Gość: staryzoliborz.com
IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl
20.06.04, 14:38
witam ponownie,
kolejne zdjecia zoliborza czekaja na segregacje i publikacje, dlatego w miedzyczasie
zapraszam na staryzoliborz.com/sweden/ , niezobowiazujaca dokumentacja z pobytu
na Gottlandii, w szczegolnosci polecam zdjecia z Visby.. male miasto szwedzkie, senne, ale z
ciekawa zabudowa.. zwlaszcza na starym miescie mozna znalezc wiele z atmosfery starego
zoliborza, i odwrotnie.
zapraszam w wolnej chwili.