cześć,przepraszam jeżeli był ten wątek ale...mam problem,wiem że to głupio
zabrzmi ale jestem "uzależniona" od czekolady.dziennie potrafię zjeść całą
czekolade ,kilka batonów itd. wiem że to nie jest zdrowe,i mam pytanie czy
znacie jakieś sposoby na to żeby jej mniej jeść.
Z góry dziękuje.