haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:33 Wypływasz na długo, łowisz rybę dużą, zjadają Ci ją piranie, a Ty cieszysz się, że kręgosłup nie został na dnie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:41 Możno trza mi już przekludzki We tyn "trójkont" co - bermudzki. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:33 Możno skiż tego żech ździybko stary Choć przeca ciyngym niy brak mi wiary. Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:38 Słówko to celowo pominęłam. Skreśliłam, wycięłam, pomięłam. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:43 Niy trza wygrać - grać wystyknie Z tym i rym poleci piyknie. Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:50 Nie trza być w tłumie. Możno fraszkę pieścić samotnie. Poeta to czuje i rozumie, a jak dostaje skrzydeł, zaszywa się gdzie pieprz rośnie. Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:51 Pięć minut sławy, jeśli człeka nie zmarnuje, to go i nie zbawi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:55 Styknie robota i familijo Reszta to zycio tyż komedyjo. Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 22:58 To na dobranoc bajeczka? Dobra dla małego dziecka. Tobie to nie styknie. I to jest właśnie pikne. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:01 Możno i niy Kto mie tam wiy? Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:03 Konia z rzędem temu, kto wiy, co robi i czemu. Odpowiedz Link
azaheca Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:05 Haisza,haisza... nic już nie powiem,dalej jest cisza... Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:07 Ależ mów, mów, cisza na tym wątku to mój wróg. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 18.10.07, 21:29 Toż jo se jawia Z ciszy wybawia. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:09 Ech - rym se kleci I wontek leci Koncept w tym zocny Ło porze nocny. Odpowiedz Link
haisza Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:15 Czy Ty jesteś święty, czy z obrazka zdjęty? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 09.10.07, 23:36 Rym przeca bawi Tako se jawi Jako "kuramin" Goji wersami. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 10.10.07, 09:24 Ano - przeca lepszy rym Niż ze cygarety dym. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 23.10.07, 22:54 Czy uciykły fisze z neca? Kaj terozki jo poleca? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 03.01.10, 18:05 Dyć niy byda wiela wajać Sie po cichu tu zaczaja. Odpowiedz Link
haisza Sprośne 10.10.07, 15:26 Nie powiem Ci tego w kolorze. Ale to zdziwienie na twarzy: "Stary człowiek i może"? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 13.01.08, 21:47 Fisza w sieci se złowiyła? Oby tu już zowdy była. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 06.01.09, 11:36 Tam kaj fisza Teroz cisza. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 02.01.11, 15:45 Zowdy coś szkryfna Przi tymu gichna. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 07.01.11, 23:30 Kajś słysza jynk archiwum.polityka.pl/art/dzien-dziwaka,368600.html Czy dziwok pynk? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 08.01.11, 15:54 Jutro zagrajom rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/728262,19-final-wosp-w-rudzie-slaskiej,id,t.html Bliźnim fest pszajom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 11.01.11, 10:07 Bez łostudy i bez nudy Forum rośnie jakby cudym. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 16.01.11, 17:05 Szwongu mało majom - wiym katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8954880,Katowice_maja_potencjal__ale_wolno_sie_rozwijaja.html Mie wystyknie ślonski rym. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 17.01.11, 09:41 Siodme miejsce we "regjonie" forum.gazeta.pl/forum/k,1298480,Slaskie.html Dyc to przeca niy jest koniec. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 24.01.11, 22:57 Toż ciekawie jako bydzie katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8997867,Drogie_spotkanie_Gornoslazakow.html Geldu ni ma, a czas idzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 25.01.11, 18:07 W Internecie drapci wiedzom?! slonskoziymia.com/Home/2011/01/25/ruda-slaska-barborkowe-strofy/ "Ślonsko Ziymia" - na niyj siedzom! Gratulacyje! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 26.01.11, 17:11 Kyrde bele! Lyjty zbiyro? Kaj mom brele? -To dopiyro! Frela komuś dowo szmary?! Karlus borok?! -To niy czary! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 27.01.11, 22:03 "Zocno"!!! www.slaskie.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=4471&id_menu= Stowoł byda za tym mocno! Za alejom z mianym "Zocno" Po naszymu piyrszom bydzie Niy łostatniom - tako przidzie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 27.01.11, 23:10 Sonda ło nacyji ślonski www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/361952,czy-rodzi-sie-narod-slaski,id,t.html#sondaWyniki Zdo sie koncept w tym niywonski Toż niy yno tam kukejcie Jako chcecie poklikejcie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 28.01.11, 18:08 Sondaż taki zrychtowali Ło nacyjo rozpytali katowice.naszemiasto.pl/artykul/754964,sondaz-na-zlecenie-dz-az-46-badanych-chce-zadeklarowac,id,t.html#c579fd383c3580fd,1,3,5 Dyć ciekawie Wyszło prawie Sie bydymy radowali. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 29.01.11, 13:40 Glywice blysnom? katowice.gazeta.pl/katowice/1,101336,9014139,Ola_z__Top_model__bedzie_reklamowac_centrum_handlowe.html Na wiyrch z niom cisnom? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 29.01.11, 16:34 Komedyjo? Jako bydzie? katowice.naszemiasto.pl/artykul/754964,sondaz-na-zlecenie-dz-az-46-badanych-chce-zadeklarowac,id,t.html#c579fd383c3580fd,1,3,5 Czy nacyjo jest - czy przidzie? Wiosna blyśnie w ślonski duszy! Cołki Gorny Ślonzek ruszy?! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 29.01.11, 20:01 VI finał konkursu "Barborkowe Strofy" Ło laureatach "Guido" pamiynto nk.pl/profile/3565481/gallery/album/2/7 Już teroz wiycie jako jo wiym to Kej tym "skarbnikym" szola łopłacisz W proficie bydziesz - przeca niy stracisz Zabrzeski tyż cie wtedy niy stropi forum.gazeta.pl/forum/w,28940,23124056,91513146,Re_Rymowanki_zabrzanske.html Żeś niy zgobnikym zaroz spokopi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 30.01.11, 00:51 Trza i to poczytać katowice.gazeta.pl/katowice/1,35055,9024285,Wyzwolenie_wiazalo_sie_takze_z_wielka_tragedia.html Chnet niy pódzie spytać Tych co to przeżyli Czas niy sztopnie chwili. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 30.01.11, 11:27 Ech, toż idzie welowanie! katowice.naszemiasto.pl/artykul/756912,platforma-obywatelska-uklada-listy-kandydatow-do-parlamentu,id,t.html#7632ff617034a529,1,3,8 Ktoś ze RAŚ tam tyż se stanie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 30.01.11, 12:51 A dyć niy ma cołkym źle katowice.naszemiasto.pl/artykul/757252,badania-mieszkancy-poprzemyslowego-slaska-zyja-przeszloscia,id,t.html#c579fd383c3580fd,1,3,5 Kej sie nom durś cosik chce. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 30.01.11, 15:07 Do Mysłowic kuknońć przidzie www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/362866,myslowice-wernisaz-wystawy-deportacje-gornoslazakow-do-zsrr,id,t.html Z lutym tam wystawa bydzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Jesteś jak ten "rybak i morze" 30.01.11, 19:38 I Konkurs Ślonski Szpaski Piwny Biyrek pijesz? Ło tym szpaski nk.pl/forum/17/977/416 Wiysz że żyjesz! Chmiel niy z łaski Chciyj sie bawić tyż w jurora! nk.pl/forum/17/977/417?find=last#post1 -Z piwkym zocny rym na forach! Odpowiedz Link