Dodaj do ulubionych

Praca w Chicago

13.05.05, 16:37
Czesc Wszystkim !

Mam pytanie: "Czy ciezko jest znalezc turystce, prace w Chicago ?" Pytam Was,
bo najlepiej znacie realia tego miasta.
Obserwuj wątek
    • tradycja1 Re: Praca w Chicago 13.05.05, 22:02
      Chyba nie az tak trudno, tylko pytanie czy pieniadze beda zadawalajace.
      • rysunkowapostac Re: Praca w Chicago 14.05.05, 03:00
        Prawie wszyscy pracujacy tu Polacy to turysci! Jak to spiewa Kazik ? "
        Przecietny polski turysta zostaje tu osiem lat..."
      • polonuska1 Re: Praca w Chicago 14.05.05, 16:34
        tradycja1 napisała:
        "Chyba nie az tak trudno, tylko pytanie czy pieniadze beda zadawalajace."

        A ile przecietnie, moze zarobic turystka w Chicago ?
        • tradycja1 Re: Praca w Chicago 14.05.05, 19:17
          Oj zalezy...jak powiedzmy bedziesz pracowac czy dzieciach + jako kelnerka/
          barmanka na weekendy ( zero zycia i swobody) bo mysle ze z600- 700$ na tydzien
          wyciagniesz.
          Zalezy od ukladow w co sie wkrecisz.Bo na kasie w byle deli to mozesz nawet 300
          $ nie dobic.
    • polonuska1 Re: Praca w Chicago 16.05.05, 00:13
      Mam kolejne pytanie: "Ile przecietnie wydaje turysta na zycie w Chicago?"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka