julka_18 05.12.09, 11:57 napisz po prostu co chciałabyś dostać pod choinkę od Mikołaja! ^^ ja chcę jakąś fajną cyfrówkę i duużo słodyczy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sophie_ Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 12:02 ja chcę telefon . avile albo iphona . nie moge się zdecydować . drogi mikołaju daj mi to co chcę . to zajmę się twoimi reniferami =D xd yay , mam nadzieję, że santa claus czyta kotka . x dd Odpowiedz Link Zgłoś
magda270898 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:08 j jeszcze nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
buzzeks_luz Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:28 Ja chcę 3 wydania VOGUE w tym jedno z Gemma Ward na okładce. X DD Tylko to bo już dostałam na mikołajki nową gitare elektryczną. *,* Mikołaaju, proszę. < 33 Odpowiedz Link Zgłoś
vamtherina Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 12:11 IPod i bransoletkę. Odpowiedz Link Zgłoś
joejonas112 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 05.12.09, 19:47 ja chcę gitarę Odpowiedz Link Zgłoś
princess_cullen Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:02 Ja chcę koszulkę ze zmierzchu xD Simsy Wymarzone Podróże, a dalej to nie wiem ale cały czas się zastanawiam.. Odpowiedz Link Zgłoś
zwariowana13 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:07 Ja chcem koszulkę ze Zmierzchu i resztę książek (oprócz Zmierzchu bo mam) ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
dianolinka ... 06.12.09, 17:08 aparat cyfrowy, nowego fona, lokówkę ęd słóoooOOódcze XD Odpowiedz Link Zgłoś
cryl Re: ... 06.12.09, 17:30 Żeby było na święta fajnie, miło i rodzinnie. Żebyśmy się nie kłócili. Jakiś drobiazg bym chciał, nie zastanawiałem się ale może jakąś fajną maszynkę do golenia, albo książkę. Zwykłe kapcie i mandarynka też mnie zadowolą więc nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
pati8989 Re: ... 06.12.09, 17:37 torebkę , 3 błyszczyki do ust , 2 kredki do oczu , tusz do rzęs , puder , słodycze . Odpowiedz Link Zgłoś
myhorses13 prezent . ? 06.12.09, 17:38 hmm . bilet na konną wigilię . < 33 siodło i ogłowie . <- wiem że nie ma szans . xd więc : słoodycze ,, nowe bryczesy i kasę . Odpowiedz Link Zgłoś
theblackone. Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 17:39 Chcę mieć śnieg na święta. Dużo śniegu. Nie takiego z deszczem. Prawdziwego białego śniegu. Do tego chcę święta tam gdzie zwykle, z tymi co zwykle, chcę jeść to co zwykle i robić to co zwykle. Chcę tandetne kolędy w Trójce i chcę, żeby każdy dom był ozdobiony światełkami. Chcę billboardy z Anną Wyszkoni i wyprzedaż w Pasażu. A pod choinką skarpety i tanie pomarańcze i rozpuszczoną czekoladę. Kurcze, święta zawsze były dla mnie czymś innym niż dla moich rówieśniczek. Teraz pewnie nie rozumiecie, jak można nie chcieć iPhone'a albo innej superelo komórki pod choinkę. Kiedyś może to zrozumiecie. Nie wiem, dla mnie to żadna frajda spędzać święta z 3 innymi osobami i jeść spagetthi na kolację zamiast 12 potraw na kolację, ale za to dostać szpanerski prezent pod choinkę. Wiem, jestem dziwna. Odpowiedz Link Zgłoś
bella002 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 18:36 Hm... Ja jeszcze nie wiem co chcę. xD Znaczy się na pewno jakieś ubrania, ale po za tym to nie wiem.;p Przeczytam sobie co chcą inni i może wtedy wpadnę na jakiś genialny pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
pinky_love Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:13 Więc ja bym chciała: -gitary: elektryczną, akustyczną -fortepian ;P -kamerę -nowy komputer -ciuszki -bilet do NY -dużo słodyyyczyy Odpowiedz Link Zgłoś
vanesska123 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:16 cyfrówkę, ciuchy, kosmetyki, ipoda, sonka c905 albo idou i inne. ale to tylko marzenia Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 18:24 no, tylko marzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:16 Ja tam kocham niespodzinki { znaczy, takie mniej więcej typu ' dostane to czy może nie ? ' } . Byle było drogie xD hahah Odpowiedz Link Zgłoś
agapi Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:19 a ja chcę kochającego chłopaka... niekoniecznie pod choinką xD Odpowiedz Link Zgłoś
musicismylife Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:23 heh ja też chcę aparat xD i płytę Justina Biebera i słoodycze ;] wesołych świąt wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
honey__ Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:25 simsy trójkę, aaaa. gitarę klasyczną, obiacana była. głośniki, potrzebne potrzebne. i dużo dużo kasy. z 500 zł Odpowiedz Link Zgłoś
tiin55 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:34 - Simsy 3 i Simsy 3 Wymarzone podróże - duużo kasyy - gitarę elektryczną, albo fortepiaan - i coś dla mojego konia bym chciała ( derke, nowe siodło, czaprak itp. ) Odpowiedz Link Zgłoś
beniaxd Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:40 tego co ja chce nikt nie załatwi .. Odpowiedz Link Zgłoś
vanella Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:45 Płytę z myzyką gwiazd Disney'a(tę świąteczną); gitarę i książki Odpowiedz Link Zgłoś
cheergirlz Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 19:56 własny pokój i nic więcej mi nie trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
kicaj Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 20:00 jakis aparacik. jakies ciuszki. jakies slodycze. jakies perfumy. jakies ooo moze nowy telefon i nowe buty do biegania. < wesołych świąt > Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 06.12.09, 20:06 Drogi Mikołaju! A ja chcę kaskę, ciuchy, plecak do szkoły, pierścionek złoty, duużo kosmetyków, jakieś drobne pierdołki świąteczne i słodyycze! Odpowiedz Link Zgłoś
stokroteczka11 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:16 Pod choinkę: kosmetyki z avonu naturals: mgiełkę do ciała, żel pod prysznic, i balsam do ciała o zapachu truskawek, i jeszcze bluzę Hello Kitty którą sobie wypatrzyłam na Allegro. xdd Bluzę dzisiaj dostałam, tę, krórą sobie wypatrzyłam xdd. Czekam Mikuś na kosmetyki xdd Hehe xd Odpowiedz Link Zgłoś
wampirekxd Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:24 Dużo, dużo, dużo książek i nowy stroik do gitary aha, zapomniałabym - całą masę słodyczy!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
autumn9 Re: poproś Św. Mikołaja o prezent! :D 07.12.09, 21:29 Samsunga Avile, którego na pewno dostane! xD laptop, sidekick xl kosmetyki. - smackerrrsyyyy! rysik do Avili, święty spokój, kolczyki kolorowe, kolczyka , i wenflon., = rook , conch piercing.! xD i .. kolczyka w biodrze, lub między cycaami ! Odpowiedz Link Zgłoś
turqsik prezet . :D 07.12.09, 21:52 miałam w tym roku spędzać święta w Poznaniu . ale ja jestem nieugięta i protestowałam jak mogłam . udało się . spędzę święta w domu , z mamą , tatą babcią i resztą bardzo bliskiej rodziny. i to jest piękne w zeszłym roku byłam u ciotki i było do d.u.p.y . wgl nie poczułam świąt . a na te święta dostane gitare elektryczną i nową deske XD i będzie bosko *,* wesołych świąt ) Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: prezet . :D 07.12.09, 22:01 telefon dok . LG KP500 Cookie - miałam go od 4 listopada ale zgubiłam Odpowiedz Link Zgłoś