gigi_ 20.11.09, 18:49 Tak, nie wiedziałam , gdzie to umieścić, ale ponieważ służy to zdrowiu to jakoś tu się umieściło . Moja to siatkówka . A wasza ?? Piszcie .! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulinusia4 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:49 moja też siata xd Odpowiedz Link Zgłoś
inka_love_nick Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:51 KOcham pływać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kicia3 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:52 badmington i szermierka Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:53 badmington jazda konna kolarstwo.. Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:54 no i jeszcze football Odpowiedz Link Zgłoś
milunia3000 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:55 A ja poprostu kocham jeżdzić na łyżwach! Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:56 Siatka, nożna i ręczna. Odpowiedz Link Zgłoś
crazygirl_xd Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:57 kosz i siatka dużo tego mam ale to są takie naj naj najxd Odpowiedz Link Zgłoś
maggy297 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 18:58 siatka, siatka i jeszcze raz siatka ! kocham Odpowiedz Link Zgłoś
nulka_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:03 siatka - ale przez nią mam teraz palec w szynie Odpowiedz Link Zgłoś
martynka93 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:09 SIATKÓWKA!!! Polscy siatkarze rządzą! (ale siatkarek nie lubię) Odpowiedz Link Zgłoś
agaa777 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:11 siatka no i jeszcze chyba byłby tenis ale nie mam za gdzie w to grać Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia15 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:12 Ja też kocham siatke no i jeszcze lekkoatletyka Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:25 Jeśli chodzi o uczestniczenie to siatka, kosz i jazda na rowerze. Jeśli o oglądanie- chyba siatka, chociaż na co dzień nigdy nie oglądam Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:31 ja KOCHAM siatkówkę , piłkę ręczną i koszykówkę !!!! kocham grupawe sporty !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kaasia96 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:49 Ja kocham jeździć konno Odpowiedz Link Zgłoś
hellokiciara Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 19:52 Uwielbiam grać w kosza , może ktoś nie lubi , ale ja bardzo . Chodź że , jestem niska osobą , potrafię nawet grać lepiej od tych wyższych. Cały czas graliśmy w kosza , a teraz to częściej gramy w siatkówkę , też lubię . Odpowiedz Link Zgłoś
martucha.12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58 Reka, kosz, dwa ognie xdd i tylko na wf - hokej xD Odpowiedz Link Zgłoś
good_thing Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 20.11.09, 23:04 Ja tam lubię pływanie, siatkówkę, jazdę na łyżwach Odpowiedz Link Zgłoś
kitty_katy Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 09:11 Jazda konna, tenis, pływanie. <3 Nie umiem wybrać jednej ulubionej dyscypliny. xd Odpowiedz Link Zgłoś
deathcore Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd TADAaaaaa.xd 21.11.09, 15:39 yym, ja osobiście kocham BOKS! ooo tak! kosza <3 i biegi. :] i z całego serca nienawidze piłki nożnej,xd oo Odpowiedz Link Zgłoś
beautiful_ Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:41 Sztuki walki ;D i siatkówka ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
ne.gra Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:45 Łyżwiarstwo figurowe - pary sportowe i soliści Odpowiedz Link Zgłoś
nici Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:51 plywanie, rower i rolki Odpowiedz Link Zgłoś
anulaa Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 21.11.09, 15:53 oczywiście siatkówkaa .;d Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 25.11.09, 11:45 Siatkówka, pływanie, tenis ziemny i stołowy. Odpowiedz Link Zgłoś
marnessa Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 25.11.09, 11:49 pływanie xD trenuje od 9 lat i to kocham xD no i trenuje też siatkówkę lubie chodzić na łyżwy xD oo i rolki i deskorolka rlz Odpowiedz Link Zgłoś
maga219 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:47 moja to siatkówka na pierwszym miejscu ! ; )) a po za tym to noga i rower ; D Odpowiedz Link Zgłoś
roxaa12 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:51 siatkówka na 1 miejscu na drugim noga a na trzecim ręczna Odpowiedz Link Zgłoś
mydeafsenses Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:53 kocham biegać i pływać. codziennie biegam po kilka kilometrów. Odpowiedz Link Zgłoś
kicaj Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:53 biegi i moze jeszcze siatka Odpowiedz Link Zgłoś
niula Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:56 Siata, noga i pływanie.. No może jeszcze koszykówka ;* Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58 Siata , noga oraz pływanie moim życiem Nie przeżyje tygodnia bez basenu i gry w siate i noge :] Odpowiedz Link Zgłoś
ema11 Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:57 Ja trenuje pływanie siatke też lubie ręczną uni chokej i dużo jeszcze innych Odpowiedz Link Zgłoś
mala___ja Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58 Jazda konna zawsze na pierwszym <3333 Oprócz tego lubię jeszcze kosza.W siatkę w ogóle nie umiem grać xD Odpowiedz Link Zgłoś
vamtherina Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 18:58 Koszykówka xD Kocham! Odpowiedz Link Zgłoś
lady_paja ;-d 11.12.09, 19:00 Taniec . xdd a jak to nie sport ;-d bo nie wiem czy to się do sportu zalicza xd to siatkówka na 2 mscu . ;-d Odpowiedz Link Zgłoś
skasia Re: Ulubiona dyscyplina sportu . :dd 11.12.09, 19:02 Ja Kocham Żużel Unia Leszno w moim sercu! ;d A tak to siata,noga,ręczna,kosz,pływanie,lekkoatletyka itp. ; d Odpowiedz Link Zgłoś
sasetka54 swim . 11.12.09, 19:01 od małego kocham pływać . !!! chodzę do kl. pływackiej 5. rok z rzędu .!! i mam ileś-tam medali : pp a na 2. Kosz Merry X-mas . !! Odpowiedz Link Zgłoś