Dodaj do ulubionych

gra - "Czy to Miley czy to Britney.."

04.12.09, 16:46
Sorry ze w oficjalnym forum kotka ale jak bym umieściła w gwiazdach to też by
nie pasowało ; / bo to bedzie gra .
Wiec gra polega na tym dodaje tu opis jakiejs gwiazdy ale nie podaje jej
imienia a nastepna osoba zgaduje jaka to gwiazda i pisze swoja zagadke wink
Jesli nie wiecie mowicie pas i dodajecie swoj opis
Jasne ? Zaczynam !!!

Jest najbardziej kontrowersyjną artystkom jaką znam ale za to świetnie śpiewa
(czyli jak już pewnie wiecie to piosenkarka) słynie ze swoich odważnych
kreacji . Uzywa pseudonimu . Nagrała piosenkę min. o tańcu , o pokerowej
twarzy i o paparazzi wiecie kto to ?
Obserwuj wątek
    • softy_girl Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:46
      odpowiadajciee !!!!!!!!!!!!!!!!!
      • softy_girl Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:47
        serdecznie zapraszam do gry , no co wy nie chcecie zagrać ?;/
        • softy_girl Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:47
          zapraszam do zabawy serdeczniee smile
    • charlotte__ Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:50
      Lady GaGa

      Siostry bliżniaczki. Pochodzą z Australi. Mają
      po 25 lat. Jedna z nich farbuje włosy na
      blond. Śpiewają pop-rock, zdarza się
      electro-pop
      • ashley_miley Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:53
        The Veronicas ( zespol imion nie pamietam) ;p smile

        Ma blond wlosy,zagrala w takich filmach jak high scho....

        spiewa, jest aktorkom jest super xD kto to...? ( ,nie umiem dawac zagadek xD )
      • x.i.love.demi.x Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:54
        The Veronicas. ;dd serce

        Jest brzydki (moim zdaniem) grał w filmie , który zostanie kontynuowany jeszcze
        w dwóch częściach , wygląda jak żul bo się nie goli i jego nowy film to remember
        me . xdd
        (sorr dla jego fanów )
      • fuzz Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:54
        The Veronicas ...?

        Śliczna blondynka, jeszcze niedawno miała brązowe włosy .
        Wystąpiła w serii HSM , nagrała przebój 'It's Alright It's OK' .
    • gwiazdeczka36 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:52
      Lady Gaga ;d

      Ma dwa światy , Chociaż używa jednego .. ;d
      jej najlepszą przyjaciółką jest Mandy . Ma rodzenstwo(Jej młodsza siostra mega
      wkurza)
      Chodziła z Nickiem Jonasem
      Oczywiście jest to ....
    • demi2917 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:52
      Lady Gaga;P

      Piosenkarka nagrała ostatnio piosenke o ''Imprezie w Stanach Zjednoczonych''
      • ashley_miley Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:54
        do gwazdeczka36 MILEY big_grin xd
      • billie_jeanxd Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:55
        Miley Cyrus ;D


        Artsyta, ktory odszedl od nas w czerwcu tego roku. Nie wazne czy jako czarny,
        czy tez bialy... na zawsze pozostanie w naszych sercach !.
        • montanacyrus Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:58
          Michael Jackson



          Gwiazdka grająca czarny charakter w Camp Rock, blondynka big_grin
          • mileyka7897 meghan jette martin 04.12.09, 17:02
            najpiękniejsza na świecie i ja ją strasznie kocham o i ma cudowny głos
            serceserceserce

            a jej największy hit zaczyna sie na słowo PARTY .....
        • selcia17 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 16:59
          Jackson [*]

          Ma fanki na całym świecie....
          Nazwany mianem najseksowniejszego faceta na świecie
          Sławe przyniósł mu film "Zmierzch" oraz film który od niedawna leci na ekranach
          polskich kin "Księżyc w Nowiu"
        • skasia Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:01
          Michael Jackson

          Jest jedną z gwiazdek Disney'a.Ma dość krótkie czarne włosy.Gra w
          serialu,niedawno wyszedł też film.Zaczęła też niedawno swoją przygodę ze śpiewem.
          • skasia Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:02
            selcia17 Taylor Lautner sercesercesercekisskiss

            To ja jeszcze raz Jest jedną z gwiazdek Disney'a.Ma dość krótkie czarne włosy.Gra w
            serialu,niedawno wyszedł też film.Zaczęła też niedawno swoją przygodę ze śpiewem.
            • selcia17 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:04
              Wydaje mi sie ,ze Selena Gomez...smile - co do przygody ze ś[iewam zaczęła już
              wcześniej ,lub to ja się mylę

              Ma młodszą siostrę
              Razem z nią tworzą duet który nazywają zespołem który także zwie się 78 Violet
              • kardolina Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:10
                Alyson Michelka
                czy jak je tam xd

                jest polsko-czeska młodą piosenkarką.
                jedna z jej piosenke byla na polskim soundtracku do `camp rock` -,-
                • coffeina Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:14
                  Ewa Farna .

                  Meksykańska gwiazda , dawniej miała czerwone włosy , tera możemy zobaczyć ją w
                  kolorze czarnym . Ex członkinia RBD .
                  • ashleytisdalep Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:18
                    Dulce Maria



                    Ex czlonkini zespolu z Meksyku nagrala wlasna plyte po rozpadzie zespolu
    • fankajbmcdl Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 17:19
      to jest dziwne,bo Miley używa pseudonimu i nagrała piosenke o paparazzi i tańcu
      ale o pokerowej twarzy to chyba bardziej gaga,ale strzelam że to Miley.
      • miqusia Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 18:39
        hjahja, Gaga, jaka Miley. Gdzie ty szukasz piosenek o pokerowej twarzy i
        kontrowersyjnych
        strojów ?

        Urodził się w Singapurze, po raz pierwszy całował się w wieku 13 lat, z 15 latką
        na Titanicku w kinie. Ma zielone oczka i Miq go wielbi.
        • cold Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 19:13
          Leonardo Di Carpio?

          hehe pomyliłam nazwisko pewnie wink


          Ostatnio na rynk weszły jej perfumy ''Black star'', autorka piosenki s8er boy ;D
          • wachniczka Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 04.12.09, 19:19
            avrilsmile


            zespół
            trzej bracia tacy fajnibig_grin
            każdy wie o kogo chodzismile
            • star_96 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:26
              JB
              <33 oczywiście. wink

              pewna gwiazda której nie lubię, brązowe włosy chodziła z Joe Jonasem.. i jest
              strasznie głupia ; ///
    • izulaxd D..... B.... 04.12.09, 19:18
      Lady gaga.



      Aniołek Charliego. All i want to do is find the way back into love. Śpiewała to
      z Hugh. Kto to ?
      • ewoszka Re: D..... B.... 04.12.09, 19:20
        drew barymore xd





        blondynka . spotyka sie z chłopakiem o identycznym imieniu jak ona xd ma blond
        włosy . śpiewała love story ;D
        • mandy_jonas Re: D..... B.... 04.12.09, 19:25
          Taylor Swift.

          Ma 20 lat. Jest jednym z najbogatszych nastolatków na świecie. Dziś będziemy
          mogli oglądać film z jego udziałem na TVNbig_grin
          • pepu Re: D..... B.... 04.12.09, 19:29
            Zack Efronn xDD nie wiem..

            Polska gwiazda -Skandaliska blondynka jej motto to:''Kró...J..Ty..Jed...''big_grin
            • pati8989 Re: D..... B.... 04.12.09, 19:35
              Doda . !

              To piosenkarka , ma ładne piosenki i nagrała nie dawno piosenke z lady gagą .
              T........ / wiecie kto to ? ma brązowe włosy . < 3
              • cold Re: D..... B.... 05.12.09, 11:32
                Beyonce ;]

                Trzech braci... gwazdki disneya ;]
                nie musze więcej pisać tongue_out
                • joejonas112 Re: D..... B.... 05.12.09, 11:36
                  Jonas Brothers
                  ma obcięte włosy urodzona w ameryce północnej jest o niej głośno i ma pasemke
                  • agapi Re: D..... B.... 05.12.09, 11:43
                    Avril?


                    Mieszka w Kanadzie. Gra w ''Gwieździe od Zaraz''. Znana z piosenek takich jak
                    ''24 hours'' czy ''Skin''. Blondynka, kiedyś farbowała się na rudo. Pracuje nad
                    solowym albumem.
    • vanesska123 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 11:37
      gaga
      • duuumi Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 11:42
        ' vanesko ' ,a gdzie opis ? sciana
        Tak więc nie jest ona blondynką, ma swój własny styl gra kogos o nazwisku .swan. .; d
        Po tym ostatim bardzo łątwo sie domyslic : D .
        • taylor_ Re: duuumi 05.12.09, 11:49
          ` Kristen Stewart . ; dd

          ` Jest wokalistką sławnego zespołu . Miała rude włosy teraz bodajże blond .
          Niedawno wydała płytę pt ; Brand New Eyes . Nagrała także piosenkę Decode
          do filmu zmierzch w 2OO8 roku . : )
          • twilight_6 Re: duuumi 05.12.09, 12:02
            Hayley Williams z zespołu Paramore ;**


            Zagrał w filmie Zmierzch, jest NIEZIEMSKO piękny wink
            Dzięki temu filmowi zdobył wielką sławę ;**
            • cold Re: duuumi 05.12.09, 12:28
              Patinson lub Lautner wink

              Druga połowa Miley Cyrus...
              Nie chodzi o chłopaka xd
              • star_96 Re: duuumi 05.12.09, 15:31
                yyy.. Noah Cyrus? Brandi? Tish?
                zabardzo się nie wysiliłaś ; /


                Leci własnie teraz w kotek.fm
                Czarne włosy między innymi utwór Reach out
        • vanesska123 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 19:30
          Przepraszam, zupełnie zapomniałam big_grin
    • fan_miley Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 12:31
      ejjj wy po kolei nie odp zal
      • sweet...ash Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 12:35
        Dość niedawno ,, założyłam taki sam wątek uncertain
        • miqusia Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 12:41
          czyli ten zbędny.chciałam tylko wspomnieć, że nie DiCaprio, lecz Rathbone. ;p
          • charlotte__ Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 14:36
            nie wiem na co odpowiedzieć.
            bo nie ma pode mną żadnej zagadki,
            więc sama taką wymyślę ....

            Jest wielkim odkryciem bodajże roku
            2008. Zdobyła wiele nagród w gali
            American Music Awards 2009. Ma blond
            włosy. Zagrała w Hannah Montana The
            Movie .
            • montanacyrus Czy to Miley czy to Britney 05.12.09, 14:45
              Emily Osment?



              Piosenkarka. Zasłynęła przebojem " On and on "
            • andziaa. Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 14:47
              emm, taylor swift [?]

              ma świetny głos, jego piosenka znajduje się w kotku.fm. śpiewa 'one ...'
              • cold Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:26
                Justin Bieber ;D

                Żona Jay'a - Z ... B...
                • rikki Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:33
                  Beyonce

                  Ma takie samo imię jak jej "chłopak"wink
              • star_96 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:29
                Justin Bieber chyba,

                a więc.
                dziewczyna z różowym pasemkiem, niedawno się rozwiodła, nie ma dzieci, w
                dzieciństwie była tzw. 'chłopczycą' jeden z jej najlepszych utworów 'Girlfriends'
                • lady_cat Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:36
                  avril lavigne . ?
                  piosenkarz, jest z polski, śpiewa po polsku, nagrał duet z flinta, a jego ostatnia płyta to
                  między dźwiękami. < 33. więc, kto . ?
                  • gwiazdka_97 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:39
                    Zagroobeelny .

                    aktorka, zagrała role w min. Nie ma to jak stateek i Wendy Wu . (już wiadomoo tongue_out )
                    • xnamex Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:44
                      Brenda Song

                      Piosenkarka o ciemnej karnacji (czekoladka, ciemnoskóra). Ostatnio co chwilę zmienia fryz,
                      ale z blond pasemkami. Ma odważne teledyski.
                • wampirekxd Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:38
                  Avril Lavigne

                  Alter ego pewnej gwiazdki Disneya...
                  • gwiazdka_97 Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:42
                    Mileey . ?

                    aktorka, zagrała role w min. Nie ma to jak stateek i Wendy Wu (wiadomoo kto too tongue_out )

                    • silly_girl Re: gra - "Czy to Miley czy to Britney.." 05.12.09, 15:45
                      brenda Song


                      aktorka i piosenkarka , zagrała w Camp Rock , i napisała hit Don't Forget
                • demiii ;PPP 05.12.09, 15:43
                  Avril Lavigne (a tak na marginesie to piosenka ma tytuł Girlfriend a nie Girlfriends, ale
                  ok)

                  nie chciało mi się czytać wszystkich postów więc jeśli ta gwiazda już była to sorki tongue_out
                  To piosenkarka. Występuje pod pseudonimem. Była częścią niedawnego skandalu, z
                  udziałem jej chłopaka (teraz byłego), też piosenkarza. Lubi ekstrawaganckie ciuchy i
                  fryzury.
                  Jeśli jeszcze nie zgadliście mogę dać podpowiedź. Jest z Barbadosu. Teraz to już na pewno
                  każdy wie. wink
                  • cold Re: ;PPP 05.12.09, 15:45
                    Rihanna

                    Piosenkarkaa, ''Manos al aire'' nowa piosenka ;D
                  • wampirekxd Re: ;PPP 05.12.09, 15:46
                    Rihanna

                    Aktorka. Wciela się w role zwariowanej i roztrzepanej wampirzycy w dwóch częściach
                    ekranizacji pewnej sagi.
                  • xnamex Re: ;PPP 05.12.09, 15:46
                    Rihanna

                    Bracia blondaski ze statku i hotelusmile
                    • alisou Re: ;PPP 05.12.09, 15:51
                      Sprause'owie.

                      Najpierw grała w pewnym zespole na literę 'D'. Teraz śpiewa solowo, zdobywa mnóstwo
                      nagród, ma narzeczonego, który też jest wykonawcą i wspólnie z nim nagrała pewną
                      piosenkę, która została uznana za najlepszą w tej dekadzie.

                      Myślę, że łatwe i przepraszam jeśli była już mowa o tej gwieździe.
                  • alisou Re: ;PPP 05.12.09, 15:50
                    Rihanna.

                    Najpierw grała w pewnym zespole na literę 'D'. Teraz śpiewa solowo, zdobywa mnóstwo
                    nagród, ma narzeczonego, który też jest wykonawcą i wspólnie z nim nagrała pewną
                    piosenkę, która została uznana za najlepszą w tej dekadzie.

                    Myślę, że łatwe i przepraszam jeśli była już mowa o tej gwieździe.
                    • nikt. Re: ;PPP 07.12.09, 16:41
                      Beyonce. ; )


                      Na początku kariery grała w zespole na literę ' N ' ; )
                      śpiewa solowo, ma ok. 40 lat, ma własną kolekcję ubrań. ma 2 synków. zaśpiewała z Akonem o słodkiej ucieczce. jest blondynką.
                      • vanity18 Re: ;PPP 07.12.09, 16:47
                        Gwen Stefani .

                        Przyjażnła się z Britney. Ma synka Maxa.Śpiewała piosenke Dirrty.Razem z Madonną Missy
                        Eliot i Britney Spears wystapiła na VMA 2003 gdzie razem z Brit pocałowała Madonne.Jej
                        ostatni hit to Keeps Geetin Better.Ma ksywke Kryska.suspicious
                        • nikt. Re: ;PPP 07.12.09, 18:16
                          Chrtistina Aguilera .


                          3 słowa : niedawno została pobita.
                          • kardolina Re: ;PPP 07.12.09, 21:22
                            Rihanna? xd

                            polska skandalistka. ponoc królowa. xd
                            starczy? xd
                            • kammi Re: ;PPP 07.12.09, 21:24
                              Dorotka albo pas wink wink wink

                              hmm... główna rola damska w twilight . hemm, starczy ?? tongue_out
                              • vamtherina Re: ;PPP 10.12.09, 17:54
                                Kristen Steward

                                Na castingu do "Mam talent" śpiewała z rodziną,potem sama.Przeszła nieziemską
                                przemianę smile
                              • shadowa Re: ;PPP 10.12.09, 18:01
                                Kristen Stewart ^

                                Nagrała soundtrack do ,,Nigdy nie mów nigdy". Kto to?suspicious
                                • karolajn. Re: ;PPP 15.12.09, 08:13
                                  było z milion razy -,-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka