ka5thia 28.01.07, 02:14 czy ktoś tu wogóle odśnieża czy już jesteśmy tacy odludni ze się nie opłaca. I czy śmieci ktoś wywozi czy może smieciara nie może dojechać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lavinka Re: ul. kasprowicza 28.01.07, 20:25 Widzę z okna,że jest odśnieżone... chyba,że masz na myśłi chodniki-wtedy trzeba iść do ciecia. lav Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: ul. kasprowicza 28.01.07, 22:44 A widziałeś na Kasprowicza jakeś kamienice? To nie centrum ;-) Tu nie ma bram... Odpowiedz Link Zgłoś
the_dune a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny objazd 28.01.07, 22:55 zamkniętej części Kasprowicza. A uliczki osiedlowe odśnieżane nie są i nie były :( survival normalnie ;-) pozdrawiam :) diuna PS. Ale ładnie z tym śniegiem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny ob IP: *.aster.pl 29.01.07, 16:57 a to co sie dzieje na petli przy Hucie i Zus to jeden wielki skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny ob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 10:16 Zgadza się,po co remontować - najlepiej od razu zburzyć! A budowę metra to niech obią terroryści w podziemiu! ;-D Odpowiedz Link Zgłoś