Dodaj do ulubionych

Sabaton - 40:1

20.02.10, 14:51
Słyszałyście o tej piosence? smirk
link : www.youtube.com/watch?v=xcFzsvnMmXY&feature=related
Obserwuj wątek
    • rosalie.78 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 14:56
      rosalie.78 napisał(a):

      > Słyszałyście o tej piosence? smirk
      > link : www.youtube.com/watch?v=xcFzsvnMmXY&feature=related

      tutaj link z polskimi napisami :
      www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0&feature=related
    • lara12 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 15:24
      nam pani włączyła to na historii ;]
      nie przepadam za takim typem muzyki ale muszę przyznać że jest świetna ;D
      no i ten tekst ... ;]
      • kasia1512 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 15:26
        Taka sobie nie za bardzo taki typ muzyki lubie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka