Gość: as IP: *.geol.uni-heidelberg.de 03.11.03, 14:09 Szkoda ze nie wp..lili du-Polowi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: matacz Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 14:14 rozniesli na kopach ochroniarzy a nastepnie rozpedzili 100 osobowy oddzial policji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tryt Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.03, 14:23 ...i okopali sie na z gory upatrzonych pozycjach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 14:29 Przez kogo sterowani są ci krzykacze?. Dlaczego jak tylko władza chce uporządkować system, zaraz znajdą się ślepi przeciwnicy. Gorąco popieram propozycje Pana Hausnera. Znam maechanizmy prowadzące do " inwalidztwa" społeczeństwa. To zasługa bezwzględnych łapówkarzy w białych kitlach. Przy okazji weryfikacji rent należałoby pozbawić takich drani prawa wykonywania zawodu. Należałoby zweryfikować nie tylko rencistów ale również tych wszystkich którzy "pozałatwiali" sobie dodatki kombatanckie aby otrzymywać wiagrę za pieniądze podatnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:22 Gość portalu: emeryt napisał(a): > Przez kogo sterowani są ci krzykacze?. Dlaczego jak tylko > władza chce uporządkować system, zaraz znajdą się ślepi > przeciwnicy. > Gorąco popieram propozycje Pana Hausnera. > Znam maechanizmy prowadzące do " inwalidztwa" społeczeństwa. > To zasługa bezwzględnych łapówkarzy w białych kitlach. Przy > okazji weryfikacji rent należałoby pozbawić takich drani prawa > wykonywania zawodu. Należałoby zweryfikować nie tylko rencistów > ale również tych wszystkich którzy "pozałatwiali" sobie dodatki > kombatanckie aby otrzymywać wiagrę za pieniądze podatnika. Ty musisz juz być w objęciach Alzheimera. Przecież emeryci nie dostają emerytur od lekarzy, tylko muszą je ciężko wypracować przez conajmniej 40 lat. I teraz, według ciebie, mają przymierać głodem, bo ty popierasz łajdactwo i złodziejstwo. Przecież propozycje Hausnera są głupie i niczego nie naprawią a wiele pogorszą. Bez planu rozwoju gospodarki, w którym będzie powiedziane wyraźnie ile i jakich nowych fabryk chcemy zbudować, nigdy nie nastąpi poprawa gospodarcza i nie zmniejszy się bezrobocie. Pewnie też jestes za tym, żeby Polki utrzymywały się z prostytucji, a Polacy zwyczajnie zdychali bez żadnego zasiłku, bo i ludzi o takich poglądach jest bardzo dużo w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marny Re: TO ZAPEWNE CI KTÓRZY MAJĄ COŚ NA SUMIENIU IP: penguin:* / 192.168.9.* 04.11.03, 09:55 Jest też bardzo dużo ludzi, którzy dostają renty, chociaż są zupełnie zdrowi. Wg Ciebie to OK? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofia Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.tvastra.com.pl 03.11.03, 15:04 Rozumiem ich strach przed weryfikacją, bo jak można nieuczciwie przyznawać, to można też nieuczciwie weryfikować. Nie znaczy to jednak, że na te i inne nieuczciwaści można zamykać oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uważny Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.03, 15:11 Przeczytajcie ostatnie zdanie: dlaczego emeryci zamiast walczyć o pieniądze dla siebie, walczą o pieniądze dla konkurencyjnych rencistów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościu My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 195.85.227.* 03.11.03, 15:21 Plan Hausnera precz !!! Emeryci przyszłością naszego narodu !!!! Nie udało się nam zbudować drugiej Japonii, zbudujmy chociaż drugą Argentynę !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merton Re: My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.kcinet / 62.121.133.* 03.11.03, 15:32 Mamy w Polsce najwięcej ,proporcjonalnie,rencistów i emerytów.Mamy najwięcej ,proporcjonalnie,inwalidów i ludzi chorych.Tak dalej być nie może,nie można do wszystkich dokładać.To rzeczywiście trzeba zmienić.Nie jestem wielbicielem SLD i Hausnera ,ale w tym popieram."Lewych " emerytów i rencistów trzeba zweryfikować.Wtedy więcej będzie pieniędzy dla naprawdę potrzebujących. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: My chcemy Argentyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:37 Gość portalu: Gościu napisał(a): > Plan Hausnera precz !!! Emeryci przyszłością naszego narodu !!!! > Nie udało się nam zbudować drugiej Japonii, zbudujmy chociaż > drugą Argentynę !!!!!!!! Tacy jak ty oraz Hausner z organizacjami pracodawców doprowadzą raczej do drugiej Czeczenii albo Jugosławii. W Argentynie jest i tak lepiej niż u nas. A swoją drogą, to do czego to doszło, że ludzie jawnie opowiadają się za złodziejstwem. Ami śladu wstydu. Tylko jak wszyscy zaczniemy kraść, to co będzie? Nie rozumiesz głupoty tego co powiedziałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dante_waw HEADLINES!!! IP: *.lot.pl 03.11.03, 15:49 Emerytki obsadzily kluczowe lotniska, inwalidzi przejeli gmach telewizji! To juz prawie bananowa republika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: platfus A tata mówił "zostań zomowcem" IP: *.starnettelecom.pl 03.11.03, 16:14 Będziesz miał 45 lat i rentę 6000 zł. I nie będą obejmować cię żadne plany i restruturyzacje. A ja głupi wolałem roznosić bibułę. Dopiero teraz otworzyły mi się oczy, że roznoszenie bibuły było jak roznoszenie ulotek: niskopłatne, bez emerytalnych perspektyw i robisz na kogoś, kto po twoich plecach pnie się do góry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4krzych1 nic tylko czekać na akty terrorystyczne... IP: *.aster.pl / 10.64.7.* 03.11.03, 16:22 dokonywane przez niewidomych i kaleki bez rąk i nóg... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek PĘCZAK Z SLD BIERZE MIESIECZNIE 7000 RENTY CHOROBOWEJ IP: *.lodz.mm.pl 03.11.03, 17:29 Ciekawe czy i jego Hausner chce zweryfikować? A przecież facet jest ewidentnie zdolny do pracy. Ciekawe ilu takich rencistów ma w swoich szeregach SLD? Ja uważam, że niczego dobrego nie zbuduje się na nieuczciwosci i krzywdzie. Udowodnił to okres panowania komunistów. Teraz usiłuje się robić to samo tylko, że tym razem robią to zwolennicy kapitalizmu. Skończy się to kolejnym krachem w naszej historii. Co się tyczy rencistów to tych, którzy nie powinni pobierać rent jest mniej wiecej tyle samo ilu tych, którzy rent nie otrzymali chociaż im się należały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meta... Czy to jest zgodne z prawem, 2/3 pensji przed emer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 20:07 emeryturą górnika czy to są inne pieniądze niż dostają ci na przeemerytalnym. To jest selektywne muślenie tego rządu i dobrze jakby im emeryci jeszcze dokopali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tranquille Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryci i rząd. IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 20:08 Naprawde, szkoda slow... ***DISRESPECT dla RZĄDU, ktory kradnie non stop, robi to jawnie i nie wstyd nikomu. Rzad kradl, kradnie i bedzie kradl... THIEVERY CORPORATION, zlodziejstwo rzadu nigdy sie nie skonczy... ***DISRESPECT dla emerytow, za to, ze ciagle oszukuja, mysila ze sa starzy to ze wszytsko im sie nalezy, marudza i marudza, narzekaja ze wszedzie zydzi, ale wstyd im sie przyznac ze sami sa faszystami, na kazdego czlowieka patrza bykiem, nie szanuja innych ludzi, slepo zapatzreni w Kosciol (a nie Booga!!) - hipokryci!! Postuluja walke z lewizna rzadu, a sami oszukuja, pobieraja nienalezne im pieniadze... Innymi gardza, nie szanuja innych, gdzie tu milosierdzie o ktorym tak duzo mowia??? Weryfikowac im emerytury i renty, teraz!!! Marudza na komuchow, ale sami nigdy nie robili nic zeby sie zmienilo, i za to maja miec prawo do ciaglego marudzenia??? DISRESPECT dla emerytow rowniez za to ze kulb Boga zastapili kultem jednostki i kultem Kosciola (organizacji)... brzmii jak sekta... ***DISRESPECT dla biernego spoleczenstwa, ktore nic nie robi by sytuacja w PL sie w koncu zmienila, spoleczenstwoi, ktore ciagle marudzi, donosi, klamie, kradnie. Brzydzi sie biednymi, ale samo kontynuuje tradycje alkoholizmu, kobiety ukrywajace bicie i upokarzenie czynione przez mezow, pijanstwo na wszelkich imprezach. Wstyd!! Nigdy nie chceiliscie nic zmienic, najlepiej jest siedziec na tylku i nic nie robic, wracac z pracy, zrec obiad, ogladac TV 24h... Pfff... myslicie ze kiedys sie cos zmieni? Przestancie moze wreszcie narzekac i wezcie sprawy w swoje rece!! Czesto slysze opinie o ludziach protestujacych, ze sa to krzykacze itp. Pff ale to oni staraja sie zmieniac rzeczywistosc, oni rzucili swoje pudlo w kat zeby cokolwiek zmienic!! Nie mieszkam w Polsce juz, w Espanii spoleczenstwo ma inne podejscie.. brak mi slow... Ludzie zrobci cos ze soba w koncu... DRUG FREE YOUTH against Conformism DISRESPECT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Makaron Re: Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryc IP: penguin:* / 192.168.9.* 04.11.03, 10:03 Najłatwiej to spie...lać i mówić zróbcie coś ze sobą. Nie masz moralnego prawa nas pouczać. To my musimy żyć w tym gównie, zmagać się z tym syfem każdego dnia. Ty nie potrafiłeś stawić temu czoła i uciekłeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xdisbeliverx Re: Jestescie żałośni.. Wy, co narzekacie, emeryc IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 14:27 Tak sie sklada ze czas mojego pobytu w Pl, to byl dluugi okres org niezaleznych koncertow, manifestacji, happeningow, i akcji bezposrednich, co poskutkowalo nie raz i nie dwa razy tylko o wiele wiecej... A poza tym chyba kazdy o zdrowych zmyslach chcialby wyrwac sie z matni... Jak widzisz.. mozna naprawde wiele zmienic, wystarczy tylko chciec, jak widac niewielu w ogole chce cos zmienic.. Latwo lapac za slowka Szanowny Panie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byly ZOMO-wiec Rozgonic ich palami !!!!!!! IP: *.flatrate.net.au 03.11.03, 20:57 Co to zajmowanie obiektow publicznych !!!!!!!! Kazdemu pala na dupsko i do domu !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tranquille [...] IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 21:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tranquille [...] IP: *.dolsat.pl 03.11.03, 21:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tranquille Odp. na powyzsza wypowiedz Tranquille IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 14:31 Ok, przyznaje.. troszk ta wypowiedz byla przegieta... ale bylego Zomowca tym bardziej. Dlatego byla to reakcja na jego wypowiedz... Za txt przepraszam i byl on wynikiem nieprzemyslanej reakcji... Pozdrawiam Red. i Czytelnikow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janosik Re:Chcieliscie komune to macie!!!! IP: *.proxy.aol.com 03.11.03, 20:59 A mialo byc tak dobrze,obiecywak Miller.I wszyscy mu zawierzyli. Teraz Miller sie smieje z calego narodu,bo nikt mu nie podskoczy!!!Chyba teraz ludzie wiedza na kogo glosowac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re:Chcieliscie komune to macie!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 21:20 No pudło- ja na przykład ciągle nie wiem. Przy całym złodziejstwie i zgniliźnie jaką widzę w polskiej polityce mam wrażenie że różnica między rządem a opozycją jest tak że rząd już kradnie a opozycja dopiero będzie, lub już się nakradła. Chyba jeszcze długo nie będzie w Polsce normalnie. Wychodzi na to że nie rządziła na razie tylko Samoobrona, a na buractwo przecież nie zagłosuję tylko dlatego że nic jeszcze nie miała okazji spieprzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zarcik Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: 203.36.162.* 03.11.03, 22:09 Na taczki to cale " Ministerstwo ! A "RZad "tez!!! To sa grabarze narodu polskiego i Polski ! zarcik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nat Przecież Hausner nie rusza emerytur, tylko renty i to IP: *.chello.pl 03.11.03, 22:30 niektóre. Chodzi tylko o to, by 480 tysięcy osób stanęło jeszcze raz przed komisją, nikt ich nie ruszy, jak są naprawdę chorzy. Czy ludzie nie potrafią czytać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikul Re: Przecież Hausner nie rusza emerytur, tylko re IP: *.acn.waw.pl 04.11.03, 00:02 Gość portalu: nat napisał(a): > niektóre. Chodzi tylko o to, by 480 tysięcy osób stanęło jeszcze > raz przed komisją, nikt ich nie ruszy, jak są naprawdę chorzy. > Czy ludzie nie potrafią czytać? Masz rację ale niezupełnie . Weryfikacja rent odbywa sie sukcesywnie bo większość rent jest przyznawana okresowo . Często jest tak że cwaniakom pozostawiają a chorym zabierają . Dlatego ludzie nie maja zaufania . Inna sprawą jet to kto tam wtargnął do ministerstwa . Ja bym ich wylegitymował ,w pierwszej kolejności zweryfikował i ogłosił publicznie wyniki . Gdyby okazało sie że to byli ludzie chorzy to mozna by ogłosić - patrzcie , chorym nie zabieramy , gdyby okazało się że to byli oszuści informacja by była jeszcze bardziej cenna - patrzcie na tych obrońców ludzi chorych . Jeżeli dojdzie do weryfikacji to powinna ona być b.starannie przygotowana a zespoły orzekające powinny byc wymieszane terytorialnie i do ostatniej chwili nie powinno być wiadome gdzie kto będzie sprawdzał . P.S. A swoją drogą , trzeba mieć zdrowie na takie akcje . Więc może są zdolni do pracy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.nas6.oakbrook1.il.us.da.qwest.net 04.11.03, 16:00 szkoda, ze tych emerytow nie wkurza towarzysz Miller, ktory rozp....... gospodarke, ze az milo. Zostawcie Hausnera w spokoju, bo juz za chwile moze byc Izrael, a to gorsze niz pieklo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziewczynka z zapa Re: 30 emerytów wdarło się do ministerstwa gospod IP: *.retsat1.com.pl 11.11.03, 19:13 To musieli być młodzi, zdrowi i silni emeryci. Odpowiedz Link Zgłoś