Dodaj do ulubionych

Ulubiona dyscyplina sportu . :dd

20.11.09, 18:49
Tak, nie wiedziałam , gdzie to umieścić, ale ponieważ służy to zdrowiu to
jakoś tu się umieściło .winkwink
Moja to siatkówka . serce

A wasza ?? Piszcie .!brawo
Obserwuj wątek
    • paulinusia4 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:49
      moja też siata xd
    • inka_love_nick Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:51
      KOcham pływać!!!
      • deluxe Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:52
        siatka i noga . xD
    • kicia3 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:52
      badmington i szermierka
      • selcia17 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:53
        badmington
        jazda konna
        kolarstwo..tongue_out
        • selcia17 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:54
          no i jeszcze football
          • milunia3000 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:55
            A ja poprostu kocham jeżdzić na łyżwach!
            • diamond_girl12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:56
              Siatka, nożna i ręczna.
    • crazygirl_xd Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:57
      kosz i siatka dużo tego mam ale to są takie naj naj najxd
    • maggy297 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:58
      siatka, siatka i jeszcze raz siatka ! serceserceserceserceserce
      kocham serce
      • im_rebel Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:00
        Siatkówka
    • nulka_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:03
      siatka - ale przez nią mam teraz palec w szynie angry
      • megan_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:04
        Brak.
    • martynka93 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:09
      SIATKÓWKA!!!
      Polscy siatkarze rządzą! kiss
      (ale siatkarek nie lubię)

      smile
    • agaa777 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:11
      siatka serce
      no i jeszcze chyba byłby tenis ale nie mam za gdzie w to grać uncertain
    • lolcia15 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:12
      Ja też kocham siatke serce
      no i jeszcze lekkoatletyka serce
    • mandy_jonas Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:25
      Jeśli chodzi o uczestniczenie to siatka, kosz i jazda na rowerze. Jeśli o
      oglądanie- chyba siatka, chociaż na co dzień nigdy nie oglądamtongue_out
    • nikawika Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:31
      ja KOCHAM siatkówkę , piłkę ręczną i koszykówkę !!!!
      kocham grupawe sporty !!!!
      • deee_rf Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:34
        tenis .
        • kaasia96 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:49
          Ja kocham jeździć konno serce big_grin
          • hellokiciara Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:52
            Uwielbiam grać w kosza , może ktoś nie lubi , ale ja bardzo .
            Chodź że , jestem niska osobą , potrafię nawet grać lepiej od tych wyższych.
            Cały czas graliśmy w kosza , a teraz to częściej gramy w siatkówkę , też lubię .
            • martucha.12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58
              Reka, kosz, dwa ognie xdd i tylko na wf - hokej xDtongue_out
    • oldziaaa Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:54
      jazda konna x3
    • good_thing Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 23:04
      Ja tam lubię pływanie, siatkówkę, jazdę na łyżwach wink
      • kitty_katy Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 09:11
        Jazda konna, tenis, pływanie. <3 Nie umiem wybrać jednej ulubionej dyscypliny. xd
    • deathcore Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd TADAaaaaa.xd 21.11.09, 15:39
      yym, ja osobiście kocham BOKS! ooo tak! big_grin
      kosza <3 i biegi. :]
      i z całego serca nienawidze piłki nożnej,xd oo
    • beautiful_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:41
      Sztuki walki ;D i siatkówka ^^
      • ne.gra Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:45
        Łyżwiarstwo figurowe - pary sportowe i soliści smile
    • nici Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:51
      plywanie, rower i rolki
    • anulaa Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:53
      oczywiście siatkówkaa .;d
      • miss_mimi094 hehe 25.11.09, 11:07
        a moja to koszykówka big_grin
    • sunsmile_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 25.11.09, 11:41
      football .
      • drama_queen Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 25.11.09, 11:45
        Siatkówka, pływanie, tenis ziemny i stołowy.
    • marnessa Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 25.11.09, 11:49
      pływanie xD trenuje od 9 lat i to kocham xD
      no i trenuje też siatkówkę
      lubie chodzić na łyżwy xD
      oo i rolki i deskorolka rlz
      • maga219 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:47
        moja to siatkówka na pierwszym miejscu ! ; ))wink a po za tym to noga i rower ;
        Dserce
        • roxaa12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:51
          siatkówka na 1 miejscu smile
          na drugim noga
          a na trzecim ręczna smile
    • mydeafsenses Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:53
      kocham biegać i pływać.big_grin
      codziennie biegam po kilka kilometrów.smile
    • kicaj Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:53
      biegi i moze jeszcze siatka wink
      • niula Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:56
        Siata, noga i pływanie.. No może jeszcze koszykówka ;*
        • mileyanddemi Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58
          Siata , noga oraz pływanie moim życiem Nie przeżyje tygodnia bez basenu i gry w
          siate i noge :]
      • ema11 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:57
        Ja trenuje pływanie siatke też lubie ręczną uni chokej i dużo jeszcze innych
      • mala___ja Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58
        Jazda konna zawsze na pierwszym <3333
        Oprócz tego lubię jeszcze kosza.W siatkę w ogóle nie umiem grać xD
    • vamtherina Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58
      Koszykówka xD
      Kocham!
      • lady_paja ;-d 11.12.09, 19:00
        Taniec . xdd
        a jak to nie sport ;-d
        bo nie wiem czy to się do sportu zalicza xd
        to siatkówka na 2 mscu . ;-d
      • skasia Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 19:02
        Ja Kocham Żużel serceserceserceserceUnia Leszno w moim sercu! ;d
        A tak to siata,noga,ręczna,kosz,pływanie,lekkoatletyka itp. ; d
    • ina_xd . < 3 11.12.09, 19:00
      Tesh siatka ! . i piłka ręczna !! . <3
    • sasetka54 swim . 11.12.09, 19:01
      od małego kocham pływać . !!!
      chodzę do kl. pływackiej 5. rok z rzędu .!!
      i mam ileś-tam medali : pp

      a na 2. Kosz

      Merry X-mas . !!
      santa
      choinka
      prezent
      • saphirka ... 11.12.09, 19:09
        Jazda na łyżwach serce i łuznictwo serceserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka