rosalie.78 20.02.10, 14:51 Słyszałyście o tej piosence? link : www.youtube.com/watch?v=xcFzsvnMmXY&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosalie.78 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 14:56 rosalie.78 napisał(a): > Słyszałyście o tej piosence? > link : www.youtube.com/watch?v=xcFzsvnMmXY&feature=related tutaj link z polskimi napisami : www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
lara12 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 15:24 nam pani włączyła to na historii ;] nie przepadam za takim typem muzyki ale muszę przyznać że jest świetna ;D no i ten tekst ... ;] Odpowiedz Link Zgłoś
kasia1512 Re: Sabaton - 40:1 20.02.10, 15:26 Taka sobie nie za bardzo taki typ muzyki lubie Odpowiedz Link Zgłoś