Dodaj do ulubionych

pomocy..! Chodzi o chłopaka!!

26.09.09, 16:38
W tym roku poszłam do gimnazjum i zauważyłam am pewnego chłopaka..jest starszy
chyba w drugiej lub trzeciej..często przechodzimy obok siebie na korytarzu ale
jakoś nigdy nie mam odwagi zagadaćsad nawet nie wiem jak ma na imięsadsadsad
pomóżcie błagam jak mam do niego zagadać???
Obserwuj wątek
    • roseline Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 16:42
      Zorientuj się między koleżankami czy któraś go zna - to na początek smile może Ci
      się uda i dowiesz się o nim czegoś więcej
      • achleyka Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 16:43
        Tylko żadna go nie zna.. wtym problem już się ich pytałam..
        moggłabym spytać takiego jednego chłopkaka z mojej klasy który nie zdał ale boję
        się że mnie wysmieje..cry
        • sysiek4444 Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 16:47
          Ehmmm....
          niemam pomysłu ;x
          • honey__ Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 17:17
            w naszej klasie pogrzeb, ktoś napewno go ma w znajomych ;ff.
            • achleyka ;( 26.09.09, 17:56
              Jak mam to zrobić skoro nawet nie wiem jak ma na imię..sad
              • sysiek4444 Re: ;( 26.09.09, 17:58
                Honey przeciesz wyraźnie napisala zebyś sprawdzla na nk !
                Musialam 6 razy ten post przeczytac bygo zrozumiec honey xD
                • estrellita Re: ;( 26.09.09, 20:06
                  Achleyko mam dokładnie ten sam problem, więc za rady będę wdzięczna równie co ty
      • andziaa. ;] 17.11.09, 20:59
        po pierwsze - zapytaj kogoś o jego imię. potem niby "przypadkowo" na niego
        wpadnij, ale nie że cała tylko ramieniem szturchnij trochę. potem powinno
        zadziałać xdd
    • madziia Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 20:11
      < lol . >
      powiedz mu ;

      hej , jestem ...

      itd . itp .
      • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 20:57
        Madziiia fajnie by było, ale wydaje mi się, że to wersja dla odważniejszychwink Ja bym tak
        chciała, ale poprostu nie mogęcrying
    • nikawika Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 26.09.09, 23:30
      spytytaj koleżanki-może któraś go zna.
      przechodz koło jego znajomych i niego-może usłysz jak się będą do siebie zwracać.
      poszukaj go na n-k i gronie
      i spróbuj podejść i zagadać(może z kumpelą)np. "hejka,przeprowadzamy sondę z
      koleżanką i chcemy spytać jaki gatuek muzy lubisz najbardziej?" i on odpowie i dalej może
      pytaj o jego zaintresowanie i mów o swoichwinki następnego dnia sam podejdziewink
      powodzeniakiss
    • achleyka Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 29.09.09, 15:30
      Spróbowałam znaleźć go na nk..ale jakoś mi nie wychodzi...czy ma ktoś jeszcze
      jakieś pomysły..help..!!
      • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 29.09.09, 16:52
        Ja nie mam bo jestem w identycznej sytuacji, ale bedę wdzięczna za rady innychwink
        • selcia17 Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 29.09.09, 20:55
          Nie bój się zagadaj
          Jak Cię wyśmieje to powiedz mu ,że jest niedorobionym plemnikiem
          a jak Cię zrozumie powiedz ,że jest kochany xD

          P.S Działą
          • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 30.09.09, 20:18
            Chciałabym tak, ale co na korytarzu podejść do w ogóle obcego chłopaka i się
            przedstawić, to za trudnewink
            • achleyka Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 01.10.09, 19:53
              estrellita napisał(a):

              > Chciałabym tak, ale co na korytarzu podejść do w ogóle obcego chłopaka i się
              > przedstawić, to za trudnewink
              no,zgadzam się
              • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 17:05
                Ahhh napiszcie coś czekamyykiss
                • lovedisneystars Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:13
                  Gdyby był jakiś sposób.wink
                  Jedynym sposobem jest zagadanie go.
                  Wiem, wiem to nie łatwe ale inaczej się nie da.
                  Raz się żyje !
                  • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:26
                    Tylko najczęściej oni chodzą w grupkachsad A to tak trochę głupio podejść do nieznanego
                    chłopaka i poprostu się przedstawić;p
                    • lovedisneystars Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:32
                      Możesz go wychaczyć jak bd sam albo poprosić go do tańca na dyskotece.; )
                      • lovedisneystars Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:33
                        Możesz również poczekać do walentynek i wysłać mu kartkę na walentynki. Jeśli
                        oczywiście zdobędziesz jego adres lub jeżeli u was w szkole jest coś takiego jak
                        poczta walentynkowa.;*
                        • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:38
                          Nie no, ale my się w ogóle nie znamy crying Dzisiaj na 15-minutowej przerwie siedział i klikał w
                          telefon, ale ja poprostu nie mogłam podejść nie dałam radysad
                        • charlotte__ Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:39
                          no ja jestem w podobnej sytuacji..
                          tyle, ze on mnie tak troche zna no
                          bo kiedys przyjaznil sie z moja kuzynka.
                          no ale nigdy z nim nie gadałam.
                          ale głupio podejsc i powiedziec hey
                          jestem ........... (jak on mnie troche zna).
                          i tylko nie to jest przeszkoda chodzi o
                          to, ze on ma dziewczyne...
                          • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 02.10.09, 19:42
                            Podpytaj kuzynkę masz lepszą sytuację;p
                            • estrellita Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 09.10.09, 20:15
                              I jak tam Achleyka ruszyło coś?wink
    • allexz Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.10.09, 11:37
      a ja miałam identyczną sytuacje ;d też byłam w 1 a on w 2. miał brata bliźniaka
      no i miałam gg jego brata to po prostu do niego napisałam, ale jego brata(co mi
      się podobał) nie poznałam xd hahah. z czasem mi przeszło a wtedy to tylko sobie
      kilka razy ręce podaliśmy i ewentualnie cześć na korytarzu jak tamtemu się
      zachciało powiedzieć wink
      i jeszcze zaczęłam krzyczeć cześć do innego też z 2 klasy to się odwracał i po
      prostu napisałam też na gg:
      cześć
      cześć znamy się ?
      jestem tą dziewczyna co krzyczała przez tydzień do ciebie cześć w szkole
      a to ty krzyczałaś ;d

      no i jakoś tak trochę gadaliśmy a potem kontakt się urwał, tyle, że on się
      podobał mojej przyjaciółce to ich zapoznałam przez gg ;] i tak nic z tego nie
      wyszło.
      • allexz Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.10.09, 11:40
        a to cześć to z jego bratem nie z tym co mi się podobał ;d hahah. chyba, że bym
        się pomyliła dlatego czekałam aż sam mi cześć powie wink
    • beautiful_ Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.10.09, 11:46
      Nie radzę jeżeli jest w 3 klasie. Ja w zeszłym roku weszła do gim i spodobał mi
      się jeden chłopak z 3 klasy to zdobyłam jego numer kom i pisaliśmy trochę wink A
      zaczęłam od tego "fajne miałeś spodenki na wf" ;D (widziałam bo miałam w tym
      samym czasie) tongue_out no ale potem jak się dowiedział od kogo mam jego numer to
      zamiast mi to napisać to napisał mojej koleżance że on nie chce żebym ja do
      niego pisała a prędzej pisał coś w stylu "fajne masz koleżanki ale za młode jak
      dla mnie" No i sparzyłam się trochę bo gadało o mnie pół szkoły i to jak
      przechodziłam to od razu było "o to ona pisała z nim"
    • kicaj Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.10.09, 12:25
      Co Oni w sobie maja, ze zaraz do nich lecimy. >?
      Jestem w podbnej sytuacji. tzn eh.. przeczytaj jesli chcesz
      www.kotek.pl/forum/02,3003,101624837,101624837,Czy_mi_sie_tylko_wydaje_ze_ja_mu_sie_podobam_.html
      A co do Ciebie no to .. hm.. To moze usmechaj sie do niego patrz zeby zwrocil na
      Ciebie uwage, bo jesli masz zagadac to to bedzie glupio wygladam moim zdaniem..
      Powodzenia kiss
    • pariska65 Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.10.09, 12:47
      może chociaż spróbuj do niego podejść albo zapytać się jego która godzina czy coś xd
      może macie wspólnych znajomych?? jak tak to podpytaj się jego znajomych i wyłudź
      jego gg jak mają xd ja od mojego kolegi z podstawówki 2 lata temu wyłudziłam gg
      takie jednego którego potem cały czas wkurzałam xd haha pamiętam ale był ubaw xd
    • slodkiporanek Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.11.09, 20:22
      Może się do niego uśmiechnij? To bezpieczne zagranie.
    • polly__ Re: pomocy..! Chodzi o chłopaka!! 18.11.09, 20:49
      Wypytaj się znajomych o imię itd... ; p.
      Albo
      No wpadnij na niego trochę i powiedz coś w stylu: Oo, sorkii. To chyba jakieś magiczne
      przyciąganie . x dd . - Było raz w Fun Clubie . ; dd .

      Albo możesz się 'przewrócić' i powiedizeć, że na jego widok nogi się pod tb ugięły .

      Ale może być przy tym siara, więc tamto lepsze.. ; p


      Trzymam Kciukii . ; **

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka