Dodaj do ulubionych

One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ?

    • lady_cat Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 13:07
      ooj, nawet ich lubie. : >
      secrets tez jest fajne. x d
    • dusssia Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 13:14
      Apologize
      Stop and Stare
      All the right moves
      to piosenki , które napisałaś i jedyne jakie ich znam, i bardzo mi się podobają,
      x )
    • paulinusia4 . 01.05.10, 13:19
      ich lubię. stop and stare <33 ale na twój styl pisania rzygam -.- TO '-ee',
      '-aa', '-oo' jest OKROPNE. Nie kalecz pięknego języka, proszę.
    • koaal fajni są. ( : 01.05.10, 13:42
      • jula__ Re: fajni są. ( : 01.05.10, 14:06
        Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee luuuuuuuuuuuubieeeeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiich
        Boze jak mozna tak pisac?? Zgadzam sie z kotlet_mielony
    • rockville. Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:40
      Kiedyś podobała mi się piosenka 'stop and stare', od dłuższego czasu przestałam
      ich słuchać. Jedna rada: nie przedłużaj wyrazów.
    • madalena Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:46
      uwielbiam ich smile
    • coco_modnisia_ Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:51
      są spoko
    • deedee Git ;) 01.05.10, 15:07
      nie jestem aż tak zwariowana ich fanka i po prostu LoV ale fajne mają teksty i wg mnie
      warto posłuchać wink
      • coca Re: Git ;) 01.05.10, 17:11
        Podoba mi się ich piosenka''Secrets''
    • golden_star Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 05.05.10, 21:39
      Uwielbiam ich. Secrets jest świetne i inne oczywiście też smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka