IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.04, 14:38
witam ponownie,

kolejne zdjecia zoliborza czekaja na segregacje i publikacje, dlatego w miedzyczasie
zapraszam na staryzoliborz.com/sweden/ , niezobowiazujaca dokumentacja z pobytu
na Gottlandii, w szczegolnosci polecam zdjecia z Visby.. male miasto szwedzkie, senne, ale z
ciekawa zabudowa.. zwlaszcza na starym miescie mozna znalezc wiele z atmosfery starego
zoliborza, i odwrotnie.

zapraszam w wolnej chwili.
Obserwuj wątek
    • Gość: ........ Re: Visby IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 20.06.04, 15:16
      chyba cos ci sie pomyliło.to ma byc podobne? DO
      zoliborza?
      straszne,daj spokuj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka