Dodaj do ulubionych

Królowa potępionych . ; *

10.01.10, 13:56
Oglądaliście . ?
I jak wam się podobało . ?
MI strrrasznie . !
Obserwuj wątek
    • pola16 zakochanaa 10.01.10, 14:00
      A to jest horrorek??
      • nastolatkak93 Re: zakochanaa 10.01.10, 14:09
        nie... a o czym to jest ...bo mi sie szukać nie chce...;pp
        pooglądaj sobie nienarodzony i paranormal activity
    • gwiazdka_14 Re: Królowa potępionych . ; * 10.01.10, 14:13
      Brrr.......
      • zakochanaa__ Re: Królowa potępionych . ; * 11.01.10, 14:36
        O wampirze który miał dość życia w ukryciu . ' Polecam . ; P
    • i_loff_nick Re: Królowa potępionych . ; * 11.01.10, 14:39
      oglądałam już dawno wink często do tego wracam, mam na kompie kocham ten film smile
      Lestat jest boski serce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka