Dodaj do ulubionych

Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu??

18.11.09, 17:18
Jak w temacie, jaka jest wasza ulubiona postać? Tylko wiecie, nie aktorzy,
tylko ci książkowi bohaterowie.

Ja lubię Belle, Edwarda, Jacoba i ogólnie wszystkich Cullenów też.

A jeśli był taki wątek to sorry.
Obserwuj wątek
    • g_o_s_i_a Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:21
      Piszcie!!!
      • bouche2 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:27
        JASPER
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        bo jest podobny do mojego chłopaka, haha
        • alicexd Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 18:58
          Alice i Jasper wymiataja !
          Edward jest nudny
          bella to idiotka
          esme nom może być
          carlisela taki szlachetny
          rose pusta
          emmett głupi
          Jacob kc serce
          • vondy Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:55
            Alice...Jasper...Edward...Bella...serceserceserceserceserceserceserceserceserce
          • kasiaczo123 hej:):) 28.11.09, 18:21
            ja kochammm Edwarda bo tak kocha i walczy o Belle (chcialabym byc na jej
            miejscu)a tak pozatym to Edward jest pzrystojnyserceserceserce
            Bella tez jest fajna
          • kammi Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 29.11.09, 12:05
            Eee... nie wiem. Jasper jest świetny i Emmet jest super. I Alice. No i Bella. I Edward. No, to tyle
            tongue_out wink
            • unbalance Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:41
              mam słabość do edwarda, ale najbardziej to chyba lubię emmeta za te jego głupie
              teksty. ;d no i jeszcze alice, bo czasem przypomina mi samą siebie. ;}
              • unbalance Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:43
                unbalance napisał(a):

                > mam słabość do edwarda, ale najbardziej to chyba lubię emmeta za te jego głupie
                teksty. ;d no i jeszcze alice, bo czasem przypomina mi samą siebie. ;}

                zapomniałam, że jest jeszcze seth! też świetny. ; )
        • oluha_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 29.11.09, 12:05
          Alice oczywiście jest słodka , wesoła i wgl. ;]
          • zagroszkowana Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 01.01.10, 14:38
            Bella, Edwad, Jasper, Alice, Emmet ( jest deklem w pozytywnym stopniu big_grin), Ogólnie
            Cullenowie i jeszcze Jake big_grin
      • vingi Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:49
        Ja najbardziej z dziewczyn lubię Belle i Alice .
        A z chłopaków Edwarda . ; > < 33.
      • majka1886 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 30.12.09, 15:51
        bella ;p trudno się domyślić co??
    • selina...gomez Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:25
      `Jacob, Bella, Alice, Edward, Emmet.... ;D
      • natalka_xd Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:28
        Jasper serce
      • agatiish Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:28
        Alice.
        Ona wymiataa xd.
        big_grin
        • megan8 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:31
          ogólnie to wszyscy prawie xdd.
          ale tak najbardziej to Edward i Alice ;d .
          Edward to jest ..yy.. coś(?) niesamowitego . <33
          serce
      • alice_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:29
        Alice i Jaspersmilesmile
      • alice_ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:30
        Alice i Jasper
    • nikawika Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:30
      Cała rodzinka Cullenów i Bellę /
    • bellacullenx Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:31
      Oczywiście Edward - piękno zewnętrze jak i wewnętrzne....
      Bella- osobowość, wygląd, " jest taka psychotyczna, pasuje mi to." - jak powiedziała
      Kristen Steward wink)
      Emmet - za poczucie humoru, i radość z życia nawet tego wampirzego wink)
      • dream ^_^ 18.11.09, 17:36
        Edward, Emmet, Alice, Renesmee, Bella. big_grin
    • girl_x33 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:36
      moja ulubiona postac ze zmierzchu to Edward oczywiście. on jest booossski. następną
      ulubioną postacią jest Alice i Bella. a dalej to Rose i Jasper. Potem Emmet i Jacob. i Carlisle i
      Esme. jeszcze Ara lubię i Tanye ;D no i Angelę i Jessikę ;D
    • demoniasta0897 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 18.11.09, 17:39
      oczywicie alice bo wszystko bierze na luz i jasper poniewaz jest najlepszym
      facetem w ksiazce i potwm ratuje reneesmea a w 4 czesci Zafrina i Carmen big_grin
    • nulka_ wszystkich ;*** 18.11.09, 17:41
      Wszystkich big_grin
      • elza1502 .......[[[]]]......... 18.11.09, 18:01
        ja lubie Emmeta Alice Belle Esme Edwarda i oczywiscie Jaspera xD
        • stokroteczka11 Re: .......[[[]]]......... 27.11.09, 18:49
          Ja cała rodzinę Cullenów,ale najbardziej śmieszy mnie Emmet, i Alice xDD i Setha
          Clearwatera.
          • vanella Re: .......[[[]]]......... 27.11.09, 19:06
            Bella, Edward, Renesmee, Jacob, Alice i Seth big_grin
            • sobota Men i Women ; D 27.11.09, 19:08
              Emmet i Alice <3
    • aleeex_ ... 27.11.09, 19:08
      Rose, Emmett i Seth ! xd
    • lamma Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:09
      Seth <3 big_grin
      Volturi
      Alice big_grin
      • lamma Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:09
        ahh i Jasper <3
        Demetri
        Emmett x dd
        Jacob tongue_out
    • justine28_17 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:11
      Jacob i Emmet bo są najzabawniejsi xD
    • karola_483_th Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:13
      żadna xd
    • emily. Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 19:15
      Naj Jacob Black. - uwielbiam go od kiedy przeczytałam sagę.
      Tak było, jest i będzie.
      • smerfetka759 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 27.11.09, 21:43
        emily. napisał(a):

        > Naj Jacob Black. - uwielbiam go od kiedy przeczytałam sagę.
        > Tak było, jest i będzie.


        dokładnie , tak samo mam . smile
        Jacob jest wspaniały ^^ , i Taylor też ;D .
        • emily. Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:48
          No tak, zapomniałabym, Taylor też jest de'best!
          Najlepsza rola w New Moon.
          • miqusia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:53
            Dżasper <3<3
            potem Emmecik <3
            i Jake <3
            • majusia011 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 19:29
              żadna.
    • nici Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 08:55
      bella i edward


      a dzis ide do kino na new moon nie moge sie doczekac na 17
      HURRA
      • carlain Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:15
        jasper, jacob, edward, alice, bella.
        kurczę mogłabym wymieniać tak do rana.
        ale mi się nie chce. ; d
    • petka Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:34
      Alice- za to że wprowadziła do książki tyle radości i entuzjazmu
      Jasper- uwielbiam, po prostu
      Aro(w filmie)- bo kocham jego śmiechbig_grin
      Emmett- za jego sposób byciawink
      a Edward jest nudny jak flaki z olejembig_grin
    • blondzia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:37
      Ja lubię Edwarda , Belle i oczywiście Alice big_grin
    • rosalie Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:42
      jeśli tylko książkowi, to:
      Edward, Rosalie, Carlisle, Emmet, Jasper.
    • miley112 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:43
      edward.
      • charlotte__ Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:45
        a ja edwarda nie lubię, zbyt idealny ..

        Jacob rządzi big_grin
    • blondzia Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:51
      Wejdź plis i z komentuj
      www.kotek.pl/forum/02,3000,103627984,103627984,Czy_wy_tez_tak_macie_.html
    • mrs.brightside Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:53
      alice, rosalie, emmett, jacob.


      bella&edward sux.
    • lilith Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 09:56
      hmm... lubię Jaspera xD

      i może troszkę Alice i Emmeta

      i jeszcze troszkę mniej Jacoba xD
    • kristen_136 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 10:02
      Edward, Bella < 3 i Alice serceserceserce
    • zuaona Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 11:33
      alice & jasper : 3
    • demi2917 Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:28
      Ja kocham Alice..Ona jest suuuper;PP I jeszcze Emmeta lubie..śmieszny jestbig_grin
    • grloulie Re: Jaka jest wasza ulubiona postać ze zmierzchu? 28.11.09, 17:57
      Edward , Bella, Esme, Jasper , Alice , Renesmee i Carlislee. Jackoba jakoś nie
      umiem polubić ;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka