llena Re: Czy macie FOBIĘ? 28.07.10, 21:06 mam, ale jej nie zdradze , taki mój sekrecik Odpowiedz Link Zgłoś
m.jackson_ XDD 31.07.10, 17:47 Ta, ja się na przykład klaunów boję . Wiem że to dziwne ale tak jest XD. jak byłam mała bałam się motyli. XD Odpowiedz Link Zgłoś
senseless Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 20:52 jakoś od dłuższego czasu boję się pająków xd nawet takiego malutkiego Odpowiedz Link Zgłoś
ta_anka Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 20:56 ciemności. szczególnie jak idę po schodachna górę a na dole jest ciemność, myśle wtedy że ktoś mnie goni i uciekam szybko po schodach Odpowiedz Link Zgłoś
klarix1 Pająki. 31.07.10, 20:58 Jak widzę pająka wrzeszczę, piszczę i jeśli jest możliwość krzyczę " MAMO !! ZABIJ GO!!! ".. aż wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 21:01 Jak zobaczę pająka, to koniec. Nie myślę normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Czy macie FOBIĘ? 31.07.10, 21:04 nie cierpie ciem. Niektórzy mówią ,że to wymyślone ,ale ja naprawde ich nie cierpie. Brzydze sie nimi. ;l Odpowiedz Link Zgłoś
agusiasweet Serio? Ja też! 01.08.10, 11:43 Kiedy tylko polatuje do mnie moty to przestraszona osdskakuję i mam ochote uciekać normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ladyicecreaam Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 11:57 Ja mam arachnofobie.. // czyli strach przed pajakami// Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Czy macie FOBIĘ? 01.08.10, 14:34 mam i to tak powazna ze lecze sie znaczy zaczne mam nadzieje bo z tym nie da sie zyc Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 Re: wrrr 01.08.10, 14:37 może to głupie, ale boje się kogutów odkąd w te wakacje jeden strasznie podrapał mnie po nogach ..; / Odpowiedz Link Zgłoś
avrile Trudno, by nie mieć. 01.08.10, 14:55 Jakby ktoś w ogóle nie miał fobii, to uznałabym, że ma, ale się z tym bardzo kryje. Moje: 1. Dentysto-fobia - boję się dentysty xD 2. Kombajno-fobia - boję się kombajnów 3. Kurzo-fobia - Boję się kurzu, wtedy jak go bardzo dużo ;P 4. Ran-fobia - Boję się - Coś sobie zrobię, że mi krew leci to mówię, że umieram. 5. Koguto-fobia - Boję się kogutów - Te ich 'KuKkuRyku!!!', dzioby, pazury, brr. Pzdr. Avrile Odpowiedz Link Zgłoś
rock_i_rock Ostrych przedmiotów 01.08.10, 14:59 Z każdym takim narzędziem zła bardzo delikatnie się obchodzę. Szpilki, pineski, noże, żyletki i nawet nożyczki, a igły to już nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
mikessa Re: nie mam raczej fobi ale mam manie!! 10.09.10, 20:06 mam manie na punkcie swojego wyglądu.... zawsze chce być najładniejsza. jak widzie jakieś dziewczyny co są mega piękne to aż wściekłość mnie zżera... Odpowiedz Link Zgłoś
lionka Re: Czy macie FOBIĘ? 10.09.10, 20:09 w zeszłym roku wywaliłam się na rowerze i miałam wstrząs mózgu. przez tydzień leżałam w szpitalu;/ od tamtego czasu nie jechałam na rowerze bo poprostu się boję;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kakaowezycie Re: Czy macie FOBIĘ? 10.09.10, 20:35 ja pająków. tzw arachnofobia ; / Odpowiedz Link Zgłoś
kara33441 Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 09:17 Ja boję się pajonków i jakichkolwiek robalów.Jak zobaczę pajonka odrazu wrzeszczę. Odpowiedz Link Zgłoś
geniaaa Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 22:47 niee. chyba że węży no ale to bym się bała jakbym takiego przed sobą zobaczyła, a tak w zoo mogę je za szybą oglądać :] Odpowiedz Link Zgłoś
sweet1604 Re: wszystkich naprawde wszystkich robali... 11.09.10, 22:55 Ja się boję wracać sama w nocy z imprezy .... Cały czas oglądam się za siebie i mam wrażenie , że zaraz ktoś mnie z tyłu zaatakuje nienawidzę tego ... chyba za dużo horrorów się naoglądałam . Odpowiedz Link Zgłoś
pwe Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 23:08 mam arachnofobię panicznie boję się pająków nawet tych najmniejszych. Raz nawet zemdlałam przez jednego bo miałam na ramieniu go. Odpowiedz Link Zgłoś
nonchocolate Re: Czy macie FOBIĘ? 11.09.10, 23:18 cholernie boje się igieł.. ; / tzn, jak zobaczę, samą igłe, to jest w miare w porządku. a jak zobacze igłe ze strzykawką, MDLEJE ! ;< Odpowiedz Link Zgłoś