29.12.09, 22:05
cześć,przepraszam jeżeli był ten wątek ale...mam problem,wiem że to głupio
zabrzmi ale jestem "uzależniona" od czekolady.dziennie potrafię zjeść całą
czekolade ,kilka batonów itd. wiem że to nie jest zdrowe,i mam pytanie czy
znacie jakieś sposoby na to żeby jej mniej jeść.
Z góry dziękuje.smile
Obserwuj wątek
    • karmel_ Re: czekolada 29.12.09, 22:06
      Taa ja też się uzależniłam od czekolady : d.
    • mileyka1 Re: czekolada 29.12.09, 22:07
      l.o.l?
      właśnie jem to ZUO, ale luzzz.

      ______________

      AVE CZEKO


      a tak na powaga to....zbrzydnie Ci w końcu ; 3.
    • mali Re: czekolada 29.12.09, 22:08
      Jak chcesz zjeść czekolade zamiast niej zjedź jakiegoś owoca u mnie działa kiss wink
      • xkasia13x Re: czekolada 29.12.09, 22:10
        Ja też jestem uzależniona od batoników ,cukierków i czekolady tongue_out
        Cały czas muszę coś jeść ..big_grin
        A najlepsze jest to że wgl nie tyję .. smirk
        Hhehe .. ;p

        Zbrzydnie ci się kiedyś czekoladka .. xdkiss
    • zarka Re: czekolada 29.12.09, 22:09
      taaak tez tak smile i to najlepiej miilki z bakaliami mmm
      moja mama zaczaea chowac przede mna czekolade, a ja jadłam np. chleb(potafilam zjesc
      4 kromki chleba bez niczego shock) ) i pomoglo big_grin
    • beautiful_ Re: czekolada 29.12.09, 22:09
      Ja mam jeden nie wiem czy poskutkuje ale ja myślę że jak za dużo ich będę nadal
      jadła to będę gruba (co w moim przypadku działa i nie tykam dużo słodyczy tylko
      od czasu do czasu) xD
    • girl_x33 Re: czekolada 29.12.09, 22:09
      oo.

      mam oto taki sposób x d -

      wmów sobie, że od jedzenia tej czekolady będziesz gruba- to jest jakaś MOTYWACJA
      - a chyba nie chcesz być przy tuszy ?.

      lub użyj tak zwanej silnej woli ; dd

      może pomoże ; dd
    • slodziutka99 Re: czekolada 29.12.09, 22:11
      ` mam identyko.!

      uwielbiam czekoladę, batoniki, cukierki itp.

      dziennie czekolady mogę zjeść nawet 2 tabliczki
      batoniki to jem prawie zawsze a cukierki tylko po obiedzie, xdd

      bo jestem strasznie chuda (prawie anoreksja xd) i chciałam utyć i ciągle jem,
      jem i jem ale to nie działa.! uncertainuncertain
      • loreline_ Re: czekolada 29.12.09, 22:15
        Też tak mam. Dobrze, że nie należę do grupy tych, którym "idzie w boczki" xd.
        Co mogę ci poradzić? Hmm... może po prostu zacznij jeść owoce, albo myśl o tym,
        że czekolada ci szkodzi.
    • light Re: czekolada 29.12.09, 22:14
      Jedz jabłuszka :33
    • paulinusia4 . 29.12.09, 22:16
      może po prostu jej nie kupuj ;xx
      ja nie jem tyle czekolady, bo mi potem syfy wychodzą c:

      idę czytać, dobrej nocy życzę...
      • light Re: . 29.12.09, 22:18
        branoc ;33 . :]
      • meerc Re: . 29.12.09, 22:19
        ojć . może spróbuj w jeden okreslony dzień zjeśc np . 4 tabliczki czekolady i dajmy na to 6
        batonów . obiecuje Ci że taki ci zbrzydnie że nie zjesz jej na długi,długi czas . ; d
    • lady_em Re: czekolada 29.12.09, 22:28
      ta, też tak miałam. tendencja do podjadania -,-"
      poprosiłam mamusię, aby kupowała więcej owoców : > więc zamiast po coś słodkiego chwytałam po owocka. i przeszło, ale po Wigilii wróciło. ajć.
      • majson Re: czekolada 30.12.09, 00:16
        będziesz miała pryszcze od czekolady blleee ja właśnie ograniczam czekoladę boo
        mi pryszcze przez nią wyskakują sciana
    • nikawika Re: czekolada 30.12.09, 02:04
      kocham czekoladę , ale nie mogę jej jeść codziennie bo ważyłaby, 1000 kg . xD
      jadałam ze 3 kostki na dzień . ;/ a dla mnie to mało .! ;/
    • mileylove. Re: czekolada 30.12.09, 10:20
      może kiedyś ci zbrzydnie XD
    • xnamex Re: czekolada 30.12.09, 18:20
      Niestety nie
      • zuzoa Re: czekolada 30.12.09, 19:27
        Ja też jestem uzależniona!! Ehhh...mi już troche zbrzydła, ale nie umię się
        powstrzymać !!!!! Aaaaaaaaaa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka