• marta. Re: ciąża? 25.04.10, 11:41
      niewiarygodne ; oo
      8 miesięcy i miała 1 okres?! <lol >
      tylko szkoda, że jej syn zmarł.
    • kiwi Re: ciąża? 25.04.10, 11:44
      wiedziałam o tym daaaawno... z jakieś 3 lata temu



      btw: było c;
    • losers Re: ciąża? 25.04.10, 11:49
      dziewczynka musi być cholernie zdesperowana, skoro już w tym wieku współżyła.
      poza tym, jak to możliwe, że 5 - latka już miała miesiączkę ? dziwne.
    • iheartjustinb Re: ciąża? 25.04.10, 11:51
      no tak, to prawda. podobno była zgwałcona czy coś
    • slodkiporanek Re: ciąża? 25.04.10, 11:58
      Tak, słyszałam o tym.
      Podobno jej syna wychowywano w wierze, ze jest jej bratem.
    • cukiereczek. Re: ciąża? 25.04.10, 11:58
      omg ,.
    • rosalie15 ^ 25.04.10, 12:00
      Ahh już o tym słyszałam ;d I to kompletnie dziwaczne! ^
      • weron Re: ^ 25.04.10, 12:02
        gratulacje MŁODEJ mamie smile
      • durex_ Re: ^ 25.04.10, 12:05
        ciekawe.
    • edziaaa Re: ciąża? 25.04.10, 12:02
      to jeest nie możliwe bo po pierwsze tak dziewczynka nie wygląda na 5 lat a po drugie
      nawet w 9 miesiącu ciaży nie ma sie aż tak wielkiego brzucha a po za tym jak przeciesz ona
      jest jeszcze wogóle nie dojrzała ja w to nie wieze no chyba ze cud
      • aguskaa_ Re: ciąża? 25.04.10, 12:16
        omg.
    • milya Re: ciąża? 25.04.10, 12:09
      Ja o tym czytałam. Jak miała 8 miesięcy dostała miesiączkę....indifferent
    • czaqdra_ Re: ciąża? 25.04.10, 12:20
      słyszałam , gdzieś czytałam że 8 - miesięczna dziewczynka też była w ciąży
      straszne . : o
    • zbuntowana676 Re: ciąża? 25.04.10, 12:54
      O kurcze shockshockshockshockshock
    • imagination. Re: ciąża? 25.04.10, 15:57
      może i był taki wątek,ale nie znalazłam owego.
      chociaż i tak sporo osób o tym nie wie
      • mweezy czytałam o tym. 25.04.10, 16:14
        straszne.
    • kaniaklimek12 ciaza? 25.04.10, 16:11
      słyszałam o tym..
      to jest staszne!!
      odwolujac sie do wczasniejszych komentazy slyszalam ze bez miesiaczki tez mozna zajsc w
      ciaze...
      • leylaa Re: ciaza? 25.04.10, 16:19
        omg !
        to straszne ! 5-latka w ciąży? jaa ; oo nie wiem.. wgl. nie mogę tego pojąć .
        pierwszy raz o tym słysze
    • addie O mój boże... 25.04.10, 16:14
      Nawet nie wiem co napisać, szok...
    • cukiereczek.. Re: ciąża? 25.04.10, 16:16
      to był strasznie dziwny wypadek shock noo..., ale mnie rozwalają niektóre
      dziewczyny co tu piszą xD jedna napisała to nie możliwe, bo nie miała okresu...
      jak byś przeczytała artykuł o niej to byś się dowiedziała, że dostała jak miała
      8 miesięcy. Druga napisała, że jej syn umarł a w artykule pisało chłopiec
      urodził się zdrowy. sciana. Zaś trzecia, że co się dzieje z tym światem to
      było w latach 30.

      Peace!
      • sysiek4444 hahahahaahahaha 25.04.10, 16:31
        hahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahaha , nie mogę przestać się śmiać , to
        jest dziwne , bardzo dziwne . O.x
        hahahaha , nie moge wyobrazć sobie pięciolatki rodzącej dziecko.

        Ale żeby ojciec ?! chyba padne .
        • yuitza Re: hahahahaahahaha 25.04.10, 16:38
          i to Cię śmieszy? jesteś żałosna.
        • aileen Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 16:26
          śmieszy cię to?
          sam fakt jest przerażający.
          • violet_ Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 17:06
            nie, nie śmieszy jej to, bez powodu napisała "hahahahahaha".
            • imagination. Re: hahahahaahahaha 26.04.10, 18:03
              violet myśle,że koleżanki spytały ją o to z ironią.
    • nearlaify Re: ciąża? 25.04.10, 16:28
      Czytałam kiedyś coś podobnego do tego artykułu. Cóż, jak widać Matka Natura lubi
      płata,ć na niezłe figle. Nie dziwię się Lindzie, że nie chciała o tym rozmawiać
      - sama pewnie nie wiele pamiętała z tego okresu życia. Jednak jak widzicie,
      nawet po czymś takim da się wyjść na prostą - pomimo dziwacznego (nie umiem
      znaleźć innego słowa) Linda poradziła sobie z dorosłym życiu smile
    • indigo Re: ciąża? 25.04.10, 16:37
      jeżeli to prawda to szkoda tej dziewczynki.Musiała rodzić...
      niewiem co o tym myśleć
    • a_vie taa 25.04.10, 16:38
      tak, czytałam o tym kilka lat temu. to prawda i był już taki wątek. kosz.
    • coco_modnisia_ Re: ciąża? 25.04.10, 16:39
      też o czytałam, ale to jest niemozliwe żeby 5 latka zaszła w ciąże! No chyba że jest dojrzała ,
      ma okres itp, ale według mnie to jedne wielka bujda
      • haruhi Re: ciąża? 25.04.10, 16:43
        Tak, to prawda. dziewczynka była chora na jakąś chorobę. Jako niemowlak miała miesiączkę, następnie jej ciało "dorastało" znacznie szybciej, to jest jak u nastolatki- piersi itd.
    • 07tofik ... 25.04.10, 16:42
      nie dość że to było nieodpowiedzialne to jeszcze na pewno miała sporo problemów.
      Wychować/zajmować się dzieckiem to nie lada zadanie. Mam nadzieje że miała
      wsparcie...
    • koaal słyszałam.. biedna. ;x 25.04.10, 19:12
    • th4ever Re: ciąża? 25.04.10, 19:31
      Tak słyszałam o tym..
      ale to jaest nie pojęte...
      i wgl zniszczone życie a przynajmniej dziecinstwo
    • patoo_x3 Re: ciąża? 25.04.10, 22:34
      shockshock szok szok i jeszcze raz szok !
    • kamisia100 Re: ciąża? 26.04.10, 14:48
      juz o tym slyszalam to bylo ponad 50 lat temu chyba tongue_out
      ale masakra...

      a wiecie ze ona jak miała 8 miesięcy to juz miesiączkowała []

      no a to dziecko zylow przeklonaniu ze to jego siostra....
      a jka byl dorosly to umarł na jakąś chorobe szpiku kostnego crying
    • w_paski tu!! 26.04.10, 15:01
      ona zostałą zgwałcona!

      dziecko w tym wieku nawet jeśli tak szybko zaczeła dorastać nie może czuć popędu
      sexualnego
      to starszne co czasami los z nami wyprawia

      natura się nami bawi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka