Dodaj do ulubionych

poproś Św. Mikołaja o prezent! :D

05.12.09, 11:57
napisz po prostu co chciałabyś dostać pod choinkę od Mikołaja! ^^
ja chcę jakąś fajną cyfrówkę i duużo słodyczy! big_grin
Obserwuj wątek
    • sophie_ Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 12:02
      ja chcę telefon .
      avile albo iphona . nie moge się zdecydować .
      drogi mikołaju daj mi to co chcę .
      to zajmę się twoimi reniferami =D


      xd yay , mam nadzieję, że santa claus czyta kotka . x dd
      • magda270898 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:08
        j jeszcze nie wiem
      • buzzeks_luz Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:28
        Ja chcę 3 wydania VOGUE w tym jedno z Gemma Ward na okładce. X DD
        Tylko to bo już dostałam na mikołajki nową gitare elektryczną. *,*

        Mikołaaju, proszę. < 33 big_grin santa
    • vamtherina Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 12:11
      IPod i bransoletkę.
    • joejonas112 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 19:47
      ja chcę gitarę big_grin
      • princess_cullen Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:02
        Ja chcę koszulkę ze zmierzchu xD Simsy Wymarzone Podróże, a dalej to nie wiem ale cały czas się zastanawiam.. choinkachoinkachoinka
    • agati_1997 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:03
      Chomika big_grin
    • zwariowana13 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:07
      Ja chcem koszulkę ze Zmierzchu i resztę książek (oprócz Zmierzchu bo mam)
      ^^santachoinkaprezent
    • dianolinka ... 06.12.09, 17:08
      aparat cyfrowy, nowego fona, lokówkę ęd słóoooOOódcze XD
      • anulka Re: ... 06.12.09, 17:09
        wszystkie płyty RBD
        • poconacokomuto Re: ... 06.12.09, 17:18
          Nowy tel. komórkowy ;D
          • cryl Re: ... 06.12.09, 17:30
            Żeby było na święta fajnie, miło i rodzinnie. Żebyśmy się nie kłócili. Jakiś drobiazg bym chciał, nie zastanawiałem się ale może jakąś fajną maszynkę do golenia, albo książkę. Zwykłe kapcie i mandarynka też mnie zadowolą więc nie wiem.
            • cassie. Re: ... 06.12.09, 17:35
              aparat i słodycze xd
              • pati8989 Re: ... 06.12.09, 17:37
                torebkę , 3 błyszczyki do ust , 2 kredki do oczu , tusz do rzęs , puder ,
                słodycze .
                • myhorses13 prezent . ? 06.12.09, 17:38
                  hmm . bilet na konną wigilię . serce < 33
                  siodło i ogłowie . big_grin <- wiem że nie ma szans . xd
                  więc :
                  prezent słoodycze ,, nowe bryczesy i kasę . choinka
      • ilovxblackberry ;OO 06.12.09, 19:57
        laptopa, blackberry, ciuChyyyy .
    • theblackone. Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:39
      Chcę mieć śnieg na święta. Dużo śniegu. Nie takiego z deszczem. Prawdziwego białego
      śniegu. Do tego chcę święta tam gdzie zwykle, z tymi co zwykle, chcę jeść to co zwykle i
      robić to co zwykle. Chcę tandetne kolędy w Trójce i chcę, żeby każdy dom był ozdobiony
      światełkami. Chcę billboardy z Anną Wyszkoni i wyprzedaż w Pasażu. A pod choinką
      skarpety i tanie pomarańcze i rozpuszczoną czekoladę.
      Kurcze, święta zawsze były dla mnie czymś innym niż dla moich rówieśniczek. Teraz pewnie
      nie rozumiecie, jak można nie chcieć iPhone'a albo innej superelo komórki pod choinkę.
      Kiedyś może to zrozumiecie. Nie wiem, dla mnie to żadna frajda spędzać święta z 3 innymi
      osobami i jeść spagetthi na kolację zamiast 12 potraw na kolację, ale za to dostać
      szpanerski prezent pod choinkę.
      Wiem, jestem dziwna.
    • bella002 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 18:36
      Hm... Ja jeszcze nie wiem co chcę. xD big_grin
      Znaczy się na pewno jakieś ubrania, ale po za tym to nie wiem.;p
      Przeczytam sobie co chcą inni i może wtedy wpadnę na jakiś genialny pomysł.tongue_out
    • pinky_love Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:13
      Więc ja bym chciała:
      -gitary: elektryczną, akustyczną
      -fortepian ;P
      -kamerę
      -nowy komputer
      -ciuszki
      -bilet do NY
      -dużo słodyyyczyysantachoinkaprezent
    • vanesska123 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:16
      cyfrówkę, ciuchy, kosmetyki, ipoda, sonka c905 albo idou i inne. ale to tylko marzenia
      • julka_18 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 18:24
        no, tylko marzenia... crying
    • kammi Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:16
      Ja tam kocham niespodzinki { znaczy, takie mniej więcej typu ' dostane to czy może nie ? ' } .
      Byle było drogie xD hahah big_grin
      • agapi Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:19
        a ja chcę kochającego chłopaka... niekoniecznie pod choinką xD
    • musicismylife Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:23
      heh ja też chcę aparat xD i płytę Justina Biebera i słoodycze ;]
      wesołych świąt wszystkim santa
      • honey__ Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:25
        simsy trójkę, aaaa.
        gitarę klasyczną, obiacana była.
        głośniki, potrzebne potrzebne.
        i dużo dużo kasy.
        z 500 zł suspicious
        • tiin55 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:34
          - Simsy 3 i Simsy 3 Wymarzone podróże smile
          - duużo kasyy suspicious
          - gitarę elektryczną, albo fortepiaan serce
          - i coś dla mojego konia bym chciała ( derke, nowe siodło, czaprak itp. ) big_grin
    • cebulka14 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:31
      Ruzge big_grin
      • beniaxd Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:40
        tego co ja chce nikt nie załatwi .. sad
    • vanella Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:45
      Płytę z myzyką gwiazd Disney'a(tę świąteczną); gitarę i książki smile
    • elza1502 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:53
      ja chce MP4 ;]
      • cheergirlz Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:56
        własny pokój
        i nic więcej mi nie trzebachoinkachoinka
    • kicaj Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 20:00
      jakis aparacik.
      jakies ciuszki.
      jakies slodycze.
      jakies perfumy.
      jakies ooo moze nowy telefon
      i nowe buty do biegania.
      kiss
      < wesołych świąt >
    • mandy_jonas Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 20:06
      Drogi Mikołaju!santa A ja chcę kaskę, ciuchy, plecak do szkoły, pierścionek
      złoty, duużo kosmetyków, jakieś drobne pierdołki świąteczne i słodyycze!big_grin prezent
      • stokroteczka11 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:16
        Pod choinkę: kosmetyki z avonu naturals: mgiełkę do ciała, żel pod prysznic, i
        balsam do ciała o zapachu truskawek, i jeszcze bluzę Hello Kitty którą sobie
        wypatrzyłam na Allegro. xdd Bluzę dzisiaj dostałam, tę, krórą sobie wypatrzyłam
        xdd. Czekam Mikuś na kosmetyki xdd Hehe xd
    • wampirekxd Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:24
      Dużo, dużo, dużo książek i nowy stroik do gitary smile
      aha, zapomniałabym - całą masę słodyczy!!!!!!
      santachoinkaprezent
    • autumn9 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:29
      Samsunga Avile, którego na pewno dostane! xD
      laptop,
      sidekick xl
      kosmetyki.
      - smackerrrsyyyy!
      rysik do Avili,
      święty spokój,
      kolczyki kolorowe,
      kolczyka , i wenflon., = rook , conch piercing.! xD
      i .. kolczyka w biodrze, lub między cycaami ! devil
    • turqsik prezet . :D 07.12.09, 21:52
      miałam w tym roku spędzać święta w Poznaniu . ale ja jestem nieugięta i
      protestowałam jak mogłam . udało się . spędzę święta w domu , z mamą , tatą
      babcią i resztą bardzo bliskiej rodziny. i to jest piękne smile w zeszłym roku
      byłam u ciotki i było do d.u.p.y . wgl nie poczułam świąt . a na te święta
      dostane gitare elektryczną serceserce i nową deske XD i będzie bosko *,*

      wesołych świąt smile) santachoinkaprezent
      • majka04 Re: prezet . :D 07.12.09, 22:01
        telefon dok . LG KP500 Cookie - miałam go od 4 listopada ale zgubiłam sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka