Dodaj do ulubionych

KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma...

26.03.10, 13:55


Ciekawe, czy to ma jakis zwiazek z faktem ze GS otwiera biuro w
Polsce...
Obserwuj wątek
    • Gość: roti nie ma takiego miasta Londyn... IP: 193.111.166.* 26.03.10, 16:04
      więc jak mogł manimulować czymkolwiek? Ale pejsy już tak!!!!
    • roman512 Skandal! 26.03.10, 16:21
      Szaraczek zostalby juz dawno skazany.
      Zas wielkie instytucje maja tak dobre koneksje ze SMIEJA SIE NAM W OCZY. Jak to nie bylo manipulacji!? Klamstwo i skandal!

      To pokazuje ze GPW (i skroumpowane KNF) przypomina erepublike bananowa!
    • Gość: gosc portalu KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.chello.pl 26.03.10, 16:25
      ...wobec powyzszych 'ustalen' komisji, proponuje wprowadzic derywat
      na 'cudofixingi'...
      • Gość: gość Re: KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było IP: *.chello.pl 27.03.10, 22:05
        fantastyczny pomysł,popieram,no i zysk dla KNF,nie będzie problemów i zapanuje
        sielanka.Pozdrawiam
    • muzzyczny propaganda gw a prawda jest jedna 26.03.10, 16:36
      Banki Barclays Bank PLC, Citigroup Global Markets Limited i HSBC
      Bank plc manipulowali gielda
    • Gość: inwestor KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.aster.pl 26.03.10, 17:26
      to nie londyn tylko cdm pekao s.a.

      około 15:30 zaczęli znacznie opóźniać dane dla inwestorów indywidualnych, tak,
      że nie znali oni poziomu indeksow ani
      kursow kontraktow i akcji.

      Sami wtedy pompowali WIG20, zeby okraść drobnych inwestorów.

      takie to biuro maklerskie, że jak coś się dzieje na rynku to
      od razu są opóźnienia w danych dla inwestorów.

      KNF niczego nie wykryje, bo jedni oszuści płacą drugim, żeby
      maszyna do okradania drobnych inwestorów działała bez przeszkód.
    • ulanzalasem KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... 26.03.10, 17:45
      Czy gdyby nie było KNFu ktoś zauważyłby różnicę?
    • Gość: kretyn KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.10, 18:07
      Rekordowe obroty - ponad 4 mld zł, z których 3/4 przypada na
      ostatnią godzinę sesji, gdzie kursy wpływaja na cenę rozliczenia
      kontraktów, te same walory najpierw ktoś kupuje i następnie na w
      ciagu ostatnich 10 minut na fixingu na zamnkniecie sesjii sprzedaje.
      Po raz pierwszy w historii GPW na ostatniej sesji przed rozliczeniem
      rekordowa liczba otwartych pozycji serii wygasajacej przekraczaja 80
      tysięcy. W efekcie na 1 pozycji długiej zarabiało sie ok 500
      zł.Sprawa śmierdzi na kilometr.

      Pan Sobolewski zadowolony z obrotów. KNF tez nie widzi problemu.
      Gdzie my zyjemy. Miro mial jednak rację !!!!



    • gavno Gvwniane info 26.03.10, 21:07

      A wy, chvje gazeciane, napisaliscie wczesniej, ze to Londyn.
      75% pierwszych waszych info, chvje gazeciane, sa bledne.
    • nextdragon KNF 26.03.10, 21:11
      Okrągłą sumką 3 mld zł nie dysponuje żaden bezrobotny lub emeryt. Nie ma więc
      kogo skazać, żeby się nie narazić. Śledztwo oczywiście trzeba umorzyć.
      Niestety gazety o tym napisały, więc KNF musi przez jakiś czas markować
      działania, aż wszyscy o sprawie zapomną.
    • Gość: romanoo KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.cdma.centertel.pl 26.03.10, 22:01
      Nie ma się czemu dziwić. PO i jego ludzie szli do wyborów by rządzić i brać.
      Więc biorą skąd tylko można.
    • kylax1 Ze swiatem finansow sie nie zadziera. 29.03.10, 00:32
      KNF moze sobie plodzic setki raportow. Nikogo w City, ani na Wall Street to nie
      interesuje.
    • Gość: krys KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.smrw.lodz.pl 29.03.10, 07:29
      Dla kogo to kolejne kłamstwo? Przecież gołym okiem widać że Warszawska
      pralnia jest istnym rajem dla wszelkiego rodzaju finansowych bandytów. Rudy
      szef przymyka oko i dla osiągnięcia iluś tam % dodatkowego obrotu, aprobuje
      wszelkie nikczemnośći, (przecież to jawny drenaż polskich płytkich kieszeni) A
      KNF ? - czego nie robi się dla większego wolumenu podatku i dywidendowego
      zysku z szulerni.
      Czy warto się dalej kompromitować wypowiadając kolejne wyuczone slogany?
      Władzunio daruj sobie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka