Dodaj do ulubionych

płaczecie bez powodu?

    • karola_483_th Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 15:49
      Czasem ^^ ale rzadko .
    • blah___rock . 17.10.09, 16:04
      Płacze w 2 przypadkach ;P ... Kiedy ktoś , coś mnie bardzo zdenerwuje wtedy albo płacze
      albo sie wyżywam na czymś (wtedy lepiej sie do mnie nie zblizać -_- ) ;P . Kiedy jestem
      smutna ale to tez musiałabym być bardzo "załamana" co mi sie raczej rzadko zdarza bo
      potrafie śmiać się 24 na dobe ;PP
      • lilith Re: . 17.10.09, 16:13
        ja płaczę tylko wtedy, kiedy mam naprawdę poważny powód

        albo jak mi coś wleci do oka^^
        • grind Re: . 17.10.09, 16:16
          Raczej nie . Tylko jak mi smutno .
        • niesmaczna Re: . 17.10.09, 16:17
          Rzadko płaczę, ale jak mi się zdarzy to ze śmiechu lub przez rodziców.
    • lousy11 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 16:33
      płacze z różnych powodów . jak mnie ktoś wkurzy , jak coś mi nie wychodzi , jak
      ktoś umiera , jak kogoś mi brak , ale też bez powodu - zaczynam płakać ale nie
      wiem dlaczego xD
      • winia Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 17:45
        często płacze bez powodu przez ostanie dwa tygodnie codziennie i przewarznie
        kilka razy dzienniecrycry
    • julka_18 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 18:12
      ja czasami płaczę tak o... xD
      • selcia17 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 19:54
        Noo pewnie ,że tak
        Ja tak jakoś na wf-ie się rozkleiłam tak nie wiem czemu...nagle podczas gry
        wybuchnęłam płaczem
        Wiem ,że to dziwne...; PP
        Ale ja tak mam
        Nie ukrywam emocjii
        Jestem osobą bardzo wrażliwą...; ))
    • truflowa płacz ... 17.10.09, 20:41
      Raczej nie, ale ostatio wyjątkowo, to było tak - zobaczyłam, wychudzonego, biednego,
      zaniedbanego pieska, tak mi się go zrbiło szkoda i sie popłakałam ... crying
    • th4ever Re: płaczecie bez powodu? 18.10.09, 10:58
      tez tak mam...i to niestety zostaje...
    • olinaa ;> 30.10.09, 22:17
      Tak to ` stara ` ja. Po tym jak skończyłam 12 lat wzięłam się za siebie .
      Powiedziałam że już dość łez straconych. Babcia mi zawsze mówiła że bd miała
      gorsze powody do płaczu.
      No i miała racje . . wyprowadzka z kraju to była masakra ; ((
      Mam wujka który cały czas sie sprzecza , chce bym była samodzielna itd zawsze
      jak coś mówił to płakałam.
      Ale miałam tego dośc.
      No i co teraz to czasem woli sie do mnie nie odzywać bo go zjade. Umiem sie
      sprzeciwić, powiedzieć co o kimś myśle - silnaa xd - jednak nie. Płacze nadal,
      zdarza sie czasem - jak mnie cos boli to oczywiste, jak ogl film, no i czasem
      poprostu jak ktoś mnie skrzywdzi-ale to tak bardzo.
      Poprostu pomyśl jaką osobą chcesz być no i wtedy to już silna wola. Na początku
      jest trudno np. jak sie kłócisz z ojcem i on daje popalić patrz sie w jakiś
      punkt i głowa do góry żeby łzy nie pociekły.. no poprostu jak mówiłam - silna
      wola smile
      Powodzenia suspicious
    • mylipslikesugar noo .. 30.10.09, 22:22
      mam tak samo jak Ty,
      gdy jestem zła wyładowywuję emocję poprzez płacz..
      a w trakcie kłótni nie potrafie wyraźić swojego zdania, niestety
    • kolorowo Re: płaczecie bez powodu? 31.10.09, 11:51
      ojj , częstoo .
    • akira Re: płaczecie bez powodu? 31.10.09, 22:26
      Cóż... Kiedyś też tak miałam. Ale spotkało mnie tak dużo okropieństw, że
      nauczyłam się nie płakać.
      Zdarza mi się tylko w wyjątkowych sytuacjachwink
      • ampid155 Re: płaczecie bez powodu? 21.11.09, 22:17
        Tak i to bd częstouncertain
        W złości w smutku no normalnie nom stoper i nie wiem jak przestać żeby tylko
        przez cały czas nie ryczeńscianacrying
    • zuaona Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 00:37
      często, z bezradności.
    • mrs.brightside płaczecie bez powodu? 22.11.09, 09:26
      tak. czemu? bo tępota niektórych ludzi mnie zabija. ;x
    • lilii_95 Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 09:32
      moja złość jest często połączona ze łzami.

      co mnie niejednokrotnie wkurza, a innych ludzi (nawet nauczycieli) prowokuje do
      dalszego gnębienia.

      a bez powodu... też mi się zdarza.
    • mandy_jonas To jest trochę dziwne:D 22.11.09, 09:39
      Ja też czasami płaczę zupełnie bez powodu. W ogóle nie jest mi smutno, czy źle a
      łzy same mi do oczu napływajątongue_out Ale to jest zwyczajny objaw ludzkibig_grin Moje
      kumpele na przykład jak zaczynają się śmiać to też im się łzy zbierająxD
    • olive Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 09:41
      Nie .
      • kaila. Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 09:59
        ze złości najczęściej .
        staram się nie płakać, ale czasami to wszystko już mnie przerasta sciana
    • nulka_ Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 12:41
      Ja tak, bez powodu czasem pół godziny rycze - mam taką chandre , albo włączam jaką piosenkę i rycze przy niej ... tak mam ... a potem się śmieje ...
    • lovedisneystars Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 12:44
      No ja płacze z bardzo błachych powodów np. jak mam posprzątać pokój itd. Sama
      się sobie dziwię .;pp
      • daylight Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 14:58
        to ja jestem chyba jakaś inna.
        nie płaczę
        ostatni raz jak płakałam to było z 3 lata temu.
        dziwna jestem sciana
    • the_best Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:23
      bez powodu? nie
      ja zawsze ma jakąś przyczyne...
      bo pani na mnie krzyczała,
      bo pies mnie nie kocha,
      bo rodzice się kłócą...

      zawsze sobie coś wymyśle...
    • crazygirl_xd Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:31
      ja czasami mówie że za dużo mam łez w oku i dlatego płaczexd
      rzadko tak mam jak płacze to albo z jakieś przyczyny albo rozczulam sie nad moim
      życiemxd ale często tak nie mamsmile
      • mweezy płaczecie bez powodu ? 22.11.09, 16:36
        zdarza się...
        chociaż...
        zwykle jest jakiś powód , choćby nie wiem jak błahy czy banalny .
    • pepsi92 Czy przeżywcie rozstania nawet po krótkim związku? 22.11.09, 16:32
      Czy przeżywcie rozstania nawet po krótkim związku?
      Nie wiem czemu,ale ja bardzocrying
      • ochioyebna. Re: Czy przeżywcie rozstania nawet po krótkim zwi 22.11.09, 20:30
        pepsi92 napisał(a):

        > Czy przeżywcie rozstania nawet po krótkim związku?
        > Nie wiem czemu,ale ja bardzocrying

        w moim przypadku czas nie gra roli. ważnym czynnikiem jest
        co w tym okresie się zdarzyło.
    • theblackone. Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:34
      Całkiem bez powodu to nie, ale z jakiegoś błahego powodu owszem.
      Że dostałam słabą ocenę, że rodzice się kłócą, że nie mogę znaleźć książki z
      biblioteki, że koleżanka ma katar, że pani na mnie nakrzyczała, że nie mam
      czasu, żeby skończyć coś, co zaczęłam, że nie dostałam się do jakiegoś konkursu
      i tak dalej. Strasznie.
    • ruby_ Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:42
      też tak mam / :c
      • deee_rf Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:50
        czasem .
    • loony__ Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:50
      Ja też tak mam.
      Często jak płaczę to nie mam pojęcia czemu.
      Po prostu.
      Ze złości.
      Ze smutku.
      Ale nie potrafie płakać na zawołanie.
    • olcia509 Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:56
      zawsze... niestety. ostatnio próbuje nad tym panować ale niezbyt mi to idziesad
    • kitty_black Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 16:58
      Ogólnie rzecz biorąc rzadko płaczę, jak już to ze śmiechu ;dd
      • nikt. Re: płaczecie bez powodu? 22.11.09, 20:05
        często. najczęściej mam jakąś sytuację, że np. moja siostra coś dostanie, chociażby od babci, a ja nic, i mam ogromna ochotę się rozpłakaś, i mam wielką gulę w gardle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka