Dodaj do ulubionych

Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem...

11.03.10, 20:38
https://merlin.pl/Szeptem_Becca-Fitzpatrick,images_big,23,978-83-7515-048-3.jpg

Niedawno natknęłam się o to na tą ślicznie wyglądającą już z okładki książkę!!
Muszę się przyznać, że zawartość jej jest równie interesująca co sama
okładka. Jestem akurat w trakcie czytania i muszę z czystym sumieniem
stwierdzić, że jest LEPSZA o dużo od Sagi Zmierzch....!! Postacie są
bardzo barwne i realistyczne(ha choć wszystko co się tam dzieje tak daleko
odbiega od realizmu big_grin ) a napięcie między Patchem i Norą jest wprost
oszałamiające...!!! o tak.. ten czarno-włosy Patch... ten facet to po prostu
chodząca groźba a za razem uderzająca zmysłowość, jest niczym zakazany owoc...
uch!! wink
Nie chce zdradzać za wiele ale w końcu znalazłam coś świetnego co nie jest
związane z wampiryzmem tylko..... aniołami... To taka miła odmiana... kiss

Pokochałam już tą książkę i jej bohaterów, mam zamiar jeszcze w tym tygodniu
ją sobie zakupić w wersji papierowej!! (na razie czytam e-booka i jakby
ktoś chciał to chomika mam w profilu a na chomiku książki, a jak mam książki
to i ta tam się znalazła wink )


Zastanawia mnie czy któraś z Was już czytała "Szeptem" Becci? Jakie macie
wrażenia po tej książce??smile

uch, dobra idę czytać dalej!!!
Obserwuj wątek
    • xizax95 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 11.03.10, 20:44
      nie czytalam, ale zachecilas mnie - moze przeczytam
      • marcepanka13 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 01.06.10, 19:54
        Koleżanka ma i bardzo chwali, mam w planach od niej pożyczyć , ale ty zachęciłaś
        mnie podwójnie smile
    • cupcakes_ czytam . 11.03.10, 20:44
      jestem w trakcie, bardzo mi się podoba ta książka, ale nie mam czasu na czytanie..
      muszę zakuwać do egzaminów ;/
      ale w maju ostro się za nią wezmę w tedy będzie już luz w sql więc sobie przeczytam c:
      • blondi727 Re: czytam . 13.03.10, 21:29
        Nie czytałam ale po twoim wątku chyba się skuszę. smile
        • razorlina Re: czytam . 12.04.10, 21:12
          nie mogę sie doczekać kolejnej częścisad
    • mileyfankacyrus Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 11.03.10, 20:45
      Miałam ją kupić, ale kasy mi nie starczyło w empiku ;/ ale kupię ją!
    • mileyfankacyrus Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 11.03.10, 20:47
      Możesz dać mi to na emiala-juleczka226@wp.pl albo dać linka?? pliis ;**
      • razorlina w moim profilu jest link do strony!! 11.03.10, 20:52
        wejdź w mojego profila i tam jest zaznaczona strona na mojego chomika a na mojej
        stronie jest ta książkawink a jak nie masz chomika to ci prześle zaraz na emailwink
        • xxsweetkimxx Re: w moim profilu jest link do strony!! 12.03.10, 14:14
          nieczytalam smile ale przeczytam ;p
          wydaje się superbig_grinbig_grinbig_grin
    • malena9 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 11.03.10, 20:48
      Nie czytałam, ale natknęłam się na nią już. Mam zamiar sobie ją kupić ale jakoś
      jeszcze nie miałam okazji crying Zachęciłaś mnie jeszcze bardziej ;*
    • klakierzyca Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 11.03.10, 20:53
      jak przeczytałam fabułę, od razu odłożyłam ową książkę na półkę. wkurzają mnie takie książki. ileż można? poszukuję czegoś ambitniejszego. ewentualnie przeczytam e-booka, zobaczymy czy mi się spodoba.
      • razorlina to pocztraj sobie Mastertona albo Kinga;) 11.03.10, 21:01
        też bardzo fajne... no i trochę bardziej ambitne.... no a poza tym
        dreszczowce... chyba że takich też nie lubisz....??wink Ja osobiście polecam
        Drapieżców - Grachama Mastertona wink
        • mweezy . 12.03.10, 14:02
          zapewne przeczytam jeśli tylko znajdę odrobinę czasu, bo na razie z tym krucho. c:
          • prosiak_ Re: . 12.03.10, 14:23
            jeżeli wysyłasz to na mejla to jest to mój prosiak01@poczta.onet.pl
            jeżeli nie... to trudno poszukam tej książki w google bo kupować jej nie chcę.big_grin
    • alice120 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 14:29
      Czytałam tą książkę. Nawet fajna. tongue_out
      • aga96r Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 13.03.10, 21:33
        musze ją kupić ;p
    • heartly88 Od ilu lat? 12.03.10, 15:19
      Hej, mam prawie 12 lat. Zachęciłaś mnie do tej książki, ale nie wiem czy mogę ją
      przeczytać. To książka dla mnie? Doradźcie!
      wink
      • olkajot Re: Od ilu lat? 12.03.10, 15:33
        Eh, heartly88 ..
        Bez urazy, ale żal czy to książka dla Ciebie?
        Nie wiem , ale ja na pewno przeczytam.
        Nie wiem czy Ciebie zainteresuje...
      • razorlina myśle że taaak... 12.03.10, 15:55
        nie ma w tej książce erotykiwink jest tylko kilka pocałunków w końcu Nora nie jest
        dużo starsza od Ciebiewink
    • violet_ Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem. 12.03.10, 15:23
      jak dla mnie jest cała masa książek lepszych od sagi zmierzch, śmiem twierdzić, że
      twórczość mickiewicza jest mi bliższa niż tłajlajt.
    • dream Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 15:26
      Książkę mam kupioną.
      Za czytanie wezmę się w wolnej chwili.
      • dio223 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 15:33
        wszyscy na forach chwalili tą książkę więc skusiłam się i kupiłam.
        zaczęłam ją koło 23 z myślą że przeczytam góra 3 rozdziały i pójdę spac bo byłam
        padnięta. haha xd i co chwile było "to może jeszcze jeden rozdział" i tak
        przeczytałam całą. xd
        jest świetna. wciągająca, ciekawa i Patch jest boski xd
        polecam bardzo tą książkę. wink
    • razorlina HA!! Książka już zakupiona! ale jestem dumna;) 12.03.10, 15:58
      O tak dziś ją kupiłam w pięknej twardej okładce ii nie muszę już sobie psuć oczu
      ebookiem!! (nooo choć mało mi już jej do przeczytania zostałosad ) Super! I
      jeszcze raz zachęcam do jej przeczytaniawink naprawdę wartosmile
      • fantabuu Re: HA!! Książka już zakupiona! ale jestem dumna; 12.03.10, 16:00
        Nielubie szytac . wink
        • fantabuu Re: HA!! Książka już zakupiona! ale jestem dumna; 12.03.10, 16:00
          *czytać
    • kammi Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 16:00
      zamierzam przeczytać, o. c :
    • kasiulec już dawnoooo przeczytałam :):):) fajna ,polecam .. 12.03.10, 16:12
      numery , umarli czasu nie loczą , koniec!!!
    • idiotka_ Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 16:21
      Czytałam tą książkę , jest wspaniała <3 Zmierz w porównaniu z niektórymi
      książkami jest niczym. Niektórzy wolą sobie nie zawracać głowy
      beznadziejnymi książkami , które tak naprawdę są piękne c:
    • kitty Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 16:38
      mogłabyś wysłać mi mailem? nie mam konta na chomiku
      kasia_1315@o2.pl
      • ponytka Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 16:44
        moja przyjaciółka ma tę książkę i mam zamiar ją pożyczyć, gdy tylko skończę
        'pamiętniki wampirów'. ;D wink
      • razorlina Wysłałam :) 12.03.10, 17:39
        Wysłałam Ci ebookasmile miłego czytaniasmilekiss
        • kitty Re: Wysłałam :) 12.03.10, 18:55
          dziękuję bardzo;D
    • heartly88 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 19:25
      Zaczęłam o godz 17.00 i do tej pory się nie oderwałam. Stokrotne dzięki za polecenie tej
      książki, jest rewelacyjna! Jestem przy tym jak Nora spotyka Patcha tym ośrodku rozrywki.
      To jest super. Pozderkibig_grin
      • prosiak_ Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 19:45
        przeczytałam ją.
        po prostu ta ksiażka mnie zauroczyła, nie mogłam oderwać oczu od monitora..
        ja także powtarzałam co chwilę'' jeszcze jeden rozdział''
        jeżeli znacie jakieś ciekawe książki to piszcie tutaj tytuły żeby nie zakładać
        nowego wątku.
        Gdyż książke ''Szeptem'' skończyłam 5 minut temu.
        a wiec znacie jakies?tongue_out
        • ashley24 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:15
          Czytałam, ba kupiłam sobie tongue_out Ta książka jest świetna. Path boski kiss Jeśli
          chcecz przeczytaj sobie miasto kości podobna do szeptem też są tam
          anioły (upadłe, zbuntowane) i takie tam no i oczywiście Jace big_grin jak dla mnie
          jest o niebo lepszy od Patha serceserceserce
    • zjem_ci_kota Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:08
      nie czytałam, ale jest na mojej liście książek do przeczytania ;D
    • caterina97 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:10
      nie czytałam . . .
    • plotkara33 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:12
      ja może będę czytać ale na razie czyta to moja kumpela piwo
      • elf97 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:15
        tak ! to jest świetne !!

        przeczytałam już jakiś miesiąc temu ; >
        książka strasznie mnie wciągneła ; )
        więc polecam ją wszystkim !
        ja właśnie lubię takie mroczne klimaty wink

        <3
    • agateczka15 Szeptem 12.03.10, 20:14
      własnie miałam zamiar sobie ja kupić.
      wydaje mi się że będzie bardzo fajna. taka o niedozwolonej, pelnej napięcia i grozy milośći.
      okładka też super, przyciąga uwagę. wink
      • prosiak_ Re: Szeptem 12.03.10, 20:19
        miasto kości ? chętnie przeczytam ;3
    • demily33 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 12.03.10, 20:20
      może przeczytam ale i tak nic nie pobije MIASTA KOŚCI i jego dalszych
      części tym bardziej że mają do Miasta Kości nakręcić ekranizację wink a JACE z MK
      jest boski kiss
      • razorlina Miasto kości 13.03.10, 14:57
        "Miasto kości" Ta seria książek też widnieje na mojej liście "do przeczytania"
        hehewink zobaczymywink
        • miley_cliqua Re: Miasto kości 10.06.10, 19:05
          miasto kości to najjjlepsza ksiązka jaka czytałam big_grin
    • cukiereczek. fantastyczna .. 12.03.10, 20:25
      dla mnie jest cudowna , ale jednak chętniej wracam do sagi zmierzchu ... ; ))
      I ten Patch ,, < 33
      • elf97 Re: fantastyczna .. 12.03.10, 20:28
        całkowicie zgadzam cię z cukiereczek
        <3
    • candie Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 13.03.10, 12:21
      Czytalam to ! Piekna ksiazka i wlasnie fajnie ze nie o wampirach tyle teraz jest ksiazek o
      nieumarlych i wgl ale ta jest fajna bo nie jest taka typowa czyli dziewczyna albo chlopak
      nowy w szkole wielka milosc bla bla bla cos jak zmierzch a w tej ksiazce wszystko
      taki..hmmm napewno nie proste i do konca prawie nie mozna zgadnac koto co zrobil..
      najlepsze jest to ze ten chlopak jakby musial ja zabic i wgl... byl taki no niebezpieczny a
      nie ,.,., tam bylko prawdziwe zycie tongue_out a nie cukierkowao jak zmierzch..swietna ksiazk
      polecam ;P
      • clary19 Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szepte 13.03.10, 20:36
        Oczywiście, że czytałam! Książka genialna możliwe, że lepsza od sagi zmierzchu.wink
    • ania357_ Re: Są tajemnice, o których mówi się tylko szept 21.03.10, 18:22
      Chyba to przeczytam big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka