Dodaj do ulubionych

jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńskiego

10.03.11, 15:22
Orientujecie się? Od Korortyńskiego/Włodarzewskiej do ul.Jasielskiej za daleko, a Majewskiego bliżej ale czy tam jest podstawówka? Ale najlepiej jakaś najbliższa zupełnie szkoła przy Korotyńskiego?Na razie mam przedszkolaka w domu, ale czas szybko mija więc pytam. Oczywiście opinie o szkołąch też miło widziane.
Obserwuj wątek
    • michel9 Re: jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńs 10.03.11, 17:31
      SP 152 na Powstańców Wielkopolskich.
      • Gość: Ja wiem. Re: jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńs IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.11, 07:04
        Będą budować szkołę na Korotyńskiego tak że jak dorośnie latorośl to już będzie!Na bank!
        • Gość: assik Re: jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.12, 22:05
          Bzdura - niczego nie zbudują, co najwyżej zamkną
      • Gość: Mural Re: jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńs IP: 178.73.49.* 12.03.11, 15:39
        forum.gazeta.pl/forum/w,298,118016938,118016938,SP_nr_152_popprosze_o_opinie.html
        • asiaiwona_1 Re: jaka najbliższa szkoła podstawowa od Korotyńs 23.02.12, 12:41
          na Trzech Budrysów jest podstawówka. No cóż... Moja młoda jest teraz w 3 klasie. Mam nadzieję, że po prostu ona miała pecha i trafiła na taką panią i że od 4 klasy będzie lepiej.
          • Gość: mama Re: sp 175 IP: 178.73.28.* 25.02.12, 18:44
            Niestety w IV klasie, też wszystko będzie zależało na jaką panią trafi.
            Walczcie, żeby matematyki uczyła p. Domaszczyńska, a polskiego p. dyrektor.
            Przyroda - jest dobrze uczona przez obydwie panie, historia - jest jedna nauczycielka (w miarę ok)

            Angielski, odkąd p. Budkiewicz nie uczy - na baaardzo słabym poziomie
            niemiecki - na dramatycznie niskim poziomie
            • asiaiwona_1 Re: sp 175 26.02.12, 13:37
              dzięki za "pocieszenie" :( mam jednak nadzieję, że gorzej niż teraz mają to już się nie da trafić...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka