Dodaj do ulubionych

Prywatne poczty ruszą na początku roku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:10
Poczta Polska już przegrała, marnotrawiąc kilka ostatnich lat na ruchy pozorne
i bezsensowne restrukturyzacje. Jest kolosem na glinianych nóżkach, obarczonym
gigantycznym przerostem niekompetentnej adminstracji. Skrajny, karykaturalny
wręcz nepotyzm powoduje, że całe dyrekcje obsadzone są członkami kilku klanów.
Pracownicy eksploatacji, a więc ci, którzy generują dochody, wyzyskiwani są
bez miłosierdzia, więc przy pierwszej okazji z ulgą spieprzą do konkurencji.
Jedyną zaś strategią, którą dyrekcja generalna tak naprawde realizuje, to
parcie do jak
najszybszej komercjalizacji, wykrojenie z Poczty tego wszystkiego, co przynosi
jakieś zyski w oddzielne spółeczki i ich prywatyzacja.
Obserwuj wątek
    • Gość: stary pocztwiec Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 10:59
      całkowicie zgadzam się z tą opinią ... dodam jeszcze że wyczrpanie psychiczne i
      mobbing w poczcie polskiej sięga zenitu, z resztą i tak już się zaczynają
      strajki a będzie gorzej. Poczta idzie na dno jak Titanic - czy ktoś ma w tym
      jakiś cel ? wystarczy się dobrze spojrzeć na mapę i odpowiedź nasunie się sama.
      • Gość: hb piekło na pocztach osiedlowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 13:57
        Istnieje podobno przepis, że w czasie urzędowania winny być zawsze czynne 3 okienka (jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie skoryguje). Otóż na niewielkich a załoczonych pocztach osiedlowych (duże miasto) ten przepis jest niezwykle często łamany (zwykle pracuje 1 lub 2), wskutek czego petenci gotują się jak sardynki w przegrzanym lokalu. Nie ma jak z tym walczyć.
        • Gość: genzo Re: piekło na pocztach osiedlowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 14:05
          chcesz z tym walczyć? to najlepiej zostaw to w spokoju bo u nas jak
          coś podlega jakiemuś przepisowi prawnemu to na złość robi się
          inaczej..... i tak to płynie! plagą są też listy polecone tzn.
          kumoterstwo listonoszy - z wysyłającymi polecone pisma! na własnym
          przykładzie! czytajcie co podpisujecie!!!! bo może Was drogo
          kosztować - ten horror!
    • Gość: a Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 11:13
      i bardzo dobrze. Precz z poczta
      • Gość: graf Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.chello.pl 15.11.06, 12:14
        Ktoś wie jak wymienić skrzynki w klatce schodowej na takie unijne? I czy wówczas
        można jakoś uniemożliwić umieszczanie tam "korespondencji" nieadresowanej -
        inaczej mówiąc reklam i ulotek?
        • Gość: JanWWW Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.acn.waw.pl 15.11.06, 12:27
          Takie unijne skrzynki to są takie co każdy może do nich wrzucić list ;) wiec może ulotki nie będą już rzucane pod drzwi - będzie łatwiej tylko hop do kosza. U mnie w bloku stoi kosz odrazu pod skrzynkami na listy - można pozbyć się odrazu spamu :)
    • pawel3891 Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.11.06, 12:32
      kolos na glinianych nogach
    • Gość: pete Ściema Pana Rzecznika Poczty Polskiej IP: *.171.32.2.crowley.pl 15.11.06, 12:38
      "- Poczta nie będzie ich właścicielem, a tym samym nie będzie za nie odpowiadać tak jak dotychczas -
      opowiada Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej."

      Ot, ciekawostka (w Poznaniu, dzielnica Piątkowo). Pani na poczcie powiedziała co innego:
      1. Skrzynki są własnością spółdzielni lub osób prywatnych.
      2. I dlatego Poczta nie odpowiada za dostarczenie poczty. I również z ww. względu Poczta nie instaluje
      skrzynek na pocztę zwrotną (listy, które zostały włożone przez listonosza w niewłaściwe przegródki lub
      zostały niewłaściwie zaadresowane - leżą sobie po prostu na skrzynkach; każdy może sobie je wziąć).
      I tyle na temat.
      • czarny-wrobelek Re: Ściema Pana Rzecznika Poczty Polskiej 22.08.09, 16:56
        hahahaha, ubawiłam się tą wypowiedzią tej Pani :D przecież to jakiś bezsens, ale
        co się dziwić w Polsce est wiele bezsensu ;P, dlatego cieszę się że paczkomaty
        się tak fajnie przyjmują :) a poczty to mam dosyć na maxa ;P
    • senteno Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.11.06, 12:39
      Bardzo trafna opinia. Całkowicie się z nią zgadzam. Poczta Polska to klasyczny
      przykład politycznego złodziejstwa kosztem ludzi, którzy muszą korzystać z tych
      usług, ale również nieszczęsnych pracowników. Proceder ten rozpoczał się co
      najmniej od rządów dyrektorków z AWS, zaś później było już tylko gorzej. O
      różnych "Państwie Derektorach" na pewno wkrótce usłyszymy, jako o właścicielach
      dobrze prosperujących "byznesów" wykrojonych z PP. Nawet IV RP nie pomoże.
    • Gość: axa Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 12:44
      dziwne: 3000 przsesyłek x 0,30 zł srednio = 900.00 jakim cudem ma to być
      rentowne???.
      • Gość: xxx Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.poczta.lublin.pl 15.11.06, 12:53
        gościu, nie za 30 gr. a jedynie taniej o 30 gr.
    • kolargolo a najlepszy biznes zrobily SLD i ZChN 15.11.06, 13:11
      premier Marcinkiewicz i minister Szyszko mieliby sporo do powiedzenia na ten
      temat.
      • Gość: Ciekawostka gospo Pocztowe firemki bez okienek . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 13:51
        No to bardzo ciekawe , że gazeta pisze o firemkach o potencjale kiosku ruchu ,
        które obalą monopolistę. Gdzie te firmy mają placówki , i czy nie spotkamy
        swoich listów w skupach makulatury ?
        Proszę napisać o koncentracji niemieckiego i amerykańskiego olbrzymiego
        kapitału w sektorze przesyłek kurierskich , które natychmiast , jak tylko
        ustawa na to pozwoli , uruchomią usługi pocztowe. Jedna z tych firm ma już
        zbudowaną nowoczesną sortownię , razem z centrum logistycznym.
        I to chyba tylko z tej strony należałoby szukać rozwiązania - zagrożenia dla
        drugiego po TP państwowego monopolisty.
        • Gość: wiem kim są :) Re: Pocztowe firemki bez okienek . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 15:08
          Masz rację, te małe firemki nie podołają monopoliście. To tylko artykuł
          sponsorowany w GW.
          Tu się można trochę więcej dowiedzieć o tej domorosłej "konkurencji" dla poczty:
          www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20051215/AKTUALNOSCI/51215001&SearchID=73263054180381

        • Gość: gal anonim Re: Pocztowe firemki bez okienek . IP: *.chello.pl 15.11.06, 17:21
          TP jest firmą prywatną. Zarządzają nią Francuzi. Macie dobry przykład na to, co
          zrobi "kapitał prywatny, gdy tylko dorwie się do całości tego tortu.
          • profes79 Re: Pocztowe firemki bez okienek . 27.11.06, 14:40
            TP jest monopolista - i czy panstwowy czy prywatny to na jedno wychodzi. Liczy
            sie konkurencja.
        • Gość: POlak Re: Pocztowe firemki bez okienek . IP: *.gdynia.mm.pl 01.01.07, 13:30
          Widać, że wogóle nie masz pojęcia na tematy, o których piszesz. Dlatego uważam, że tacy ludzie ni powinni się wypowiadać. Najpierw zapoznaj się z dorobkiem firm o których traktuje ten artykuł a potem komentuj.

          Pozdrawiam
    • customer.krajpl.com Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.11.06, 14:21
      customer.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?276728
    • neiden Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.11.06, 14:38
      bardzo dobrze, polska poczta jest za wolna w obsludze - zmiany musza nastapic .
    • mariana1979 Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.11.06, 15:51
      Ważnym jest aby ludzi w końcu zobaczyli ile tak naprawdę kosztują usługi
      pocztowe i to że można je wykonywać w humaninatny(dla listonosza-oczywiście)
      sposób.A poza tym liczy się też forma usługi,na pewno prywatni
      przedsiębiorcy,którzy będą chcieli się utrzymać na rynku będą "dopieszczać"
      klientów, a tym samym tworzyć atmosferę przeciwną do tej panującej na Poczcie
      Polskiej,gdzie klient musi prawie przepraszać za to że ważył się odwiedzić
      UP :)
    • Gość: inpost Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.06, 09:27
      Własnie dostałem przesyłke z inpost durny dostarczyciel , bo chyba nie listonosz
      włozył ją w drzwi , , przesyłka z biura maklerskiego , jak chcecie zeby wszyscy
      znali wasz stan konta polecam inpost --skandal!!!!
      • Gość: red Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.lodz.mm.pl 16.11.06, 10:14
        InPost ciekawe szukają tych doręczycieli za marne pieniądze i tak pracują a
        jakie wymagania.
      • boskiesny Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 26.11.06, 22:57
        witam

        przepraszam ale pracuje w centrali inpostu.czy moze Pan podac w jakim miescie
        Pan mieszka i jaka ulica - ustalimy ktory z naszych listonoszy tak
        skandalicznie sie zqachowal.prosze o odpowiedz-nie chcemy aby to sie powtarzalo
    • Gość: trasat23 Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.06, 07:47
      Moim zdaniem potencjał "małych firemek pocztowych" jak zostały tutaj nazwane
      jest znaczniewiększy niż się nam wydaje. Dziś nie tworzy się biznesu na chwilę,
      każde działanie jest głęboko przemyślane. To dobry czas na tworzenie
      konkurencji.
    • Gość: anonim Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:14
      Rozumiem ,że przyszedł czas na Pocztę Polską i wcale nie jestem przeciwna
      powstawaniu nowych tańszych ofert prywatnych firm,ale żeby te firmy też były w
      porządku i nie doczepiały blaszek ważących 35 gr do listu aby przeważył 50 gr i
      mogły go przyjąć to jest nie do przyjęcia.
    • Gość: InPost Wrocław Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.03.08, 18:36
      Witam serdecznie!

      W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony naszych dotychczasowych
      klientów, chciałbym poinformować, iż wprowadziliśmy na naszych
      stoiskach obsługę przesyłek pocztowych In Post.
      Firma In Post dostarcza listy i paczki do 140 większych miast w
      Polsce. Usługi są znacznie tańsze niż Poczty Polskiej, a jakość
      obsługi na wysokim poziomie.
      Zapraszam Państwa serdecznie do trzech nowych punktów obsługi we
      Wrocławiu:
      1) Stoisko nr 35; Hala Strzegomska; ul. Strzegomska 206
      (os. Nowy Dwór / Mały Muchobór),
      2) Stoisko nr 12; Centrum Handlowe ARENA; ul. Komandorska
      66 (os. Krzyki),
      3) Stoisko nr 86; Centrum Handlowe GAJ; ul. Świeradowska 70
      ( os. Gaj).
      Przykładowe ceny usług:
      List zwykły (51-100g) – 1,10 zł (u konkurencji -1,55 zł);
      List polecony ekspresowy (51-100g) – 2,30 zł (u konkurencji – 3,75
      zł);
      List polecony ekspresowy (101-350g) – 2,50 zł (u konkurencji – 3,90
      zł);
      Paczka (do 2kg) – 5 zł (u konkurencji – 8 zł);
      Informację o pozostałych cenach oraz miastach obsługiwanych przez In
      Post otrzymacie państwo w wyżej wymienionych Punktach Obsługi
      Klienta lub na stronie internetowej www.inpost.pl.


      Serdecznie pozdrawiam
      • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 05.06.09, 18:57
        Do tej pory jakos nie zwracalem uwagi na Inpost, ale jak zobaczylem
        te paczkomaty to troche mnie zainteresowalo, widze ze konkurencja
        rosnie.
      • Gość: pozdrawiam Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 22:34
        A poinformuje ile dajecie odszkodowania za zgubienie
        nieubezpieczonej paczki, co wam się zdarza bardzo często. Poczta
        oddaje 60 zł + koszty nadania, a wy łaskawie zwrócicie za nadanie.
        To samo z poleconymi gdzie poczta oddaje 110 zł plus za nadanie, a
        wy pare złotych za nadanie. Niestety w tej chwili jedyna konkurencja
        dla PP to kurierzy. INPOST się nadaje do dostarczania rachunku i do
        niczego więcej.
    • Gość: Jerry Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 08.06.09, 21:58
      Wkoncu jakas konkurecja dla PP. Sadze ze sprawdzi sie bez zadnych problemow. Z
      jednego nawet prostego wzgldelu, ze paczke bedziesz mial po 48h a nie jak na PP
      po kilku dniach, badz tygodniu
    • valentino1986 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 08.06.09, 23:58
      Super! W końcu przesułki będą tańsze i bardziej profesjonalne, bo jak miałem iść
      na pocztę, to mi się niedobrze robiło, jak pomyslalelm, ze zobaczę panią, która
      wita mnie słowem "czego?"
      • Gość: Stoczek Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: 93.179.216.* 09.06.09, 01:13
        valentino1986 napisał:

        > Super! W końcu przesułki będą tańsze i bardziej profesjonalne, bo
        jak miałem iś
        > ć
        > na pocztę, to mi się niedobrze robiło, jak pomyslalelm, ze zobaczę
        panią, która
        > wita mnie słowem "czego?"

        A w Inposcie lub podobnej pseudopoczcie pani cię powita
        słowami: "idź pan na pocztę, bo tej miejscowości nie osługujemy".
        Pomijam już fakt, że ani mi się śni jechać i szukać jakiegoś
        Inpostu, zamiast po prostu wrzucić list do najbliższej skrzynki. A o
        zagranicznych wysyłkach to już by trzeba całkiem zapomnieć, gdyby
        wykończyli Pocztę Polską.
        • billy.the.kid Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 09.06.09, 11:39
          chadzam na poxcztę na ul.11-go listopada w w-wie.
          jakoś najdłużej co czekałem w kolejce to jakies 8 min.
          płatności przy opłatach- niezbyt wielkie.
          w porównaniu z bankowymi- to drobiażdżek.
          • anka1 Re: a moze ktos wie 09.06.09, 14:31
            co w takim razie z Bankiem Pocztowym ?
            • Gość: Maniak Re: a moze ktos wie IP: *.pg.com 09.06.09, 17:53
              jesli chodzi o przesylki kurierskie to napewno na dzien
              dzisiejszy "wkoncu" pojdzie do lamusa :) bo paczkomaty serwuja
              zdecydowanie lepsza oferta na rynku niz PP.
              • Gość: Stoczek Re: a moze ktos wie IP: 93.179.216.* 09.06.09, 18:40
                A co to takiego te paczkomaty?
                • lato-ja Re: a moze ktos wie 10.06.09, 14:06
                  Nowoczesne urządzenia do odbierania paczek.. Alternatywa dla kurierów i poczty.
                  Będziesz mógł sobie odebrać paczkę z wybranego wcześnie paczkomatu kiedy tylko
                  będziesz chciał... Generalnie teraz na rozruch są bardzo fajne promocje. Więcej
                  info na stronie: www.paczkomaty.pl
                  • krzysztof_k2 Re: a moze ktos wie 10.06.09, 21:20
                    Na razie tez podchodze do tematu z dystansem, ale mam cicha nadzieje
                    ze to sie sprawdzi i konkurencja sprawi ze nie tylko cena zmaleje
                    ale i jakosc uslug sie poprawi.
                    • lato-ja Re: a moze ktos wie 11.06.09, 11:26
                      Dopóki się nie dowiem jak to funkcjonuje też będę miała do tego dystans...
                      • Gość: verone Re: a moze ktos wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 18:26
                        Podobno jak się zarejestruje to na ich stronie jest jakieś krótkie szkolenie i
                        znajoma mówiła mi, że na ciężkie to nie wygląda
                        • lato-ja Re: a moze ktos wie 12.06.09, 12:28
                          Tak, tak, już przechodziłam to szkolenie. Faktycznie - ciężkie nie jest :)
                          • Gość: nitka Re: a moze ktos wie IP: 188.33.105.* 12.06.09, 23:00
                            też już jestem po szkoleniu i jeż nie mogę doczekać się przetestowania tej usługi :)) www.projekt01.pl/projekt_01,21.html
                            • lato-ja Re: a moze ktos wie 15.06.09, 09:40
                              A ja już odebrałam pierwszą paczkę :) Niezła zajawka :)
                              • Gość: Dagmara Re: a moze ktos wie IP: *.klaudyny.waw.pl 16.06.09, 00:00
                                czesc! na youtubie widzialam filmik promujacy paczkomaty. mam pytanie do
                                uzytkownikow, osob zainteresowany i bioracych udzial z paczkomatami. A
                                mianowicie, bawie sie troche na allegro w wysylanie produktow i przedmiotow, a
                                swoim pytaniem chcialabym sie dowiedziec czy jest jakas mapka gdzie one maja
                                stac? bo nie ukrywam przydal by mi sie taki jeden w mojej miejscowosci Pyrzyce i
                                kilka w Szczecinie. Ulatwilo by mi to wysylanie w/w rzeczy.”
                                • Gość: LiLa Re: a moze ktos wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 19:38
                                  wejdz na strone projekt01.pl i tam zerknij. Moze niebawem i w tych twoich
                                  miejscowosciach beda.
        • Gość: robertino Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: 188.33.105.* 12.06.09, 23:13
          nie no spokojnie, nikt nie ma zamiaru kogoś wygryźć, a jeśli tak to na pewno nie od razu, także zostanie koledze poczta polska z całą pewnością. w tym całym zachwycie chodzi o to, że W KOŃCU DZIEJE SIĘ COŚ NA RYNKU POCZTOWYM! i to już jest super bo jak wiadomo wzrost konkurencji podnosi jakość usług, więc może być tylko lepiej :) poza tym, do kolegi sceptyka proponuję wejść na ich sronę i poczytać sobie jakie korzyści daje nowa usługa paczkomaty 24/7 i wtedy skalować jeśli już. ja właśnie się zarejestrowałem i czekam na pierwsze testy i jestem dobrej myśli > w końcu w reszcie Europy to działa! :) www.projekt01.pl/projekt_01,21.html
    • Gość: Konrad Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 23:12
      od kiedy mozna robic testy tych paczkomatow, bo ja mam pod samiuskim domem, i
      chcialbym juz zaczac testy.
      • Gość: mister Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.09, 12:48
        chyba juz powoli mozna tylko na ich stronce trzeba sie zarejestrowac
        • Gość: Łukasz88 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 12:07
          tak mozna, ja juz po rejestracji jestem i czekam na pierwsze testy
          • Gość: DziDzi Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 19:19
            widze ze kampania promocyjna ruszyła pełną parą, dlatego tez sie przylaczam do
            tego!
            czekam na paczuszkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    • corner_of_table Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 17.06.09, 00:01
      ostatnio poczta polska robi wszystko, zeby poprawić swój wizerunek, szkoda, że
      wcześniej, jak nie musieli bać się konkurencji, mieli klienta w głębokim
      poważaniu... pewnie wielu chętnie przeniesie się do poczt prywatnych
      • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 18.06.09, 11:17
        Hmm oni byli przekonani że nic im nie grozi... i chyba się trochę zdziwili.. :)
        • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 19.06.09, 19:29
          Jak nie patrzec to konkurencja wplynie korzystnie, bo klienci cos
          zawsze zyskaja, lepsze uslugi i mozliwosc wyboru.
          • Gość: Momot Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 19.06.09, 21:13
            moim zdaniem to InPost z paczkomatami lepiej wypadnie niz PP z kurierami.
            • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 21.06.09, 09:04
              Zobaczymy jak to sie bedzie rozwijac, skoro jest test uslugi, to
              mysle ze beda chcieli pozyskac duza ilosc klientow, zeby konkurowac
              z monopolista.






              • Gość: Albercik Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.pg.com 23.06.09, 17:43
                co to zaprezentowal InPost to wydaje mi sie ze po kampani reklamowej
                to z klientami nie powinnien miec problemu, a takze ze sprzedawca
                witualnymi.
                • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 24.06.09, 21:19
                  Szczerze, to ja jakiejs wielkiej kampanii nie widze, na moje oko to
                  wlasnie za slabo sie reklamuja.
                  • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 25.06.09, 15:13
                    Zdecydowanie za słabo... Partnerskie sklepy powinny moim zdaniem na swoich
                    stronach umieścić jakieś duże reklamy nowej usługi..
                    • Gość: Zakupoholix Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.pg.com 30.06.09, 17:47
                      sprzedawcy na allegro powinni w opcjach wysylki zaczac wstawiac
                      paczkomaty, wtedy by to sprawnie przebiegalo
                      • Gość: Waldi Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 04.08.09, 22:29
                        niop, to by tez bylo rozwiazaniem i ulatwieniem dla kupujacych. :)
              • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 01.07.09, 14:25
                dokładnie.. na razie przetestujmy wszystkie możliwości a dopiero później
                będziemy będziemy dawać opinie :) jak na razie to stówkę można było zgarnąć jak
                ktoś bardziej kreatywny :)
    • Gość: listonosz/byly/ Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.suwalki.vectranet.pl 26.06.09, 12:52
      i tak poczta trzyma sie dlugo rekami i nogami.okolo 25 tys
      listonoszy 25 tys pracownicy ekspedycji i do tego 50 tys
      kierownikow /dyrektorzy, kierownicy, inspektorzy,ich zastepcy itd.na
      jednego pracownika jeden kierownik.tylko powinszowac.
      • Gość: priorytet Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: 79.162.128.* 01.07.09, 10:07
        priorytet to dopłata do listu by szybciej a jak się spóżnia to w
        ogóle nie dochodzi by nie kompromitować poczty, dno!
        • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 01.07.09, 22:36

          Gość portalu: priorytet napisał(a):

          > priorytet to dopłata do listu by szybciej a jak się spóżnia to w
          > ogóle nie dochodzi by nie kompromitować poczty, dno!

          Dobrze w takim razie ze pojawila sie jakas alternatywa, w formie
          tradycyjnej i pod nazwa paczkomaty.
          • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 02.07.09, 10:59
            hmmm... co masz na myśli mówiąc w formie tradycyjnej? Bo chyba nie paczkomaty?
            • Gość: Zajko Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 07.07.09, 20:04
              moze ma na myslis ze w formie tradycyjnej , czyli cos zwiazanego z paczkami,
              tylko ze nie dostarczanymi przez kurierow itp, tylko takim ktore masz pod reka i
              zawsze mozesz odebrac, jak to jest w przypadku paczkomaow.
              • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 08.07.09, 15:05
                No paczka chyba zawsze będzie tradycyjna :P
                • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 08.07.09, 22:39
                  InPost dostarcza rowniez lekkie listy, tak jak pp, wiec tez
                  alternatywa jest:) chyba to mialem na mysli:)
                  • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 09.07.09, 12:39
                    No tak.. racja.. :) teraz wszystko jasne.
                    • Gość: jerry Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 15.07.09, 21:29
                      dzisiaj wyczytalem na stronie paczkomtow ze juz nie dlugo bedzie mozna zamiawiac
                      ze sklepow internetowych.
                      • Gość: zmarszczony fred Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.09, 22:04
                        Bzdura! Poczta Polska , ZUS , PKO , PZU , KRUS , TPSA , taaaa.....
                        Noipoco wypisywać tu wyrażenia uznane powszechnie za wulgaryzmy...?
                        • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 15.07.09, 23:02
                          Nie wiem co mial na mysli zmarszczony fred, ale to taka zlota mysl
                          chyba jest.
                          A paczkomaty, moze sie wkoncu rozkreca, ciekawe ile osob juz bierze
                          udzial?
                          • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 16.07.09, 11:32
                            Ja i jak rozumiem Ty to już są dwie osoby :) A tak na poważnie to myślę że sporo
                            ich już jest :)
                          • czarny-wrobelek Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 22.08.09, 16:51
                            hehe, już ok. 3 tyś. testerów :D bierze udział i 500 sklepów :) lista na stronie
                            projektu01 :P
    • pitland.pl Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 16.07.09, 15:25
      każda poczta będzie się musiała zmierzyć z Internetem. Widzę, że coraz więcej
      osób korzysta z e-podpisu a to uwalniać będzie od konieczności pójścia na pocztę
      w kontaktach z urzędami, sądami.
      • lato-ja Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 22.07.09, 15:10
        tak więc prędzej czy później i tak się wszyscy zintegrujemy z paczkomatami :)
        • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 22.07.09, 22:44
          Tylko akurat podpis elektroniczny nie budzi jeszcze takiego
          zaufania, ja sam nie daje temu wiary jak na razie. A paczkomat dla
          mnie, bardziej namacalny i mimo wszystko swojski.
          • Gość: Piotrek Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: 79.162.171.* 28.07.09, 23:00
            jak dla mnie sadze ze te paczkomaty zrobia dla nas cos dobrego, nawet to ze nie
            musisz oczekiwac kuriera w domu, tylko odbierasz sobie sam kiedy chcesz i gdzie
            chcesz (Zalezy jaki paczkomat wybrales)
            • krzysztof_k2 Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku 29.07.09, 22:35
              No wlasnie, nie trzeba sie umawiac z kurierem, a apropos odbioru, to
              czy mozna sobie wybrac paczkomat w dowolnym miejscu?

              Gość portalu: Piotrek napisał(a):

              > jak dla mnie sadze ze te paczkomaty zrobia dla nas cos dobrego,
              nawet to ze nie
              > musisz oczekiwac kuriera w domu, tylko odbierasz sobie sam kiedy
              chcesz i gdzie
              > chcesz (Zalezy jaki paczkomat wybrales)
              • Gość: Allen Re: Prywatne poczty ruszą na początku roku IP: *.klaudyny.waw.pl 11.08.09, 22:05
                tak! oczywiscie! moze to byc paczkomat, przy twoim bloku, lub cpn, lub miejscu
                pracy, badz blisko kochanki!
    • Gość: DotPay zjeb**y dotpay IP: 66.98.134.* 29.07.09, 22:48
      Dot Pay - Zjeban* k***y okradaja swoich klientow z konta na ktorym
      bylo 5.000 zł zostało 0 zł Kolejna firemka z angielskim kapitalem
      zjeba***e esemesownie AT. KURW**
      • lato-ja Re: zjeb**y dotpay 30.07.09, 10:10
        ??? to na temat było??
    • Gość: raster24 Zgadzam się IP: *.centertel.pl 30.07.09, 10:24
      Podzielam zdanie o prywatyzacji. Może zostaniemy normalnie obsłużeni

      www.raster24.pl - najlepsza drukarnia
      • lato-ja Re: Zgadzam się 05.08.09, 14:53
        Musicie trafiać na wyjątkowo niemiłych ludzi... A jak jest w okienku InPostu?
        • krzysztof_k2 Re: Zgadzam się 05.08.09, 22:21
          lato-ja napisała:

          > Musicie trafiać na wyjątkowo niemiłych ludzi... A jak jest w
          okienku InPostu?
          Hmm, a to oni tez maja okienka? Chyba wole sie nie stresowac i
          bazowac na paczkomatach:)
          • czarny-wrobelek Re: Zgadzam się 07.08.09, 23:50
            drogi krzysztofie_k2 - no pewnie, że mają okienka :) obsługa z uśmiechem :)
            (przynajmniej w Warszawie na kabatach) więc chyba jest ok, chociaż ja też czekam
            na paczkomaty - już można zamawiać z intymnej i komputronika, ja czekam na
            merlina :D
            • lato-ja Re: Zgadzam się 12.08.09, 14:56
              eee tam :) co to by była za poczta bez okienka ? :) A testy paczkomatów ruszyły
              pełną parą :)
              • Gość: Jerry Re: Zgadzam się IP: *.klaudyny.waw.pl 19.08.09, 12:02
                czym sie rozni paczkomat od okienka pocztowego? Tym ze nie musisz czekac
                laskawie na wydanie paczki! tylko idziesz i odbierasz kiedy chcesz
    • restyle Konic z pocztą 19.08.09, 13:37
      No i bardzo dobrze.
      Czas było skończyć z tym monopolem państwowo-socjalistycznym utrzymywanym
      pprawnie przez rząd.

      Na prywatyzacji i uwolnieniu cen usług pocztowych na pewno tylko skorzystamy.
      Sama prowadzę sklep internetowy i wysyłam średnio 30-40 paczek dziennie.
      Z niecierpliwością czekam na dzień żeby moi klienci mogli płacić w końcu mniej
      za wysyłki - w związku z tym chętniej kupowali.
      • lato-ja Re: Konic z pocztą 20.08.09, 11:33
        ale ten dzień już nadszedł. W testach projektu01 nie płaci się za przesyłki.
        Musicie się po prostu zarejestrować. Ty jako sklep i kupujący :)
        • Gość: test Re: Konic z pocztą IP: 188.33.16.* 22.08.09, 15:18
          nie wiem jak wy ja juz nawet 2 paczki mam odebrane :D i poki co jestem
          zadowolony wszystko wyslali szybko, nie zniszczone i oczywiscie za darmno
          • Gość: hama Re: Konic z pocztą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 15:32
            dwie paczki to niezle ja dzis mooze cos zamowie i zobacze co z tego bedzie :D
            • lato-ja Re: Konic z pocztą 26.08.09, 19:39
              Szkoda że ludzie są aż tak bardzo uprzedzeni do InPostu.. ale taka już nasza
              natura że tak podchodzimy do nowych rzeczy :(
              • Gość: Jedr_wal Re: Konic z pocztą IP: *.klaudyny.waw.pl 27.08.09, 00:03
                mentalonosc Polaka, ze dopuki nie sprobujesz, to nie polubisz! A tym co nie
                sprobowali mozna pogratulowac lenistwa, bo akurat jesli chodzi o paczkomat to
                bardzo fajna sprawa! osobiscie polecam
                • lato-ja Re: Konic z pocztą 27.08.09, 12:01
                  Dokładnie, ale myślę że już niedługo większość się do paczkomatów przekona i
                  zrozumie że to dobra opcja..
                  • Gość: Konieczynka Re: Konic z pocztą IP: *.klaudyny.waw.pl 01.09.09, 23:54

                    sadze ze juz wiekszosc osob ktora i uzytkuje paczkomaty przekonala sie do nich!
                    bo jak widac ciagle sie rozwijaja!
                    • Gość: Emma Re: Konic z pocztą IP: *.klaudyny.waw.pl 08.09.09, 23:10
                      moze uzytkownicy sie przekonaja albo juz sie przekonali to tak i tak ode mnie
                      wielki pozytyw dla pomyslodawcow i to pod kazdym wzgledem
    • tornson Prywatyzacyjnej paranoi ciąg dalszy. 27.08.09, 01:05
      W czasach gdy rządy całego świata, z USA na czele, zdali sobie sprawę do jakiego
      nieszczęścia doprowadziła i do jakich nowych nieszczęść może doprowadzić
      prywatyzacyjna paranoja, gdy na całym świecie rządy dwoją się i troją by
      upaństwowić kolejne firmy ratując tym samym gospodarkę przed zagładą, w tym
      samym czasie Polska idzie w przepaść.
      • Gość: goxer Re: Prywatyzacyjnej paranoi ciąg dalszy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.09, 18:53
        czarna wizja dosyc ja jej tak nie widze
        • tornson Re: Prywatyzacyjnej paranoi ciąg dalszy. 29.08.09, 19:04
          Gość portalu: goxer napisał(a):

          > czarna wizja dosyc ja jej tak nie widze
          Która prywatyzacja zakończyła się sukcesem?
          Prywatyzacyjne firmy albo przestawały istnieć, albo niebotycznie rosły koszty
          ich usług. Wodociągi, służby komunalne, transport publiczny, po sprywatyzowaniu
          drastycznie rosną ceny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka