30.05.05, 15:42
gdzie moge szybko zrobic usg
Obserwuj wątek
    • karolinka123 Re: usg 03.06.05, 17:03
      usg mozesz szybko zrobic na Woli na ul. Szlenkierów 1. odchodzi od
      Gorczewskiej. tyle ze jest tam drogo: 95zl. ale tez na Okopowej 33 przy żytniej
      to jest Multimed.zapisujesz sie telefonicznie:636-47-73 do 75
    • umfana Re: usg 05.06.05, 17:12
      Przychodnia Specjalistyczna przy ul.Czumy róg Powstańców Śląskich- USG za 50 zł
      • ewa261 Re: usg 08.06.05, 11:43
        Wrocławska 21. Usg 60 zł ale super ginekolog robi. Dr.Sołowiej
    • Gość: z Re: usg IP: *.man.polbox.pl 15.06.05, 22:27
      Ciolka 26/30 tel. 836 05 64, cena: 35zl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka