporcjonalnie,rencistów i emerytów.Mamy
          najwięcej ,proporcjonalnie,inwalidów i ludzi chorych.Tak dalej być nie może,nie
          można do wszystkich dokładać.To rzeczywiście trzeba zmienić.Nie jestem
          wielbicielem SLD i Hausnera ,ale w tym popieram."Lewych " emerytów i rencistów
          trzeba zweryfikować.Wtedy więcej będzie pieniędzy dla naprawdę potrzebujących.
        • Gość: Jacek Re: My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:37
          Gość portalu: Gościu napisał(a):

          > Plan Hausnera precz !!! Emeryci przyszłością naszego
          narodu !!!!
          > Nie udało się nam zbudować drugiej Japonii, zbudujmy chociaż
          > drugą Argentynę !!!!!!!!

          Tacy jak ty oraz Hausner z organizacjami pracodawców doprowadzą
          raczej do drugiej Czeczenii albo Jugosławii. W Argentynie jest i
          tak lepiej niż u nas. A swoją drogą, to do czego to doszło, że
          ludzie jawnie opowiadają się za złodziejstwem. Ami śladu wstydu.
          Tylko jak wszyscy zaczniemy kraść, to co będzie? Nie rozumiesz
          głupoty tego co powiedziałeś?
    • Gość: dante_waw HEADLINES!!! IP: *.lot.pl 03.11.03, 15:49
      Emerytki obsadzily kluczowe lotniska, inwalidzi przejeli gmach
      telewizji! To juz prawie bananowa republika.
    • Gość: platfus A tata mówił "zostań zomowcem" IP: *.starnettelecom.pl 03.11.03, 16:14
      Będziesz miał 45 lat i rentę 6000 zł. I nie będą obejmować cię żadne plany i
      restruturyzacje. A ja głupi wolałem roznosić bibułę. Dopiero teraz otworzyły mi
      się oczy, że roznoszenie bibuły było jak roznoszenie ulotek: niskopłatne, bez
      emerytalnych perspektyw i robisz na kogoś, kto po twoich plecach pnie się do
      góry.
    • Gość: 4krzych1 nic tylko czekać na akty terrorystyczne... IP: *.aster.pl / 10.64.7.* 03.11.03, 16:22
      dokonywane przez niewidomych i kaleki bez rąk i nóg...
    • Gość: Jacek PĘCZAK Z SLD BIERZE MIESIECZNIE 7000 RENTY CHOROBOWEJ IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:29
      Ciekawe czy i jego Hausner chce zweryfikować? A przecież facet
      jest ewidentnie zdolny do pracy. Ciekawe ilu takich rencistów ma
      w swoich szeregach SLD? Ja uważam, że niczego dobrego nie
      zbuduje się na nieuczciwosci i krzywdzie. Udowodnił to okres
      panowania komunistów. Teraz usiłuje się robić to samo tylko, że
      tym razem robią to zwolennicy kapitalizmu. Skończy się to
      kolejnym krachem w naszej historii. Co się tyczy rencistów to
      tych, którzy nie powinni pobierać rent jest mniej wiecej tyle
      samo ilu tych, którzy rent nie otrzymali chociaż im się
      należały.
      • Gość: meta... Czy to jest zgodne z prawem, 2/3 pensji przed emer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 20:07
        emeryturą górnika czy to są inne pieniądze niż dostają ci na przeemerytalnym.
        To jest selektywne muślenie tego rządu i dobrze jakby im emeryci jeszcze
        dokopali.
      • Gość: Tranquille Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryci i rząd. IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 20:08
        Naprawde, szkoda slow...

        ***DISRESPECT dla RZĄDU, ktory kradnie non stop, robi to jawnie
        i nie wstyd nikomu. Rzad kradl, kradnie i bedzie kradl...
        THIEVERY CORPORATION, zlodziejstwo rzadu nigdy sie nie skonczy...

        ***DISRESPECT dla emerytow, za to, ze ciagle oszukuja, mysila ze
        sa starzy to ze wszytsko im sie nalezy, marudza i marudza,
        narzekaja ze wszedzie zydzi, ale wstyd im sie przyznac ze sami
        sa faszystami, na kazdego czlowieka patrza bykiem, nie szanuja
        innych ludzi, slepo zapatzreni w Kosciol (a nie Booga!!) -
        hipokryci!! Postuluja walke z lewizna rzadu, a sami oszukuja,
        pobieraja nienalezne im pieniadze... Innymi gardza, nie szanuja
        innych, gdzie tu milosierdzie o ktorym tak duzo mowia???
        Weryfikowac im emerytury i renty, teraz!!! Marudza na komuchow,
        ale sami nigdy nie robili nic zeby sie zmienilo, i za to maja
        miec prawo do ciaglego marudzenia??? DISRESPECT dla emerytow
        rowniez za to ze kulb Boga zastapili kultem jednostki i kultem
        Kosciola (organizacji)... brzmii jak sekta...

        ***DISRESPECT dla biernego spoleczenstwa, ktore nic nie robi by
        sytuacja w PL sie w koncu zmienila, spoleczenstwoi, ktore ciagle
        marudzi, donosi, klamie, kradnie. Brzydzi sie biednymi, ale samo
        kontynuuje tradycje alkoholizmu, kobiety ukrywajace bicie i
        upokarzenie czynione przez mezow, pijanstwo na wszelkich
        imprezach. Wstyd!! Nigdy nie chceiliscie nic zmienic, najlepiej
        jest siedziec na tylku i nic nie robic, wracac z pracy, zrec
        obiad, ogladac TV 24h... Pfff... myslicie ze kiedys sie cos
        zmieni?
        Przestancie moze wreszcie narzekac i wezcie sprawy w swoje rece!!
        Czesto slysze opinie o ludziach protestujacych, ze sa to
        krzykacze itp. Pff ale to oni staraja sie zmieniac
        rzeczywistosc, oni rzucili swoje pudlo w kat zeby cokolwiek
        zmienic!!
        Nie mieszkam w Polsce juz, w Espanii spoleczenstwo ma inne
        podejscie.. brak mi slow... Ludzie zrobci cos ze soba w koncu...
        DRUG FREE YOUTH against Conformism
        DISRESPECT
        • Gość: as niezle kazanie... IP: *.geol.uni-heidelberg.de 03.11.03, 20:42
        • Gość: Makaron Re: Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryc IP: penguin:* / 192.168.9.* 04.11.03, 10:03
          Najłatwiej to spie...lać i mówić zróbcie coś ze sobą. Nie masz
          moralnego prawa nas pouczać. To my musimy żyć w tym gównie,
          zmagać się z tym syfem każdego dnia. Ty nie potrafiłeś stawić
          temu czoła i uciekłeś...
          • Gość: xdisbeliverx Re: Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryc IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 14:27
            Tak sie sklada ze czas mojego pobytu w Pl, to byl dluugi okres org niezaleznych
            koncertow, manifestacji, happeningow, i akcji bezposrednich, co poskutkowalo
            nie raz i nie dwa razy tylko o wiele wiecej...
            A poza tym chyba kazdy o zdrowych zmyslach chcialby wyrwac sie z matni...
            Jak widzisz.. mozna naprawde wiele zmienic, wystarczy tylko chciec, jak widac
            niewielu w ogole chce cos zmienic.. Latwo lapac za slowka Szanowny Panie..
    • Gość: byly ZOMO-wiec Rozgonic ich palami !!!!!!! IP: *.flatrate.net.au 03.11.03, 20:57
      Co to zajmowanie obiektow publicznych !!!!!!!! Kazdemu pala na
      dupsko i do domu !!!!!!!!!!
      • Gość: Tranquille [...] IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 21:49
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Tranquille [...] IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 21:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Tranquille Odp. na powyzsza wypowiedz Tranquille IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 14:31
          Ok, przyznaje.. troszk ta wypowiedz byla przegieta... ale bylego Zomowca tym
          bardziej. Dlatego byla to reakcja na jego wypowiedz...
          Za txt przepraszam i byl on wynikiem nieprzemyslanej reakcji...
          Pozdrawiam Red. i Czytelnikow
    • Gość: janosik Re:Chcieliscie komune to macie!!!! IP: *.proxy.aol.com 03.11.03, 20:59
      A mialo byc tak dobrze,obiecywak Miller.I wszyscy mu zawierzyli.
      Teraz Miller sie smieje z calego narodu,bo nikt mu nie
      podskoczy!!!Chyba teraz ludzie wiedza na kogo glosowac!!!
      • Gość: Jazon Re:Chcieliscie komune to macie!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 21:20
        No pudło- ja na przykład ciągle nie wiem. Przy całym złodziejstwie i zgniliźnie
        jaką widzę w polskiej polityce mam wrażenie że różnica między rządem a opozycją
        jest tak że rząd już kradnie a opozycja dopiero będzie, lub już się nakradła.
        Chyba jeszcze długo nie będzie w Polsce normalnie. Wychodzi na to że nie
        rządziła na razie tylko Samoobrona, a na buractwo przecież nie zagłosuję tylko
        dlatego że nic jeszcze nie miała okazji spieprzyć.
    • Gość: zarcik Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: 203.36.162.* 03.11.03, 22:09
      Na taczki to cale " Ministerstwo ! A "RZad "tez!!!
      To sa grabarze narodu polskiego i Polski !
      zarcik
      • Gość: nat Przecież Hausner nie rusza emerytur, tylko renty i to IP: *.chello.pl 03.11.03, 22:30
        niektóre. Chodzi tylko o to, by 480 tysięcy osób stanęło jeszcze
        raz przed komisją, nikt ich nie ruszy, jak są naprawdę chorzy.
        Czy ludzie nie potrafią czytać?
        • Gość: wikul Re: Przecież Hausner nie rusza emerytur, tylko re IP: *.acn.waw.pl 04.11.03, 00:02

          Gość portalu: nat napisał(a):

          > niektóre. Chodzi tylko o to, by 480 tysięcy osób stanęło jeszcze
          > raz przed komisją, nikt ich nie ruszy, jak są naprawdę chorzy.
          > Czy ludzie nie potrafią czytać?


          Masz rację ale niezupełnie . Weryfikacja rent odbywa sie sukcesywnie bo
          większość rent jest przyznawana okresowo . Często jest tak że cwaniakom
          pozostawiają a chorym zabierają . Dlatego ludzie nie maja zaufania .
          Inna sprawą jet to kto tam wtargnął do ministerstwa . Ja bym ich
          wylegitymował ,w pierwszej kolejności zweryfikował i ogłosił publicznie
          wyniki . Gdyby okazało sie że to byli ludzie chorzy to mozna by ogłosić -
          patrzcie , chorym nie zabieramy , gdyby okazało się że to byli oszuści
          informacja by była jeszcze bardziej cenna - patrzcie na tych obrońców ludzi
          chorych . Jeżeli dojdzie do weryfikacji to powinna ona być b.starannie
          przygotowana a zespoły orzekające powinny byc wymieszane terytorialnie i do
          ostatniej chwili nie powinno być wiadome gdzie kto będzie sprawdzał .
          P.S. A swoją drogą , trzeba mieć zdrowie na takie akcje . Więc może są zdolni
          do pracy ?
    • Gość: misiek Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.nas6.oakbrook1.il.us.da.qwest.net 04.11.03, 16:00
      szkoda, ze tych emerytow nie wkurza towarzysz Miller, ktory
      rozp....... gospodarke, ze az milo. Zostawcie Hausnera w
      spokoju, bo juz za chwile moze byc Izrael, a to gorsze niz pieklo



    • Gość: Dziewczynka z zapa Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.retsat1.com.pl 11.11.03, 19:13
      To musieli być młodzi, zdrowi i silni emeryci.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka