g_o_s_i_a 18.11.09, 17:18 Jak w temacie, jaka jest wasza ulubiona postać? Tylko wiecie, nie aktorzy, tylko ci książkowi bohaterowie. Ja lubię Belle, Edwarda, Jacoba i ogólnie wszystkich Cullenów też. A jeśli był taki wątek to sorry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g_o_s_i_a Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:21 Piszcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:27 JASPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest podobny do mojego chłopaka, haha Odpowiedz Link Zgłoś
alicexd Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 18:58 Alice i Jasper wymiataja ! Edward jest nudny bella to idiotka esme nom może być carlisela taki szlachetny rose pusta emmett głupi Jacob kc Odpowiedz Link Zgłoś
vondy Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:55 Alice...Jasper...Edward...Bella... Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczo123 hej:):) 28.11.09, 18:21 ja kochammm Edwarda bo tak kocha i walczy o Belle (chcialabym byc na jej miejscu)a tak pozatym to Edward jest pzrystojny Bella tez jest fajna Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 29.11.09, 12:05 Eee... nie wiem. Jasper jest świetny i Emmet jest super. I Alice. No i Bella. I Edward. No, to tyle Odpowiedz Link Zgłoś
unbalance Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:41 mam słabość do edwarda, ale najbardziej to chyba lubię emmeta za te jego głupie teksty. ;d no i jeszcze alice, bo czasem przypomina mi samą siebie. ;} Odpowiedz Link Zgłoś
unbalance Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:43 unbalance napisał(a): > mam słabość do edwarda, ale najbardziej to chyba lubię emmeta za te jego głupie teksty. ;d no i jeszcze alice, bo czasem przypomina mi samą siebie. ;} zapomniałam, że jest jeszcze seth! też świetny. ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
oluha_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 29.11.09, 12:05 Alice oczywiście jest słodka , wesoła i wgl. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
zagroszkowana Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:38 Bella, Edwad, Jasper, Alice, Emmet ( jest deklem w pozytywnym stopniu ), Ogólnie Cullenowie i jeszcze Jake Odpowiedz Link Zgłoś
vingi Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:49 Ja najbardziej z dziewczyn lubię Belle i Alice . A z chłopaków Edwarda . ; > < 33. Odpowiedz Link Zgłoś
majka1886 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 30.12.09, 15:51 bella ;p trudno się domyślić co?? Odpowiedz Link Zgłoś
selina...gomez Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:25 `Jacob, Bella, Alice, Edward, Emmet.... ;D Odpowiedz Link Zgłoś
natalka_xd Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:28 Jasper Odpowiedz Link Zgłoś
agatiish Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:28 Alice. Ona wymiataa xd. Odpowiedz Link Zgłoś
megan8 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:31 ogólnie to wszyscy prawie xdd. ale tak najbardziej to Edward i Alice ;d . Edward to jest ..yy.. coś(?) niesamowitego . <33 Odpowiedz Link Zgłoś
alice_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:29 Alice i Jasper Odpowiedz Link Zgłoś
alice_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:30 Alice i Jasper Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:30 Cała rodzinka Cullenów i Bellę / Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullenx Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:31 Oczywiście Edward - piękno zewnętrze jak i wewnętrzne.... Bella- osobowość, wygląd, " jest taka psychotyczna, pasuje mi to." - jak powiedziała Kristen Steward ) Emmet - za poczucie humoru, i radość z życia nawet tego wampirzego ) Odpowiedz Link Zgłoś
girl_x33 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:36 moja ulubiona postac ze zmierzchu to Edward oczywiście. on jest booossski. następną ulubioną postacią jest Alice i Bella. a dalej to Rose i Jasper. Potem Emmet i Jacob. i Carlisle i Esme. jeszcze Ara lubię i Tanye ;D no i Angelę i Jessikę ;D Odpowiedz Link Zgłoś
demoniasta0897 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:39 oczywicie alice bo wszystko bierze na luz i jasper poniewaz jest najlepszym facetem w ksiazce i potwm ratuje reneesmea a w 4 czesci Zafrina i Carmen Odpowiedz Link Zgłoś
elza1502 .......[[[]]]......... 18.11.09, 18:01 ja lubie Emmeta Alice Belle Esme Edwarda i oczywiscie Jaspera xD Odpowiedz Link Zgłoś
stokroteczka11 Re: .......[[[]]]......... 27.11.09, 18:49 Ja cała rodzinę Cullenów,ale najbardziej śmieszy mnie Emmet, i Alice xDD i Setha Clearwatera. Odpowiedz Link Zgłoś
vanella Re: .......[[[]]]......... 27.11.09, 19:06 Bella, Edward, Renesmee, Jacob, Alice i Seth Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:09 Seth <3 Volturi Alice Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:09 ahh i Jasper <3 Demetri Emmett x dd Jacob Odpowiedz Link Zgłoś
justine28_17 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:11 Jacob i Emmet bo są najzabawniejsi xD Odpowiedz Link Zgłoś
karola_483_th Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:13 żadna xd Odpowiedz Link Zgłoś
emily. Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:15 Naj Jacob Black. - uwielbiam go od kiedy przeczytałam sagę. Tak było, jest i będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka759 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 21:43 emily. napisał(a): > Naj Jacob Black. - uwielbiam go od kiedy przeczytałam sagę. > Tak było, jest i będzie. dokładnie , tak samo mam . Jacob jest wspaniały ^^ , i Taylor też ;D . Odpowiedz Link Zgłoś
emily. Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:48 No tak, zapomniałabym, Taylor też jest de'best! Najlepsza rola w New Moon. Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:53 Dżasper <3<3 potem Emmecik <3 i Jake <3 Odpowiedz Link Zgłoś
majusia011 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 19:29 żadna. Odpowiedz Link Zgłoś
nici Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:55 bella i edward a dzis ide do kino na new moon nie moge sie doczekac na 17 HURRA Odpowiedz Link Zgłoś
carlain Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:15 jasper, jacob, edward, alice, bella. kurczę mogłabym wymieniać tak do rana. ale mi się nie chce. ; d Odpowiedz Link Zgłoś
petka Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:34 Alice- za to że wprowadziła do książki tyle radości i entuzjazmu Jasper- uwielbiam, po prostu Aro(w filmie)- bo kocham jego śmiech Emmett- za jego sposób bycia a Edward jest nudny jak flaki z olejem Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:37 Ja lubię Edwarda , Belle i oczywiście Alice Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:42 jeśli tylko książkowi, to: Edward, Rosalie, Carlisle, Emmet, Jasper. Odpowiedz Link Zgłoś
miley112 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:43 edward. Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:45 a ja edwarda nie lubię, zbyt idealny .. Jacob rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:51 Wejdź plis i z komentuj www.kotek.pl/forum/02,3000,103627984,103627984,Czy_wy_tez_tak_macie_.html Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.brightside Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:53 alice, rosalie, emmett, jacob. bella&edward sux. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:56 hmm... lubię Jaspera xD i może troszkę Alice i Emmeta i jeszcze troszkę mniej Jacoba xD Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 10:02 Edward, Bella < 3 i Alice Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 11:33 alice & jasper : 3 Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:28 Ja kocham Alice..Ona jest suuuper;PP I jeszcze Emmeta lubie..śmieszny jest Odpowiedz Link Zgłoś
grloulie Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:57 Edward , Bella, Esme, Jasper , Alice , Renesmee i Carlislee. Jackoba jakoś nie umiem polubić ;/ Odpowiedz Link Zgłoś