xiv 26.03.10, 13:55 Ciekawe, czy to ma jakis zwiazek z faktem ze GS otwiera biuro w Polsce... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: roti nie ma takiego miasta Londyn... IP: 193.111.166.* 26.03.10, 16:04 więc jak mogł manimulować czymkolwiek? Ale pejsy już tak!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
roman512 Skandal! 26.03.10, 16:21 Szaraczek zostalby juz dawno skazany. Zas wielkie instytucje maja tak dobre koneksje ze SMIEJA SIE NAM W OCZY. Jak to nie bylo manipulacji!? Klamstwo i skandal! To pokazuje ze GPW (i skroumpowane KNF) przypomina erepublike bananowa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc portalu KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.chello.pl 26.03.10, 16:25 ...wobec powyzszych 'ustalen' komisji, proponuje wprowadzic derywat na 'cudofixingi'... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było IP: *.chello.pl 27.03.10, 22:05 fantastyczny pomysł,popieram,no i zysk dla KNF,nie będzie problemów i zapanuje sielanka.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
muzzyczny propaganda gw a prawda jest jedna 26.03.10, 16:36 Banki Barclays Bank PLC, Citigroup Global Markets Limited i HSBC Bank plc manipulowali gielda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestor KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.aster.pl 26.03.10, 17:26 to nie londyn tylko cdm pekao s.a. około 15:30 zaczęli znacznie opóźniać dane dla inwestorów indywidualnych, tak, że nie znali oni poziomu indeksow ani kursow kontraktow i akcji. Sami wtedy pompowali WIG20, zeby okraść drobnych inwestorów. takie to biuro maklerskie, że jak coś się dzieje na rynku to od razu są opóźnienia w danych dla inwestorów. KNF niczego nie wykryje, bo jedni oszuści płacą drugim, żeby maszyna do okradania drobnych inwestorów działała bez przeszkód. Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... 26.03.10, 17:45 Czy gdyby nie było KNFu ktoś zauważyłby różnicę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kretyn KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.10, 18:07 Rekordowe obroty - ponad 4 mld zł, z których 3/4 przypada na ostatnią godzinę sesji, gdzie kursy wpływaja na cenę rozliczenia kontraktów, te same walory najpierw ktoś kupuje i następnie na w ciagu ostatnich 10 minut na fixingu na zamnkniecie sesjii sprzedaje. Po raz pierwszy w historii GPW na ostatniej sesji przed rozliczeniem rekordowa liczba otwartych pozycji serii wygasajacej przekraczaja 80 tysięcy. W efekcie na 1 pozycji długiej zarabiało sie ok 500 zł.Sprawa śmierdzi na kilometr. Pan Sobolewski zadowolony z obrotów. KNF tez nie widzi problemu. Gdzie my zyjemy. Miro mial jednak rację !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gavno Gvwniane info 26.03.10, 21:07 A wy, chvje gazeciane, napisaliscie wczesniej, ze to Londyn. 75% pierwszych waszych info, chvje gazeciane, sa bledne. Odpowiedz Link Zgłoś
nextdragon KNF 26.03.10, 21:11 Okrągłą sumką 3 mld zł nie dysponuje żaden bezrobotny lub emeryt. Nie ma więc kogo skazać, żeby się nie narazić. Śledztwo oczywiście trzeba umorzyć. Niestety gazety o tym napisały, więc KNF musi przez jakiś czas markować działania, aż wszyscy o sprawie zapomną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romanoo KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.cdma.centertel.pl 26.03.10, 22:01 Nie ma się czemu dziwić. PO i jego ludzie szli do wyborów by rządzić i brać. Więc biorą skąd tylko można. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Ze swiatem finansow sie nie zadziera. 29.03.10, 00:32 KNF moze sobie plodzic setki raportow. Nikogo w City, ani na Wall Street to nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krys KNF ws. cudofixingu: to nie Londyn, nie było ma... IP: *.smrw.lodz.pl 29.03.10, 07:29 Dla kogo to kolejne kłamstwo? Przecież gołym okiem widać że Warszawska pralnia jest istnym rajem dla wszelkiego rodzaju finansowych bandytów. Rudy szef przymyka oko i dla osiągnięcia iluś tam % dodatkowego obrotu, aprobuje wszelkie nikczemnośći, (przecież to jawny drenaż polskich płytkich kieszeni) A KNF ? - czego nie robi się dla większego wolumenu podatku i dywidendowego zysku z szulerni. Czy warto się dalej kompromitować wypowiadając kolejne wyuczone slogany? Władzunio daruj sobie. Odpowiedz Link Zgłoś