W tym roku poszłam do gimnazjum i zauważyłam am pewnego chłopaka..jest starszy
chyba w drugiej lub trzeciej..często przechodzimy obok siebie na korytarzu ale
jakoś nigdy nie mam odwagi zagadać

nawet nie wiem jak ma na imię



pomóżcie błagam jak mam do niego zagadać???