polonuska1 13.05.05, 16:37 Czesc Wszystkim ! Mam pytanie: "Czy ciezko jest znalezc turystce, prace w Chicago ?" Pytam Was, bo najlepiej znacie realia tego miasta. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tradycja1 Re: Praca w Chicago 13.05.05, 22:02 Chyba nie az tak trudno, tylko pytanie czy pieniadze beda zadawalajace. Odpowiedz Link
rysunkowapostac Re: Praca w Chicago 14.05.05, 03:00 Prawie wszyscy pracujacy tu Polacy to turysci! Jak to spiewa Kazik ? " Przecietny polski turysta zostaje tu osiem lat..." Odpowiedz Link
polonuska1 Re: Praca w Chicago 14.05.05, 16:34 tradycja1 napisała: "Chyba nie az tak trudno, tylko pytanie czy pieniadze beda zadawalajace." A ile przecietnie, moze zarobic turystka w Chicago ? Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Praca w Chicago 14.05.05, 19:17 Oj zalezy...jak powiedzmy bedziesz pracowac czy dzieciach + jako kelnerka/ barmanka na weekendy ( zero zycia i swobody) bo mysle ze z600- 700$ na tydzien wyciagniesz. Zalezy od ukladow w co sie wkrecisz.Bo na kasie w byle deli to mozesz nawet 300 $ nie dobic. Odpowiedz Link
polonuska1 Re: Praca w Chicago 16.05.05, 00:13 Mam kolejne pytanie: "Ile przecietnie wydaje turysta na zycie w Chicago?" Odpowiedz Link