tusiaw
05.05.10, 20:52
Dziś w szkole zaczęły mnie boleć plecy - tak trochę wyżej czterech liter [ to nie nierki ! ].
Przed chwilą [ jakąś godzinę temu ] zaczęło mnie kłuć w dolnej partii brzucha, tak z prawej
strony [ to CHYBA nie wyrostek ]. Kłuje mnie gdy biorę wdech lub jak się podnoszę z
pozycji leżącej do siedącej. Co to może być ?