Dodaj do ulubionych

BRAVO, Fun Club, Twist, itd.

20.01.10, 14:03
Kupujecie sobie takie gazety?
Młodzieżowe?
i co o nich sądzicie?
Wyraź zdanie smirk
Obserwuj wątek
    • lili11 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 14:05
      ja kupuje sobie fun club bo mi jedynie na to mama pozfala
    • zigii Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:03
      szmatławce, w większości co w nich piszą to nieprawda, a ploty, ale co poradzić.
      od pewnego czasu zastanawiam się dlaczego, że tak powiem 'zwykli' ludzie
      interesują się życiem osób publicznych (tzn. 'gwiazd')?
      pudelek, kotek, bravo ..
      nie mogę tego zrozumieć. naszym bytem nikt nieznany się nie interesuje, eh.
    • black_pearl Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:11
      Ja kupuję fun club
      Bravo kiedyś kupiłam i mi sie nie spodobał, a Twist myślę że nie jest w moim typie (wiek :-
      P )
      • szejkii Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:13
        ja najczęściej kupuje fun club, bravo, twist i dziewczynę .
        a głównie z nudów. aczkolwiek czasem można coś ciekawego przeczytać w tych
        magazynach.
    • just_dance Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:14
      Ja nie kupuję takich gazet, ponieważ uważam, że tam są same kłamstwa i kupują to
      takie dziewczyny które wierzą w każde słowo jakie im się powie, a na temat
      "bravo" już się wypowiadałam. Nienawidzę takich gazet, co oczerniają ludzi.
      Kolorowe czasopisma (...)
      • annie_ Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:17
        zigii - myślę, że jesteś również jedną z tych osób, które interesują się życiem
        gwiazd, jakby tak nie było, nie zakładałabyś konta na kotku, nie oszukuj się,
        proszę. ;3

        a co do tematu, czasem kupuję Bravo, ale głównie z nudów.
    • natasia12341998 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:15
      Ja nie kupuję takich gazet, szkoda mi kasy uncertain
    • paulinusia4 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:15
      Kupuję sporadycznie, najczęściej Bravo, by zobaczyć jakie nowe brednie wymyślają...
      Sama się dziwię, że tracę na to kasę, no ale z czegoś muszę się pośmiać.
      • julii Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:18
        nie kupuję !
    • asiaaaa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:17
      większość osób uważa że to głupota, ale ja sobie BRAVO kupuje, co nikt mi
      nie zabrni ; /
      • zabax3 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:21
        Szmatławce
        piszą tam głupoty i aż trudno uwierzyć że głupiutkie nastolatki myślą ze prawdę
        piszą.

        durne gazetki nie kupuje ich.
    • martusia_16 itd. 20.01.10, 16:21
      Ja kupuje Fun club i Bravo !kwiatkwiatkwiat
      • britneyxd Re: itd. 20.01.10, 16:27
        Ja tylko Brawo Girl kupuję big_grin
    • kasiaczo123 BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:22
      czasem kupujee..;d
      ale przeawaznie to trzynastke lub brawo girl.;d
      fajnee jest nawet tamm wszystkoo.xP
    • lalula005 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:23
      Kupuje smile Zwykle szmatławce ale co z tego ? xd Tak z nudów, ot co ^^
      • hepsio Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:24
        kupuję bravo, najczęściej z nudów ( . ;
        • gazowa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:31
          kupuję czasami. Jak już to Twistystko. I to nie jest tak, że wierzę we wszystko
          co tam napiszą o gwiazdach tongue_out .. Ale plotki poczytać lubię, ot co ;]
          Za to nienawidzę kosmetyków z gazet :p są ohydne , od razu wyrzucam tongue_out
          • gazowa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:34
            Twist * coś mi się tam dokleiło xD
    • kasia_th Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:29
      BRAVO to u mnie podstawawink
      POPCORN też zawsze kupuję
      czasami fun club
      smile
    • kolorowo_mi Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:31
      nie , ale kiedyś owszem big_grin
      • limka Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:36
        Czasami kupuję. Najbardziej przypadł mi do gustu Fun Club.
      • leanne Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:37
        kiedyś kupiłam bravo, z nudów.
        wystarczyło, żebym stwierdziła,
        że to ścierwo jakich mało... '; ]
    • princessm Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:38
      z wymienionych tytułów kupuję tylko twista. fun club wydaje mi się trochę
      dziecinny (bez obrazy dla czytelniczek). W bravo nie ma już tak interesujących
      tematów jak kiedyś. kupuję jeszcze popcorn.
    • owad Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:42
      kupuję je raz na miesiąc?ja mi się wyjątkowo nudzi,straszniesmile
      • msthic Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 21.01.10, 00:24
        ja kupuję Bravo i Twista ;d
        czasem fajnie sobie trochę poczytać c'nie ? ;]
        • ewka15 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 22.01.10, 15:53
          Jeśli chodzi o gazety to kupuję sobie tylko ''Teraz Rock''. Bravo, Twista itp. nie kupuję wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka