Gość: Bielańczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 06:06 Mam pytanie czy ktoś na forum niewie co będzie się mieściło w dawnym sklepie na rogu ul.Marymonckiej z ul.Agora .Coś tam przerabiają remotują . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj