lestek35
08.11.07, 21:10
Z tego co widzę na świecie powinna powstać jeszcze jedna waluta ale o zasięgu
ogólnoświatowym. Żadne tam kołchozoeuro; po prostu waluta, w której można by
rozliczać wszystkie większe transakcje. Nazwa nieważna (byle nie tylko po
angielsku.)
Ja proponuję nazwać ją "Złoty" :))))