borowkaus
16.11.05, 00:56
Czesc wszystkim uczestnikom formu!
Juz jakis czas temu "zalogowalam" sie na forum, ale niestety do dzis nie
mialam czasu popracowac nad jakimkolwiek powitaniem ; (
Mam na imie Jagoda, i narazie jeszcze mieszkam w Chicago.
Jestem tutaj juz prawie 5 lat, i jakos sobie radze. Nie mowie, ze jest zle ,
ani dobrze. Napewno latwiej...
(Wiecej refleksjii na temat mojego zycia, i spostrzezen z mojego pobytu
nastepnym razemn....takze, jezeli ktos ma jakies pytania....prosze pisac; ))
Pracuje jako osobista asystentka w pelnym wymiarze godzin, dorabiam jako
niania (przecudne dziecko!), a w soboty staram sie uczyc polskie dzieci w
szkoole sobotniej.....ale to juz inny temat, i niestety nie wesoly....
Narazie koncze moje drogie kolezanki i koledzy. Wrazam do pracy, ale jezeli
ktos ma ochote napisac, bedzie mi bardzo milo przeczytac kilka slow...
Pozdrawiam!!!
Jagoda
don't cry because it's over, smile because it happend :)