Gość: vice_versa
IP: *.chello.pl
12.04.05, 21:58
Prosiliśmy Cie Altu o zachęcenie red. Gadomskiego do zapoznania się z wątkiem
w sprawie patentowania algorytmów. Coś w tej kwestii wiadomo???
Dzięki za odpowiedź.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30&w=22140810&a=22188682