brook 20.01.10, 14:03 Kupujecie sobie takie gazety? Młodzieżowe? i co o nich sądzicie? Wyraź zdanie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lili11 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 14:05 ja kupuje sobie fun club bo mi jedynie na to mama pozfala Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:03 szmatławce, w większości co w nich piszą to nieprawda, a ploty, ale co poradzić. od pewnego czasu zastanawiam się dlaczego, że tak powiem 'zwykli' ludzie interesują się życiem osób publicznych (tzn. 'gwiazd')? pudelek, kotek, bravo .. nie mogę tego zrozumieć. naszym bytem nikt nieznany się nie interesuje, eh. Odpowiedz Link Zgłoś
black_pearl Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:11 Ja kupuję fun club Bravo kiedyś kupiłam i mi sie nie spodobał, a Twist myślę że nie jest w moim typie (wiek :- P ) Odpowiedz Link Zgłoś
szejkii Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:13 ja najczęściej kupuje fun club, bravo, twist i dziewczynę . a głównie z nudów. aczkolwiek czasem można coś ciekawego przeczytać w tych magazynach. Odpowiedz Link Zgłoś
just_dance Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:14 Ja nie kupuję takich gazet, ponieważ uważam, że tam są same kłamstwa i kupują to takie dziewczyny które wierzą w każde słowo jakie im się powie, a na temat "bravo" już się wypowiadałam. Nienawidzę takich gazet, co oczerniają ludzi. Kolorowe czasopisma (...) Odpowiedz Link Zgłoś
annie_ Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:17 zigii - myślę, że jesteś również jedną z tych osób, które interesują się życiem gwiazd, jakby tak nie było, nie zakładałabyś konta na kotku, nie oszukuj się, proszę. ;3 a co do tematu, czasem kupuję Bravo, ale głównie z nudów. Odpowiedz Link Zgłoś
natasia12341998 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:15 Ja nie kupuję takich gazet, szkoda mi kasy Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:15 Kupuję sporadycznie, najczęściej Bravo, by zobaczyć jakie nowe brednie wymyślają... Sama się dziwię, że tracę na to kasę, no ale z czegoś muszę się pośmiać. Odpowiedz Link Zgłoś
asiaaaa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:17 większość osób uważa że to głupota, ale ja sobie BRAVO kupuje, co nikt mi nie zabrni ; / Odpowiedz Link Zgłoś
zabax3 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:21 Szmatławce piszą tam głupoty i aż trudno uwierzyć że głupiutkie nastolatki myślą ze prawdę piszą. durne gazetki nie kupuje ich. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczo123 BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:22 czasem kupujee..;d ale przeawaznie to trzynastke lub brawo girl.;d fajnee jest nawet tamm wszystkoo.xP Odpowiedz Link Zgłoś
lalula005 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:23 Kupuje Zwykle szmatławce ale co z tego ? xd Tak z nudów, ot co ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
hepsio Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:24 kupuję bravo, najczęściej z nudów ( . ; Odpowiedz Link Zgłoś
gazowa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:31 kupuję czasami. Jak już to Twistystko. I to nie jest tak, że wierzę we wszystko co tam napiszą o gwiazdach .. Ale plotki poczytać lubię, ot co ;] Za to nienawidzę kosmetyków z gazet :p są ohydne , od razu wyrzucam Odpowiedz Link Zgłoś
gazowa Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:34 Twist * coś mi się tam dokleiło xD Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_th Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:29 BRAVO to u mnie podstawa POPCORN też zawsze kupuję czasami fun club Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo_mi Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:31 nie , ale kiedyś owszem Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:36 Czasami kupuję. Najbardziej przypadł mi do gustu Fun Club. Odpowiedz Link Zgłoś
leanne Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:37 kiedyś kupiłam bravo, z nudów. wystarczyło, żebym stwierdziła, że to ścierwo jakich mało... '; ] Odpowiedz Link Zgłoś
princessm Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:38 z wymienionych tytułów kupuję tylko twista. fun club wydaje mi się trochę dziecinny (bez obrazy dla czytelniczek). W bravo nie ma już tak interesujących tematów jak kiedyś. kupuję jeszcze popcorn. Odpowiedz Link Zgłoś
owad Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 20.01.10, 16:42 kupuję je raz na miesiąc?ja mi się wyjątkowo nudzi,strasznie Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 21.01.10, 00:24 ja kupuję Bravo i Twista ;d czasem fajnie sobie trochę poczytać c'nie ? ;] Odpowiedz Link Zgłoś
ewka15 Re: BRAVO, Fun Club, Twist, itd. 22.01.10, 15:53 Jeśli chodzi o gazety to kupuję sobie tylko ''Teraz Rock''. Bravo, Twista itp. nie kupuję Odpowiedz Link Zgłoś