Dodaj do ulubionych

ul. kasprowicza

28.01.07, 02:14
czy ktoś tu wogóle odśnieża czy już jesteśmy tacy odludni ze się nie opłaca. I
czy śmieci ktoś wywozi czy może smieciara nie może dojechać
Obserwuj wątek
    • lavinka Re: ul. kasprowicza 28.01.07, 20:25
      Widzę z okna,że jest odśnieżone... chyba,że masz na myśłi chodniki-wtedy trzeba
      iść do ciecia.
      lav
      • rakkar5 Re: ul. kasprowicza 28.01.07, 20:49
        Popiołek nie żyje.
        • lavinka Re: ul. kasprowicza 28.01.07, 22:44
          A widziałeś na Kasprowicza jakeś kamienice? To nie centrum ;-) Tu nie ma bram...
    • the_dune nie odśnieżają :( 28.01.07, 22:51

      • the_dune a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny objazd 28.01.07, 22:55
        zamkniętej części Kasprowicza.
        A uliczki osiedlowe odśnieżane nie są i nie były :(
        survival normalnie ;-)

        pozdrawiam :)
        diuna

        PS. Ale ładnie z tym śniegiem :)))
        • Gość: anka Re: a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny ob IP: *.aster.pl 29.01.07, 16:57
          a to co sie dzieje na petli przy Hucie i Zus to jeden wielki skandal!
          • Gość: lavinka z nielogu Re: a uliczką osiedlową odbywa się nieformalny ob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 10:16
            Zgadza się,po co remontować - najlepiej od razu zburzyć! A budowę metra to niech
            obią terroryści w podziemiu! ;-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka