Dodaj do ulubionych

Czy macie FOBIĘ?

    • llena Re: Czy macie FOBIĘ? 28.07.10, 21:06
      mam, ale jej nie zdradze , taki mój sekrecik piwo
      • m.jackson_ XDD 31.07.10, 17:47
        Ta, ja się na przykład klaunów boję . Wiem że to dziwne ale tak jest XD. jak
        byłam mała bałam się motyli. XD

        big_grin
    • slodkiporanek Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 18:43
      Hemofobia. Lęk przed krwią.
    • senseless Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 20:52
      jakoś od dłuższego czasu boję się pająków xd nawet takiego malutkiego tongue_out
    • euforiia Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 20:53
      Ja strasznie boje się gołębi .
    • ta_anka Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 20:56
      ciemności.
      szczególnie jak idę po schodachna górę a na dole jest ciemność, myśle wtedy że ktoś mnie
      goni i uciekam szybko po schodach big_grin
    • klarix1 Pająki. 31.07.10, 20:58
      Jak widzę pająka wrzeszczę, piszczę i jeśli jest możliwość krzyczę " MAMO !! ZABIJ
      GO!!! ".. aż wstyd.
    • twilight_6 pająki...chcą żebym stepował^^ nie cierpię ich .. 31.07.10, 20:59
    • koralina94 Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 21:01
      Jak zobaczę pająka, to koniec. Nie myślę normalnie.
    • seneka4 Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 21:04
      nie cierpie ciem. Niektórzy mówią ,że to wymyślone ,ale ja naprawde ich nie
      cierpie. Brzydze sie nimi. ;l
    • agusiasweet Serio? Ja też! 01.08.10, 11:43
      Kiedy tylko polatuje do mnie moty to przestraszona osdskakuję i mam ochote
      uciekać normalnie.shock
    • ladyicecreaam Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 11:57
      Ja mam arachnofobie.. sad // czyli strach przed pajakami//
    • linda Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 14:34
      mam i to tak powazna ze lecze sie znaczy zaczne wink mam nadzieje bo z tym nie da sie
      zyc sciana
      • linda Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 14:42
        pajakow i wezy tez i to straszniee
    • kari116 Re: wrrr 01.08.10, 14:37
      może to głupie, ale boje się kogutów odkąd w te wakacje jeden strasznie podrapał
      mnie po nogach ..; /
    • karmel_ Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 14:49
      na szczęście nie.
    • avrile Trudno, by nie mieć. 01.08.10, 14:55
      Jakby ktoś w ogóle nie miał fobii, to uznałabym, że ma, ale się z tym bardzo
      kryje. Moje:
      1. Dentysto-fobia - boję się dentysty xD
      2. Kombajno-fobia - boję się kombajnów big_grin
      3. Kurzo-fobia - Boję się kurzu, wtedy jak go bardzo dużo ;P
      4. Ran-fobia - Boję się - Coś sobie zrobię, że mi krew leci to mówię, że umieram.
      5. Koguto-fobia - Boję się kogutów - Te ich 'KuKkuRyku!!!', dzioby, pazury, brr.


      Pzdr. Avrile
    • rock_i_rock Ostrych przedmiotów 01.08.10, 14:59
      Z każdym takim narzędziem zła bardzo delikatnie się obchodzę. Szpilki, pineski, noże, żyletki
      i nawet nożyczki, a igły to już nie wspomne.
      • mikessa Re: nie mam raczej fobi ale mam manie!! 10.09.10, 20:06
        mam manie na punkcie swojego wyglądu.... zawsze chce być najładniejsza. jak
        widzie jakieś dziewczyny co są mega piękne to aż wściekłość mnie zżera...
    • lionka Re: Czy macie FOBIĘ? 10.09.10, 20:09
      w zeszłym roku wywaliłam się na rowerze i miałam wstrząs mózgu. przez tydzień leżałam w
      szpitalu;/ od tamtego czasu nie jechałam na rowerze bo poprostu się boję;/
    • kakaowezycie Re: Czy macie FOBIĘ? 10.09.10, 20:35
      ja pająków. tzw arachnofobia ; /
    • i_love_ny Re: Czy macie FOBIĘ? 10.09.10, 21:26
      Boję się kleszczy
    • fungirl627 Pająki.!! 10.09.10, 22:53
      Ale tylko tarantule xdd confused
    • kara33441 Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 09:17
      Ja boję się pajonków i jakichkolwiek robalów.Jak zobaczę pajonka odrazu wrzeszczę.confused
      • geniaaa Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 22:47
        niee. chyba że węży no ale to bym się bała jakbym takiego przed sobą zobaczyła,
        a tak w zoo mogę je za szybą oglądać :]
    • kasiulec wszystkich naprawde wszystkich robali... 11.09.10, 22:52
      • sweet1604 Re: wszystkich naprawde wszystkich robali... 11.09.10, 22:55
        Ja się boję wracać sama w nocy z imprezy .... Cały czas oglądam się za siebie i
        mam wrażenie , że zaraz ktoś mnie z tyłu zaatakuje sad nienawidzę tego ...
        chyba za dużo horrorów się naoglądałam .
    • super_star Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 22:56
      mam klaustrofobię i arachofobię
      • jaejung ,, 11.09.10, 22:57

        tak, kancerofobię - lęk przed rakiem.
    • pwe Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 23:08
      mam arachnofobię panicznie boję się pająków nawet tych najmniejszych. Raz nawet
      zemdlałam przez jednego bo miałam na ramieniu go.
    • nonchocolate Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 23:18
      cholernie boje się igieł.. ; /
      tzn, jak zobaczę, samą igłe, to jest w miare w porządku.
      a jak zobacze igłe ze strzykawką, MDLEJE ! ;<

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka