Mam strrraszną sprawę !
Jestem walnięta
Jutro mam strrasznie trudny sprawdzian z matmy

I nie mogę go napisać,bo niby się uczyłam,ale z nerwów to...lepiej nie mówić

Macie jakieś sposoby żeby nie iść do sql ?!
Chodzi mi tylko o jutro i czwartek,bo w piatek wyjeżdzam już z rodzicami w góry !
Spr napiszę dopiero w nowym semestrze (jeśli nie pojdę) !
Nie umiem udawać,a moja mama jest dość...podejrzliwa !