Dodaj do ulubionych

Zamówienia (nagłówki itp.)

    • wariatka_xd Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:47
      na jakim programie ty to robisz??
      • olciaa.x33 Jaa... ! xD 30.12.09, 14:53
        To ja poprosze nagłówek z Hello Kitty z napisem Olciaa .

        Zamówienie wykonać ma Migonne czy jakoś tak xd tongue_out
        • olciaa.x33 Aha .. ! 30.12.09, 15:01
          olciaa.x33 napisał(a):

          > To ja poprosze nagłówek z Hello Kitty z napisem Olciaa .
          >
          > Zamówienie wykonać ma Migonne czy jakoś tak xd tongue_out

          Migonne lub anaj czy coś tam xd
    • taylor_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:54
      ` a co mi tam . ; p
      poproszę 1 z Taylor Swift ,
      1 z Taylorem Lautnerem i
      1 z Niley {Miley i Nick} .
      • diamond_girl12 Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:58
        Ja bym chciała od chanel. Tak jak pisałam dwa z Taylorem Lautnerem.: ))
      • chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 14:58
        Do taylor_ a kto ma to wykonać?
        • taylor_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:09
          ` chanel.
          ah nie wiedziałam że mam jakiś wybór : pp
          no to Ty to zrób : )
          • softy_girl mam pytanie do migonne ;) 30.12.09, 15:19
            Nie obrazisz sie jak wstawie sobie na poszkole to tło co mi zrobiłaś ? smile
            • migonne Re: mam pytanie do migonne ;) 30.12.09, 15:50
              softy_girl napisał(a):

              > Nie obrazisz sie jak wstawie sobie na poszkole to tło co mi zrobiłaś ? smile

              pewnie, że nie. wink)
          • natishia_jonas Chanel. !!!! 30.12.09, 15:20
            Chanel. mogła byś dać jakąś instrukcje na te nagłówki. wiem że masz dużo zamówień a mogła bym sprubować taki nagłówek zrobić sama
            Jak coś to napisz na 18059237 ;pp
        • chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 17:04
          Dla diamond_girl12 -

          https://i48.tinypic.com/ab566q.jpg

          https://i50.tinypic.com/mm6fc0.jpg
          • diamond_girl12 Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 19:11
            Dziękujęsmile
    • wariatka_xd Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:23
      aha i jeszcze coś ja bym chciala z Justinem Bieberem z napisem i love Justin i Z
      miley Cyrus a napisem Miley Amazingkiss
    • myszkaa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:31
      ja bym prosiła coś takiego z robertem pattinsonem . x - DDDD . `
      • myszkaa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:31
        myszkaa napisał(a):

        > ja bym prosiła coś takiego z robertem pattinsonem . x - DDDD . `


        moje gygy . : 10940787 .
        • chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:37
          Ludzie piszcie , kto ma wykonać zamówienie. -,-
          • truflowa Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 15:49
            Spoko, to mi zrób na jutro, czy tam pojutrze
            Ja zamawiam nagłówek i tło z Alyson Stoner
            Kolorystyka itp. do twojej dyspozyji ;3


            Ok, więc ja chcę aby mi wykonała chanel. big_grin
    • camille_ Kto ma mi zrobić? =.= 30.12.09, 16:09
      Mi niech zrobi migonne big_grin
      • malutka_123 Re: Kto ma mi zrobić? =.= 30.12.09, 16:11
        Mi migonne lub chanel. big_grin
      • nani :* 30.12.09, 23:10
        ja bym chciała coś z britney spears ; )

        moje gg 2688832 ; *
    • nimfa. A mi ma zrobić 30.12.09, 16:45
      Ja poproszę aby zrobiła mi albo chanel. tongue_out
      • nimfa. Re: A mi ma zrobić 30.12.09, 16:46
        chanel.
      • migonne UWAGA! Komunikat dla zamawiających. (u migonne) 30.12.09, 18:06
        Jeśli ktoś u mnie zamawia to jutro ewentualnie dodam, ale po 14 już raczej
        niestety oddawać nie będę, ponieważ jade do koleżanki. <br />
        1.01.2010 możliwe, że też nie będę mogła, bo bd miała dużo rzeczy do roboty. ;/
        a przez weekend będą ostatnie weekendy, w które będe wykonywać zamówienia,
        ponieważ zaczyna się szkoła. wink
        dziękuję. xd
        • natishia_jonas Re: UWAGA! Komunikat dla zamawiających. (u migonn 30.12.09, 18:10
          możesz mi powiedziec jak robisz te nagłówki !!??????????????
    • ketrin Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 18:31
      to ja poproszę o nagłówek i button z Vanessa Hudgens ;-D
      bez żadnych napisów to już sobie sama skombinuję : 3
      bd sprawdzała wątek big_grin
    • charlotte_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 18:49
      zrobisz mojej przyjaciółce nagłówek na bloga z simami ?
      • chanel. Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 19:57
        LUDZIE PISZCIE KTO MA ZROBIĆ ZAMÓWIENIE! -.-
    • robpattinson Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 30.12.09, 23:05
      Cześć! widziałam twoje prace. są super.
      Jak byś mogła mi zrobić takie z Robertem Pattinsonem i Kristen Stewart razem?!
      Ale Kristen jeszcze w swoich włosach zanim ścieła i przefarbowała ok?
      Napis jak byś mogła to zrób: Rob i Kris

      tu masz moje gg to najwyżej ci pokaże o jakie zdjęcia Kristen mi chodzi:
      18775233
      z góry bardzo dziękujesmile
    • ziuuta Zamówienie 31.12.09, 09:44
      Hej! Ja zamawiam 3 nagłówki. Chodzi mi w nich o nałożenie akcji (styl podobny jak na
      blogu brzydulaa.blog.onet.pl) oraz o napisy na tych 3 nagłówkach :
      life-is-just-a-game

      Poniżej linki do zdjęć do przeróbki:

      www.wseas.us/conferences/2009/ba ltimore/files/baltimore-cc-inner 1.gif

      racheleletcher.files.wordpress.c om/2009/04/asheville-town-night1 .gif

      i45.tinypic.com/2en4yrl.jpg


      Z góry dziękuję wink Chodzi tylko o nałożenie akcji i napis. Dziękuję wink
      • ziuuta Re: Zamówienie 31.12.09, 09:48
        Mój nr. GG: 5241341

        O zrobienie zamówienia poproszę: migonne

        Mi by tylko zależało na tym aby te 3 zdjęcia były zrobione przed 4.01.2010

        Dziękuję smile
    • anka2291 Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 31.12.09, 09:46
      Ja poproszę jakiś fajny z demi...

      Pozdrawiamsmilesmilesmile
    • ziuuta Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 31.12.09, 09:53
      Mój nr. GG: 5241341

      O zrobienie zamówienia poproszę Migonne albo Chanel

      Mi by na tym zależało, aby zamówienie było zrobione przed 4.01.2010 smile

      Z góry dziękuję smile
    • chanel. Odchodzę. 31.12.09, 16:26
      Cześć , chciałam Was powiadomić iż nie będę już robiła zamówień. Dlaczego? Ponieważ myślę
      i widzę , że mało komu się podobają moje prace. A jeśli jednak ktoś będzie chciał zamówić to
      można pisać na moje poszkole lub gg - poszkole.pl/strona/10029166 , 15594366.
      Pozdrawiam.
      • olciaa.x33 Ej no ! 31.12.09, 19:33
        A kiedy bedzie moje zamówienie ?!

        Może mi ktoś łaskawie powiedzieć ?!

        angry
        • lady_paja Re: Ej no ! 03.01.10, 11:13
          Zamawiam z Debby Ryan .
    • nimfa. Co to wszystko ma znaczyć ??????????????? 03.01.10, 19:04
      Chyba jest z wami coś nie tak !!! Ile my mamy czekać ??? sciana
      Migonne, po co założyłaś ten wątek, jak nuie oddajesz zamówień, wielka pani chanel. sobie poszła, a smiley nie umie robić grafiki !!!
      Mi juz nie musicie robić zamówienia
      Amen

      Tak, wiem sorrki, trochę mnie ponioło, przepraszam ....
      Ale taka jest prawda angry
      • ashleyjoefan Re: Co to wszystko ma znaczyć ??????????????? 03.01.10, 19:39
        nimfa. napisał(a):

        > Chyba jest z wami coś nie tak !!! Ile my mamy czekać ??? sciana
        > Migonne, po co założyłaś ten wątek, jak nuie oddajesz zamówień, wielka pani cha
        > nel. sobie poszła, a smiley nie umie robić grafiki !!!
        > Mi juz nie musicie robić zamówienia
        > Amen
        >
        > Tak, wiem sorrki, trochę mnie ponioło, przepraszam ....
        > Ale taka jest prawda angry

        Co do migonne to się zgadzam : /
        do chanel , to ją tam rozumiem , choć robiłam spoko grafikę ; )
        a smiley , to nawet nie wiem nie patrzyłam - , -
    • dream ---> * . * . * . * . * . * . * . * . * <--- 03.01.10, 21:14
      Ja mam gorącą prośbę. Czy mogłabyś dla mnie stworzyć piękny nagłówek z Cody'm
      Simpson'em?
      Chciałabym, żeby całość była utrzymana w ładnym odcieniu błękitu.
      Bez żadnych napisów, serduszek, buziaków. Bardzo serdecznie Cię o to proszę, mam
      nadzieję, że podołasz moim wymaganiom i z góry dziękuję. Nie wiem jak, ale odwdzięcze
      się jeszcze kiedyś.


      kiss
    • collage Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 03.01.10, 21:24
      ahaha, smiac mi się chcę z waszej grafiki (wyróżniając migonne) zajmuję się
      grafiką od wielu lat, więc ludzie jak się zabieracie za jej robienie to pierw
      zobaczcie co znaczy słowo grafika blogowa, na pewno nie : wasze branie obrazków
      z internetu i dodanie swojego podpisu tak jak w przypadku smiley i także nie
      dodanie dennej koloryzacji ;/
    • tokio_hotel_483 eyyyy 03.01.10, 21:32
      Po proszę z TH;D
      moje gg 11249462
    • psycho_ Re: Zamówienia (nagłówki itp.) 18.01.10, 18:41
      Szczerze to robienie nagłówków do onetowych blogów nie jest wielką sztuką.
      Gorzej jest z portalami na których potrzebna jest znajomość kodu HTML. Ludzie
      którzy to opanowali robią prawdziwe cuda^^
    • tonks42 Proszę:** 19.01.10, 15:27
      mogłabyś mi też zrobić??
      Proszę ;**
      Chciałabym nagłówek o wampirze z filmu twilight
      moje gg: 9656804
      kiss
      • samo_zlo Migonne. 19.01.10, 15:57
        Mam pytanie; x Wykombinowała byś mi coś z Paramore? x;; Jeśli tak to cudnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka