Dodaj do ulubionych

NOWE FORUM ZOLIBORSKIE

10.11.05, 09:38
Trafilam na Forum Apartamenty Stary Zoliborz - forum wyglada na zupelnie nowe,
wiec wklejam tu adres
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34505&w=30726482&a=31566083
Obserwuj wątek
    • marakesz13 Re: NOWE FORUM ZOLIBORSKIE 10.11.05, 21:58
      Hej donkej, sorki ale na tym nowym forum zamieściłam odpowiedź, która może Cię
      zasmucić niebywale ;(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka