Dodaj do ulubionych

Nowy system!

08.01.03, 01:04
Prrawie kazdy slyszal o argentynskim systemie kupna. W Polsce
"porewolucyjnej" zostal on doprowadzony do perfekcji i tysiace osob
zostalo juz zrobione w ciula. Coz robic, demokracja!

Duzo ludzi gra co tydzien w Toto-Lotki chcac sie szybko wzbogacic.
Jednak jest coraz wieksza grupa ludzi, ktora chwyta byka za rogi i
decyduje o wlasnym losie osobiscie. Wystarczy sie dogadac w banku z
kims, kto wyda pozyczke na duza kase (zeby bylo sie czym podzielic) po
czym nalezy zrobic "walek". Wtedy wilk bedzie syty i owca cala. W swiecie
finansjery miedzynarodowej to sie nazywa kredyt w systemie polskim.
Coz robic, kapitalizm!
Obserwuj wątek
    • Gość: Rumba Re: Nowy system! IP: *.proxy.aol.com 08.01.03, 02:40
      Bardzo to ladnie Boczek napisales, ale juz przestan pierdolic.
    • borigo Re: Nowy system! 08.01.03, 16:43
      Tak jak w tej aferze salezjanskiej ... z drugiej strony to sie dziwie jak
      namowili ksiedza do tego przekretu. To przeciez ogromna kasa ... w banku
      nie skapowali sie o tym przez dlugi okres czasu ...

      Wiekszosc ludzi nie dostanie zadnej pozyczki, bo banki wola inwestowac
      w obligacje. Frajerzy mysla, ze Polska je kiedys wykupi. Zwyczajnie
      oglosza niewyplacalnosc i po klopocie. To bedzie nowy system
      polsko-argentynski ...
      • popelina Re: Nowy system! 09.01.03, 03:55
        Tamto to nic w porownaniu do afery BS. Taka kasa poszla sie jebac i nikt
        nie wie kiedy i z kim ... to lepszy numer niz chodzenie po wodzie!
        www1.gazeta.pl/kraj/1,34308,1255969.html
    • Gość: Brylant Re: Nowy system! IP: *.sympatico.ca 28.03.03, 03:21
      Hehehe!
      • papierz Re: Nowy system! 28.03.03, 16:22
        Ty Brylant to chyba pod gorke miales do szkoly. Wszedzie Cie pelno, a nigdy nic
        madreo nie widac ... spadaj na Polonie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka