Dodaj do ulubionych

Pytanko lite

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 06:06
Mam pytanie czy ktoś na forum niewie co będzie się mieściło w dawnym sklepie
na rogu ul.Marymonckiej z ul.Agora .Coś tam przerabiają remotują .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka