malinka25
28.12.09, 08:28
Zastanawiam się ile czasu wybieracie się do szkoły. Ja zawsze dużo. Wstaję
wcześnie, a i tak zawsze potem biegam po domu żeby się nie spóźnić. Szkołę mam
w sumie niedaleko, może 13 minut drogi, więc wychodzę z domu gdzieś tak za
piętnaście ósma. A wy czy szybko, czy trochę wolniej wybieracie się do sql?