Dodaj do ulubionych

Makijaż do sql

06.11.09, 18:26
Czu Was można malować się do szkoły?
Jestem ciekawa, bo u nas niby zabronione ale nikt nie przestrzega smile Na razie
nie ma za to uwag ani minusów, ale podejrzewam, że się niedługo zaczną xD A co
na to wasi rodzice? Pozwalają?
Jeśli był już taki temat to sorry bardzo kiss
Obserwuj wątek
    • fanka96 Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:29
      moja mam pizwala mi sie malować tłuczem wszedzie ale nie w szkole ale i ta sie maluje a w szkole nie ma zakazu
      • fanka96 Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:30
        mama* pozwala* tłuszem*
        boże przepraszam nie wiem co mi się w klawiature stało
      • czekoladka98 Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:35
        YY...u mnie w budzie jest zakaz x ]] alee ...noo...nikt tego nie przestrzega
        .!! chociaż...czasami jest niezła awantura jak dyra kogoś przyłapie ...;//
        a jeśli chodzi o mnie ...too...noo nie maluje się ...! xdd no...chyba , ze sie
        perfumammi psikne , albo błyszczykiem sie pomaluje ...x ]] aa jesli chodzi o
        mmoich rodziców...pozwalają mi sie malować ...^^ ale tylko błyszczykiem : PP
        POZDRO kisskiss
    • inka_love_nick Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:29
      U nas nie można sie malować. Ale dziewczyny przychodzą wymalowane idealnie, i nie widac
      że sie np. nie domalowały, więc nauczycieli nie mają się czego czepiać. Ja czasami
      przypudruje się, bo zawsze strzelam w sql buraka;/ xd No i na dyske sie maluje..
      • miley347 Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:37
        był już taki temat ale cóż u nas nie wolno się malować ani farbować włosów czy
        też malować paznokciuncertain
      • the_maine.xp Re: Makijaż do sql 07.11.09, 12:20
        moja mama na szczescie pozwala mi sie malowac wink u nas w szkole tez mozemy wiec ja sie
        maluje oczywiscie z umiarem podklad, puder czasami jakis roz , kredka i tusz smile
    • sonea_ Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:45
      Chyba był taki wątek... Dobra nieważne...

      Ja się nie maluję, bo to robią tylko puste laleczki.
      tzn. całe oczy na czarno i potem łażą i się patrzą.
      To naprawdę wkurza, ja osobiście się nie maluje
      do sql i nie mam zamiaru zacząć.

      Pozdrawiam ;>
    • scieta Re: Makijaż do sql 06.11.09, 18:47
      Umnie w szkole tez nie mozna sie malowac ale kazdy ma to w dupie.
      Mi mama nie pozwala sie malowac no chyba, ze blyszczykiemwink
      • sw33t_girl xD 06.11.09, 18:59
        U nas można i mama mi pozwalasmile
    • princessm Re: Makijaż do sql 06.11.09, 22:03
      tylko delikatna opcja- odrobinka maskary. i nic nie widacsmile
    • kinia96 Re: Makijaż do sql 07.11.09, 11:53
      taak Pati :p
      u MNIE też nie pozwalają xD xD
      hah < 3 oj czopie kiss

      ja i tak tego przestrzegała nie będę. no chyba że trochę może "letcej" będę się malowała
      no ale ja bez makijażu wyglądam jak jakaś kretynka big_grin
      • razzo Re: Makijaż do sql 07.11.09, 12:05
        u nas niby za malowanie się, farbowanie włosów itt. są punkty w dół.

        ale wszyscy mają to w dupie.`
        nawet szóstoklasistki się malują i nikt na to uwagi nie zwraca. `
    • charme Uhlala xD 07.11.09, 12:10
      U nas do szkoły można mieć makijaż big_grin Ale to pewnie dlatego,że nasze gimnazjum jest
      połączone z liceum,a tam to dziewczyny się już malują (oczywiście,nie żadne krwiste
      szminki,tylko po prostu błyszczyk,tusz do rzęs i cień do powiek , oraz lakier do paznokci)
      W podstawówce u mnie teżbyło to zabronione,ale dziewczyny używały
      błyszczyki...potem się tłumaczyły,że mają suche usta i im to lekarz zalecił xDDDD
    • k_ Re: Makijaż do sql 07.11.09, 20:40
      lekki może być..
      jak u mnie jest mocny to nauczyciele się przywalają, każą
      :iść się umyć:
      lolbig_grin
      mi jeszcze nigdy się tak nie zdarzyło
      pozdro kiss
      • mweezy Re: Makijaż do sql 08.11.09, 00:55
        tusz , kredka , błyszczyk ;] ale u mnie w sql trzeba lekko się malować, a
        najlepiej wcale bo nauczyciele sie wkurzają ;/ chociaż... i tak wszystkie sie
        malują xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka