wariatka_xd Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:47 na jakim programie ty to robisz?? Odpowiedz Link Zgłoś
olciaa.x33 Jaa... ! xD 30.12.09, 14:53 To ja poprosze nagłówek z Hello Kitty z napisem Olciaa . Zamówienie wykonać ma Migonne czy jakoś tak xd Odpowiedz Link Zgłoś
olciaa.x33 Aha .. ! 30.12.09, 15:01 olciaa.x33 napisał(a): > To ja poprosze nagłówek z Hello Kitty z napisem Olciaa . > > Zamówienie wykonać ma Migonne czy jakoś tak xd Migonne lub anaj czy coś tam xd Odpowiedz Link Zgłoś
taylor_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:54 ` a co mi tam . ; p poproszę 1 z Taylor Swift , 1 z Taylorem Lautnerem i 1 z Niley {Miley i Nick} . Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:58 Ja bym chciała od chanel. Tak jak pisałam dwa z Taylorem Lautnerem.: )) Odpowiedz Link Zgłoś
chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:58 Do taylor_ a kto ma to wykonać? Odpowiedz Link Zgłoś
taylor_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:09 ` chanel. ah nie wiedziałam że mam jakiś wybór : pp no to Ty to zrób : ) Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl mam pytanie do migonne ;) 30.12.09, 15:19 Nie obrazisz sie jak wstawie sobie na poszkole to tło co mi zrobiłaś ? Odpowiedz Link Zgłoś
migonne Re: mam pytanie do migonne ;) 30.12.09, 15:50 softy_girl napisał(a): > Nie obrazisz sie jak wstawie sobie na poszkole to tło co mi zrobiłaś ? pewnie, że nie. ) Odpowiedz Link Zgłoś
natishia_jonas Chanel. !!!! 30.12.09, 15:20 Chanel. mogła byś dać jakąś instrukcje na te nagłówki. wiem że masz dużo zamówień a mogła bym sprubować taki nagłówek zrobić sama Jak coś to napisz na 18059237 ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
wariatka_xd Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:23 aha i jeszcze coś ja bym chciala z Justinem Bieberem z napisem i love Justin i Z miley Cyrus a napisem Miley Amazing Odpowiedz Link Zgłoś
myszkaa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:31 ja bym prosiła coś takiego z robertem pattinsonem . x - DDDD . ` Odpowiedz Link Zgłoś
myszkaa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:31 myszkaa napisał(a): > ja bym prosiła coś takiego z robertem pattinsonem . x - DDDD . ` moje gygy . : 10940787 . Odpowiedz Link Zgłoś
chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:37 Ludzie piszcie , kto ma wykonać zamówienie. -,- Odpowiedz Link Zgłoś
truflowa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:49 Spoko, to mi zrób na jutro, czy tam pojutrze Ja zamawiam nagłówek i tło z Alyson Stoner Kolorystyka itp. do twojej dyspozyji ;3 Ok, więc ja chcę aby mi wykonała chanel. Odpowiedz Link Zgłoś
nani :* 30.12.09, 23:10 ja bym chciała coś z britney spears ; ) moje gg 2688832 ; * Odpowiedz Link Zgłoś
migonne UWAGA! Komunikat dla zamawiających. (u migonne) 30.12.09, 18:06 Jeśli ktoś u mnie zamawia to jutro ewentualnie dodam, ale po 14 już raczej niestety oddawać nie będę, ponieważ jade do koleżanki. <br /> 1.01.2010 możliwe, że też nie będę mogła, bo bd miała dużo rzeczy do roboty. ;/ a przez weekend będą ostatnie weekendy, w które będe wykonywać zamówienia, ponieważ zaczyna się szkoła. dziękuję. xd Odpowiedz Link Zgłoś
natishia_jonas Re: UWAGA! Komunikat dla zamawiających. (u migonn 30.12.09, 18:10 możesz mi powiedziec jak robisz te nagłówki !!?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
ketrin Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 18:31 to ja poproszę o nagłówek i button z Vanessa Hudgens ;-D bez żadnych napisów to już sobie sama skombinuję : 3 bd sprawdzała wątek Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 18:49 zrobisz mojej przyjaciółce nagłówek na bloga z simami ? Odpowiedz Link Zgłoś
chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 19:57 LUDZIE PISZCIE KTO MA ZROBIĆ ZAMÓWIENIE! -.- Odpowiedz Link Zgłoś
robpattinson Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 23:05 Cześć! widziałam twoje prace. są super. Jak byś mogła mi zrobić takie z Robertem Pattinsonem i Kristen Stewart razem?! Ale Kristen jeszcze w swoich włosach zanim ścieła i przefarbowała ok? Napis jak byś mogła to zrób: Rob i Kris tu masz moje gg to najwyżej ci pokaże o jakie zdjęcia Kristen mi chodzi: 18775233 z góry bardzo dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
ziuuta Zamówienie 31.12.09, 09:44 Hej! Ja zamawiam 3 nagłówki. Chodzi mi w nich o nałożenie akcji (styl podobny jak na blogu brzydulaa.blog.onet.pl) oraz o napisy na tych 3 nagłówkach : life-is-just-a-game Poniżej linki do zdjęć do przeróbki: www.wseas.us/conferences/2009/ba ltimore/files/baltimore-cc-inner 1.gif racheleletcher.files.wordpress.c om/2009/04/asheville-town-night1 .gif i45.tinypic.com/2en4yrl.jpg Z góry dziękuję Chodzi tylko o nałożenie akcji i napis. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
ziuuta Re: Zamówienie 31.12.09, 09:48 Mój nr. GG: 5241341 O zrobienie zamówienia poproszę: migonne Mi by tylko zależało na tym aby te 3 zdjęcia były zrobione przed 4.01.2010 Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
anka2291 Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 31.12.09, 09:46 Ja poproszę jakiś fajny z demi... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ziuuta Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 31.12.09, 09:53 Mój nr. GG: 5241341 O zrobienie zamówienia poproszę Migonne albo Chanel Mi by na tym zależało, aby zamówienie było zrobione przed 4.01.2010 Z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
chanel. Odchodzę. 31.12.09, 16:26 Cześć , chciałam Was powiadomić iż nie będę już robiła zamówień. Dlaczego? Ponieważ myślę i widzę , że mało komu się podobają moje prace. A jeśli jednak ktoś będzie chciał zamówić to można pisać na moje poszkole lub gg - poszkole.pl/strona/10029166 , 15594366. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
olciaa.x33 Ej no ! 31.12.09, 19:33 A kiedy bedzie moje zamówienie ?! Może mi ktoś łaskawie powiedzieć ?! Odpowiedz Link Zgłoś
nimfa. Co to wszystko ma znaczyć ??????????????? 03.01.10, 19:04 Chyba jest z wami coś nie tak !!! Ile my mamy czekać ??? Migonne, po co założyłaś ten wątek, jak nuie oddajesz zamówień, wielka pani chanel. sobie poszła, a smiley nie umie robić grafiki !!! Mi juz nie musicie robić zamówienia Amen Tak, wiem sorrki, trochę mnie ponioło, przepraszam .... Ale taka jest prawda Odpowiedz Link Zgłoś
ashleyjoefan Re: Co to wszystko ma znaczyć ??????????????? 03.01.10, 19:39 nimfa. napisał(a): > Chyba jest z wami coś nie tak !!! Ile my mamy czekać ??? > Migonne, po co założyłaś ten wątek, jak nuie oddajesz zamówień, wielka pani cha > nel. sobie poszła, a smiley nie umie robić grafiki !!! > Mi juz nie musicie robić zamówienia > Amen > > Tak, wiem sorrki, trochę mnie ponioło, przepraszam .... > Ale taka jest prawda Co do migonne to się zgadzam : / do chanel , to ją tam rozumiem , choć robiłam spoko grafikę ; ) a smiley , to nawet nie wiem nie patrzyłam - , - Odpowiedz Link Zgłoś
dream ---> * . * . * . * . * . * . * . * . * <--- 03.01.10, 21:14 Ja mam gorącą prośbę. Czy mogłabyś dla mnie stworzyć piękny nagłówek z Cody'm Simpson'em? Chciałabym, żeby całość była utrzymana w ładnym odcieniu błękitu. Bez żadnych napisów, serduszek, buziaków. Bardzo serdecznie Cię o to proszę, mam nadzieję, że podołasz moim wymaganiom i z góry dziękuję. Nie wiem jak, ale odwdzięcze się jeszcze kiedyś. Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 03.01.10, 21:24 ahaha, smiac mi się chcę z waszej grafiki (wyróżniając migonne) zajmuję się grafiką od wielu lat, więc ludzie jak się zabieracie za jej robienie to pierw zobaczcie co znaczy słowo grafika blogowa, na pewno nie : wasze branie obrazków z internetu i dodanie swojego podpisu tak jak w przypadku smiley i także nie dodanie dennej koloryzacji ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
psycho_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 18.01.10, 18:41 Szczerze to robienie nagłówków do onetowych blogów nie jest wielką sztuką. Gorzej jest z portalami na których potrzebna jest znajomość kodu HTML. Ludzie którzy to opanowali robią prawdziwe cuda^^ Odpowiedz Link Zgłoś
tonks42 Proszę:** 19.01.10, 15:27 mogłabyś mi też zrobić?? Proszę ;** Chciałabym nagłówek o wampirze z filmu twilight moje gg: 9656804 Odpowiedz Link Zgłoś
samo_zlo Migonne. 19.01.10, 15:57 Mam pytanie; x Wykombinowała byś mi coś z Paramore? x;; Jeśli tak to cudnie. Odpowiedz Link Zgłoś