lady_cat Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 13:07 ooj, nawet ich lubie. : > secrets tez jest fajne. x d Odpowiedz Link Zgłoś
dusssia Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 13:14 Apologize Stop and Stare All the right moves to piosenki , które napisałaś i jedyne jakie ich znam, i bardzo mi się podobają, x ) Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 . 01.05.10, 13:19 ich lubię. stop and stare <33 ale na twój styl pisania rzygam -.- TO '-ee', '-aa', '-oo' jest OKROPNE. Nie kalecz pięknego języka, proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
jula__ Re: fajni są. ( : 01.05.10, 14:06 Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee luuuuuuuuuuuubieeeeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiich Boze jak mozna tak pisac?? Zgadzam sie z kotlet_mielony Odpowiedz Link Zgłoś
rockville. Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:40 Kiedyś podobała mi się piosenka 'stop and stare', od dłuższego czasu przestałam ich słuchać. Jedna rada: nie przedłużaj wyrazów. Odpowiedz Link Zgłoś
madalena Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:46 uwielbiam ich Odpowiedz Link Zgłoś
coco_modnisia_ Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 01.05.10, 14:51 są spoko Odpowiedz Link Zgłoś
deedee Git ;) 01.05.10, 15:07 nie jestem aż tak zwariowana ich fanka i po prostu LoV ale fajne mają teksty i wg mnie warto posłuchać Odpowiedz Link Zgłoś
golden_star Re: One Reepublic . - coo o nich myśliciee . ? 05.05.10, 21:39 Uwielbiam ich. Secrets jest świetne i inne oczywiście też Odpowiedz Link Zgłoś