Dodaj do ulubionych

Ile czasu???

28.12.09, 08:28
Zastanawiam się ile czasu wybieracie się do szkoły. Ja zawsze dużo. Wstaję
wcześnie, a i tak zawsze potem biegam po domu żeby się nie spóźnić. Szkołę mam
w sumie niedaleko, może 13 minut drogi, więc wychodzę z domu gdzieś tak za
piętnaście ósma. A wy czy szybko, czy trochę wolniej wybieracie się do sql?
Obserwuj wątek
    • kitty_katy Re: Ile czasu??? 28.12.09, 08:33
      Ja szybko . Wstaję o 6:30 , a szkołę mam zazwyczaj na óśmą . Akurat się
      wyzbieram , bo około wpółdo ósmej muszę już być w samochodzie . X - DD
      Jestem niewyspana ale tylko tak do dziesiątej .
      W weekendy się wysypiam . Tak porządnie . ; - PP
      • nelunia Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:08
        Ja mam do szkoły nie więcej niż 5 minut.A wyszykować potrafię się w 10 minut XD
    • vamtherina Re: Ile czasu??? 28.12.09, 08:43
      Ja jakieś 15 minut .
      Ale tak cz siak wychodzę o 7:30 .
    • vanesska123 ile czasu? 28.12.09, 09:37
      ja mam zawsze na 8 więc wstaje o 7 i w 30 minut się zawsze zbieram
    • cukierkowa13 :) 28.12.09, 09:54
      U mnie to zależy od dnia big_grinbig_grin
      • pola16 Ehm... 28.12.09, 11:49
        Ja przed 7, bo jeszcze łózko śniadanie samej się wyrobić do szkoły jakieś
        12min no i tak zlatuje...
        • natuska412 ;-) 28.12.09, 14:54
          ja wstaję z łóżka o 6 : 50 wink
          na dole jestem do około 7 : 05 .
          później na górze , do końca :
          do 7 : 30 w tym czasie , ubieram się ,
          daję jeść i czasami się bawię z moją
          szynszylką - Szyszką i czas ,
          który mi pozostał przeznaczam
          na komputer , zadanie . big_grin

          do szkoły , zależy z kim idę
          i czy idę do sklepu .
          sama ( bez sklepu ) : 5 min - 10 min
          sama ( ze sklepem ) : 10 min - 15 min
          z kimś ( bez sklepu ) : 15 min
          z kimś ( ze sklepem ) : 20 min .

          big_grin ale się rozpisałam .
    • iwonaa_ Re: Ile czasu??? 28.12.09, 11:51
      Mi zazwyczaj zajmuję przygotowanie się 30, 35 minut ;d
    • orbit Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:36
      ja zawsze mam na 8.
      sciana

      wstaje o 7 20 a wychodze o 7 . 45

      do szkoł mam 3 minuty. ^^
    • wtf.owa Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:40
      zwykle jestem w szkole 7.58 ;D bo często mam lekcje na ósmą ^
      • panna_z_okienka Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:47
        zazwyczaj wstaje o 6.40, bo muszę wyjść z domu tak gdzieś o 7.20, bo do szkoły
        mam jakieś 30 minut
    • 92loco92 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:40
      ja musze wstawac 1,5 godz. wczesniej ;]]
      • misiaczek_97 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:47
        ja sie raczej dlugo szykuje...wstaje kilkanascie minut po 6
        okolo 7.45 jestem gotowa i wtedy musze już isc do auta...w szkole jestem gdzies tak o
        7.55 a lekcje mamy na 8.00
      • britneyxd Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:47
        ja wstaję o 5.45, bo do szkoły jeździmy 2 autobusami - pierwszy mam o 7.16 później z
        przyjaciółką idziemy po 2 przyjaciółki, bo mieszkają trochę dalej i o 7.30 mamy drugi
        autobus.... w szkole jesteśmy tak ok. 7.50.
        kiss
    • lamma Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:43
      ja się spieszę do budy, bo wstaję o 7:30 xDD
      a jak wychodzę to już na luza, choć ostanio wręcz biegłam bo akurat z lasu wyszedł,
      pardon
      , wyczłapał jakiś menel...
    • jane_ Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:45
      budzik mam na 6:45,
      szkołę o ósmej, za płotem.

      wychodzę czasem o 7:55 nawet, ale jeszcze głowę rano umyję lol. ;qq
      • thedulcemonisia SQL:-] 28.12.09, 13:50
        Ehm...więc mam spory kawałek do szkoły i wstaje niestety wcześniej co nie
        znaczy, że zawsze spokojnie mogę się wyszykować....czasami to się po prostu nie
        dawink
    • kasiaczo123 Re: ja... 28.12.09, 13:49
      ja zawsze do sql mam na 8.00 wiec wstaje o 6.40 i o 7.15 juz wychodze kiss
      • oleska940 Re: ja... 28.12.09, 13:54
        ja wstaje i 6 rano i niemam za dóżo czasu dlatego zawsze wszystkie żeczy przygotowuje dzień
        wcześniej bo rano to mam tylko 30 min na zrobienie włosów bo ja dojeżdzam do szkoły
    • colaxdd Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:50
      J mam gdzieś tak 15 minut drogi, a jak mi tory zamkną to 20,25. Wstaję o 6.45 a
      wychodzę o 7.20 bo robimy zwałe przed lekcjami xDD
    • niewiqedzicd Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:51
      Wstaje 10 po siódmej autobus mam 07.36

      Nie spiesze się bo przestanek mam niedaleko


      Przy okazji

      ma ktoś link do czatu
    • paulinusia4 . 28.12.09, 13:52
      w 3 dni wstaję o 6:50, bo mam na 8, więc wychodzę o 7:35 ;x
      nie potrzebuję znowu tam dużo czasu, żeby się ubrać, umyć, uczesać i wypić
      herbatę, śniadań zazwyczaj nie jem, bo mój żołądek tak wcześnie rano ich nie
      trawi ;c
      a w 2 pozostałe dzionki spokojnie się wysypiam, bo mam na 10:35..
      Jest tylko jeden taki minusik tych 'popołudniowych lekcji'.. wracam około wpół
      do 5 i teraz jest zimno i ciemno i wogóle głupio tak do późna w szkole siedzieć.
    • kammi Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:53
      wstaję o 7.3O a mam na ósmą. i zawsze jestem na ostatnią chwilę, ale mi to nie
      przeszkadza.
    • lady_em Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:53
      zależy. zazwyczaj jak mam na 8.00 to wstaję o 6.30, bo wychodzimy z kumpelami 7.30, a do szkoły mam z 13 minut drogi /jedna kumpela ma młodszego brata i musimy go jeszcze do przedszkola czasem odprowadzić/
      a jak mam na 7.10 to czasem, jak wiem, że się wyrobię, wstaję o 6.00, a jak jednak wolę wszystko zrobić na spokojnie to o 5.40, bo wychodzimy do szkoły 6.40 -,-
      • gazowa Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:00
        a sie do szkoły szykuje godzinę i 45 minut
    • niebieskaa Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:59
      ja wstaje o 6.30 . tez mam niedaleko ale nie chce mi sie isc wiec sie spuzniam jakies 5 min albo o 8 jestem xdd
    • kakaa13 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 13:59
      Ja mam do szkoly ok.10 min wink)
      nastawiam budzik na 6;50 a i tak wstaje o ok 7;20 xD
      i do szkoly ide okoloo 7;40 smile
      nie trzeba mi czasu duzo . rano nie jem sniadania ;p bo jakos nie dam rady juz sie tak
      pzyzwyczailam smile)
    • martynus10 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:03
      ja wstaję za 10 , 15 ósma , a o 8:15 muszę być na przystankuu . cool
    • tokio_hotel_483 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:03
      Ja ledwo co zdąrzam na za piętnaście;pp
      • rock_twilight Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:27
        Wstaję ok. 6.20 i wybieram się gdzieś niecałą godzinę. O 7.15 wychodzę na autobus - w szkole jestem ok. 7. 40 ;-D
    • koza2206 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:23
      Boze dziewczyno ja ci zazdorszcze wink ...
      ja do szkoly musze wstac o 6:00
      6:30 wyjezdzam z tata samochodem na przystanek
      autobus mam 6:50
      jade 20 minut autobusem
      pozniej tramwajem 15 minut
      no i jestem dopiero w szkole ;d ...
      hehe ... niestety ale takie uroki sa chodzenia do szkoly za granica (miedzynarodowej)
      smile
      • alice_cullen08 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:26
        Ja muszę wstawać o 6:30uncertain
        • crazygirl2302 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:30
          ja wstaje o 6.45 (jak mam na 8.00) chociaz do szkoly ide jakies 7 min.
    • bercia13 Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:38
      Hmm wstaje o 6 a do sql mam 4 min drogi ok 300 metrów. Ale siedze też na kompie.
      • vanell. Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:48
        Ja mam wrażenie, że dość długo schodzi mi szykowanie się. Przeciętnie, to tak
        około trzydziestu minut. Potem do samochodu i w drogę. xdd
    • xnamex Re: Ile czasu??? 28.12.09, 14:48
      Ja wstaję o 6.30, ale i tak zawsz bardzo się spieszę. Normalnym krokiem idę 15 minut, ale
      zawsze muszę się spieszyć, bo wychodzę za późno ok 7.40! A wiesz jak to jest jeszcze
      muszę się przebrać i wogóle, dlatego zawsze się spieszę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka