Dodaj do ulubionych

Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej strony ]

05.05.10, 20:52
Dziś w szkole zaczęły mnie boleć plecy - tak trochę wyżej czterech liter [ to nie nierki ! ].
Przed chwilą [ jakąś godzinę temu ] zaczęło mnie kłuć w dolnej partii brzucha, tak z prawej
strony [ to CHYBA nie wyrostek ]. Kłuje mnie gdy biorę wdech lub jak się podnoszę z
pozycji leżącej do siedącej. Co to może być ?
Obserwuj wątek
    • roxanne jajnik 05.05.10, 20:54
    • chrupek . 05.05.10, 21:21
      Janik, bądź wyrostek. c:
    • yuitza być może jajnik lub wyrostek. 06.05.10, 09:07
      wyrostek się tym zwykle charakteryzuje.
    • mileyoxox Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 12:38
      wyrostek może , .!
      weź sobie tabletke . !
      • czekolaka_123 Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 13:12
        tabletke ?
        Idź do lekarza.
        • elf97 Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 13:18
          powiedz mamie i idź do lekarza !!!

          nie zwlekaj z tym bo może to być coś poważnego
      • laura.pl Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 07.05.10, 11:59
        Też mi się wydaje,że to wyrostek
    • dream Ja wiem. ;3 06.05.10, 13:21
      Masz najprawdopodobniej kolke. Albo boli Cię jajnik przed miesiączką.
      Na wyrostek to nie wygląda, zbyt łagodne objawy i nie tak powinny wyglądać, bo właśnie
      przy ucisku nie czułabyś bólu.
      • martunia1 hah.! a mnie boli coś pod żebrami 07.05.10, 12:08
        byłam z tym u lekarza. rzecz jasna sama. nie chodzę już z mamą od roku, heh. dobra,
        koniec z chwaleniem się.xd

        miałam RTG i złamanych, pękniętych ani stłuczonych żeber nie miałam

        lekarz powiedziała mi że to prawdopodobnie nerwobóle, które zalezą od stresu, nerwów
        albo od pogody.

        a jaki to ból?
        jak kaszlę, śmieję się albo oddycham to aż mnie zgina.
        w nocy nie mogłam spać bo srasznie bolało.
        winkwinkwink
    • yourbadream Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 14:12
      Jajnik. Mnie bolało tak samo, a byłam pewna, że to nie wyrostek (nie mam go już).
      Powiedz mamie i idź do lekarza.
    • bouche2 Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 18:53
      jajnik, też mi się tak wydaje.
      ja mam taki ból jakiś tydzień przed miesiączką, masakra (;
      • nensi_ Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 20:41
        możliwe że dostaniesz okres.
    • dagas95 tuuu ! 06.05.10, 20:45
      tak jak mówiły poprzedniczki! wyrostek lub jajniki.
    • robpattinson Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 06.05.10, 20:50
      idz z tym do lekarza. ja tez tak czasem mam
    • glamour Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 07.05.10, 09:41
      miesiączka, moja koleżanka też tak ma i poszła z mum do lekarza one myślały że to wyrostek,
      ale to może być okres-tak powiedział jej lekarz
    • katsuumi_17 Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 07.05.10, 16:19
      Wyrostek jest jednak troszkę wyżej. Stawiam na jajnik. Pewnie niedawno miałaś
      miesiączkę?
    • laseczka54 Re: Ból w dolnej partii brzucha [ z prawej stron 07.05.10, 19:08
      miałam wyrostek i miałam operacje sądze ze masz i jak najszybciej idz do szpitala tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka