marta. Re: ciąża? 25.04.10, 11:41 niewiarygodne ; oo 8 miesięcy i miała 1 okres?! <lol > tylko szkoda, że jej syn zmarł. Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi Re: ciąża? 25.04.10, 11:44 wiedziałam o tym daaaawno... z jakieś 3 lata temu btw: było c; Odpowiedz Link Zgłoś
losers Re: ciąża? 25.04.10, 11:49 dziewczynka musi być cholernie zdesperowana, skoro już w tym wieku współżyła. poza tym, jak to możliwe, że 5 - latka już miała miesiączkę ? dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
iheartjustinb Re: ciąża? 25.04.10, 11:51 no tak, to prawda. podobno była zgwałcona czy coś Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: ciąża? 25.04.10, 11:58 Tak, słyszałam o tym. Podobno jej syna wychowywano w wierze, ze jest jej bratem. Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie15 ^ 25.04.10, 12:00 Ahh już o tym słyszałam ;d I to kompletnie dziwaczne! ^ Odpowiedz Link Zgłoś
edziaaa Re: ciąża? 25.04.10, 12:02 to jeest nie możliwe bo po pierwsze tak dziewczynka nie wygląda na 5 lat a po drugie nawet w 9 miesiącu ciaży nie ma sie aż tak wielkiego brzucha a po za tym jak przeciesz ona jest jeszcze wogóle nie dojrzała ja w to nie wieze no chyba ze cud Odpowiedz Link Zgłoś
milya Re: ciąża? 25.04.10, 12:09 Ja o tym czytałam. Jak miała 8 miesięcy dostała miesiączkę.... Odpowiedz Link Zgłoś
czaqdra_ Re: ciąża? 25.04.10, 12:20 słyszałam , gdzieś czytałam że 8 - miesięczna dziewczynka też była w ciąży straszne . : o Odpowiedz Link Zgłoś
imagination. Re: ciąża? 25.04.10, 15:57 może i był taki wątek,ale nie znalazłam owego. chociaż i tak sporo osób o tym nie wie Odpowiedz Link Zgłoś
kaniaklimek12 ciaza? 25.04.10, 16:11 słyszałam o tym.. to jest staszne!! odwolujac sie do wczasniejszych komentazy slyszalam ze bez miesiaczki tez mozna zajsc w ciaze... Odpowiedz Link Zgłoś
leylaa Re: ciaza? 25.04.10, 16:19 omg ! to straszne ! 5-latka w ciąży? jaa ; oo nie wiem.. wgl. nie mogę tego pojąć . pierwszy raz o tym słysze Odpowiedz Link Zgłoś
cukiereczek.. Re: ciąża? 25.04.10, 16:16 to był strasznie dziwny wypadek noo..., ale mnie rozwalają niektóre dziewczyny co tu piszą xD jedna napisała to nie możliwe, bo nie miała okresu... jak byś przeczytała artykuł o niej to byś się dowiedziała, że dostała jak miała 8 miesięcy. Druga napisała, że jej syn umarł a w artykule pisało chłopiec urodził się zdrowy. . Zaś trzecia, że co się dzieje z tym światem to było w latach 30. Peace! Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 hahahahaahahaha 25.04.10, 16:31 hahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahaha , nie mogę przestać się śmiać , to jest dziwne , bardzo dziwne . O.x hahahaha , nie moge wyobrazć sobie pięciolatki rodzącej dziecko. Ale żeby ojciec ?! chyba padne . Odpowiedz Link Zgłoś
aileen Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 16:26 śmieszy cię to? sam fakt jest przerażający. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 17:06 nie, nie śmieszy jej to, bez powodu napisała "hahahahahaha". Odpowiedz Link Zgłoś
imagination. Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 18:03 violet myśle,że koleżanki spytały ją o to z ironią. Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: ciąża? 25.04.10, 16:28 Czytałam kiedyś coś podobnego do tego artykułu. Cóż, jak widać Matka Natura lubi płata,ć na niezłe figle. Nie dziwię się Lindzie, że nie chciała o tym rozmawiać - sama pewnie nie wiele pamiętała z tego okresu życia. Jednak jak widzicie, nawet po czymś takim da się wyjść na prostą - pomimo dziwacznego (nie umiem znaleźć innego słowa) Linda poradziła sobie z dorosłym życiu Odpowiedz Link Zgłoś
indigo Re: ciąża? 25.04.10, 16:37 jeżeli to prawda to szkoda tej dziewczynki.Musiała rodzić... niewiem co o tym myśleć Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie taa 25.04.10, 16:38 tak, czytałam o tym kilka lat temu. to prawda i był już taki wątek. kosz. Odpowiedz Link Zgłoś
coco_modnisia_ Re: ciąża? 25.04.10, 16:39 też o czytałam, ale to jest niemozliwe żeby 5 latka zaszła w ciąże! No chyba że jest dojrzała , ma okres itp, ale według mnie to jedne wielka bujda Odpowiedz Link Zgłoś
haruhi Re: ciąża? 25.04.10, 16:43 Tak, to prawda. dziewczynka była chora na jakąś chorobę. Jako niemowlak miała miesiączkę, następnie jej ciało "dorastało" znacznie szybciej, to jest jak u nastolatki- piersi itd. Odpowiedz Link Zgłoś
07tofik ... 25.04.10, 16:42 nie dość że to było nieodpowiedzialne to jeszcze na pewno miała sporo problemów. Wychować/zajmować się dzieckiem to nie lada zadanie. Mam nadzieje że miała wsparcie... Odpowiedz Link Zgłoś
th4ever Re: ciąża? 25.04.10, 19:31 Tak słyszałam o tym.. ale to jaest nie pojęte... i wgl zniszczone życie a przynajmniej dziecinstwo Odpowiedz Link Zgłoś
kamisia100 Re: ciąża? 26.04.10, 14:48 juz o tym slyszalam to bylo ponad 50 lat temu chyba ale masakra... a wiecie ze ona jak miała 8 miesięcy to juz miesiączkowała [] no a to dziecko zylow przeklonaniu ze to jego siostra.... a jka byl dorosly to umarł na jakąś chorobe szpiku kostnego Odpowiedz Link Zgłoś
w_paski tu!! 26.04.10, 15:01 ona zostałą zgwałcona! dziecko w tym wieku nawet jeśli tak szybko zaczeła dorastać nie może czuć popędu sexualnego to starszne co czasami los z nami wyprawia natura się nami bawi Odpowiedz Link Zgłoś