Niedawno natknęłam się o to na tą ślicznie wyglądającą już z okładki książkę!!
Muszę się przyznać, że zawartość jej jest równie
interesująca co sama
okładka. Jestem akurat w trakcie czytania i muszę z czystym sumieniem
stwierdzić, że jest
LEPSZA o dużo od Sagi Zmierzch....!! Postacie są
bardzo barwne i realistyczne(ha choć wszystko co się tam dzieje tak daleko
odbiega od realizmu

) a napięcie między Patchem i Norą jest wprost
oszałamiające...!!! o tak.. ten czarno-włosy Patch... ten facet to po prostu
chodząca groźba a za razem uderzająca zmysłowość, jest niczym zakazany owoc...
uch!!
Nie chce zdradzać za wiele ale w końcu znalazłam coś świetnego co nie jest
związane z wampiryzmem tylko..... aniołami... To taka miła odmiana...
Pokochałam już tą książkę i jej bohaterów, mam zamiar jeszcze w tym tygodniu
ją sobie zakupić w wersji papierowej!!
(na razie czytam e-booka i jakby
ktoś chciał to chomika mam w profilu a na chomiku książki, a jak mam książki
to i ta tam się znalazła
)
Zastanawia mnie czy któraś z Was już czytała "Szeptem" Becci? Jakie macie
wrażenia po tej książce??
uch, dobra idę czytać dalej!!!