iga18 20.05.10, 19:25 Ja troche, bo niektóre sie sprawdzają A wy??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slodkiporanek Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:34 Czytam, bo lubię, ale nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
saphirka Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:35 nie, bo się nie sprawdzają Odpowiedz Link Zgłoś
paula_xoxo Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:39 Nie wierze ,, Jak dla mnie to bajki . x dd Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:41 Nie nie wierzę. Ale czytam , z ciekawości. ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:41 Nie. Nie czytam ich. Odpowiedz Link Zgłoś
justynamatula Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:59 Ja nie wierzę ale raz zdarzyło mi się tak że nie przeczytałam lektury,a w horoskopie pisało żebym przeczytała lekture Odpowiedz Link Zgłoś
panna_efron_x33 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:40 niektóre się sprawdzają Odpowiedz Link Zgłoś
fano__x Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:40 różnie bywa, czasami też mi się sprawdzają ale jednak nie zawsze czytam swój horoskop gdyż w to nie do końca wierzę ; D Odpowiedz Link Zgłoś
vani15 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:58 Ja wierzę Mi się z reguły sprawdzają xD Odpowiedz Link Zgłoś
yzz. Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:44 Czasem się nawet sprawdzają, ale jak dla mnie to nie da się przewidzieć przyszłości każdemu spod znaku załóżmy bliźniąt takiej samej. Odpowiedz Link Zgłoś
jonas_lover Nie wierzę. 20.05.10, 20:48 Te, które się nie sprawdzają, to zwykłe bajki, z których się można pośmiać, wymyślane na potrzeby jakiegoś szmatławca. A te, które się sprawdzają, to okultyzm i tym otwiera się drogę szatanowi. To grzech ciężki, którego nie chcę popełniać, czytając horoskopy. Odpowiedz Link Zgłoś
guma_balonowa Re: Nie wierzę. 20.05.10, 20:51 jonas_lover napisał(a): > Te, które się nie sprawdzają, to zwykłe bajki, z których się można pośmiać, wym > yślane na > potrzeby jakiegoś szmatławca. A te, które się sprawdzają, to okultyzm i tym otw > iera się drogę > szatanowi. To grzech ciężki, którego nie chcę popełniać, czytając horoskopy. popieram cie w 100%. mądrze piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
pauluu To zależy.. 20.05.10, 21:09 Niektóre się sprawdzają ale pod żadnym pozorem nie wierzę w tzw 'szczęśliwe dni' (np w bravo) xd Czasem można się pobrechtać, czasem uwierzyć Odpowiedz Link Zgłoś
dacey Re: Czy wierzycie w horoskopy? 21.05.10, 17:52 wierze ; ) mój się zawsze sprawdza ;D Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Czy wierzycie w horoskopy? 21.05.10, 20:03 Nie wierzę w żadne tego typu przepowiednie. Czytam jedynie dla zabawy... Odpowiedz Link Zgłoś
iga18 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:02 Mi sie chyba z 2 sprawdziły. Jeden w połowie, a drugi całkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
hipiska.xd Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:04 hmm.. zależy co jest w nim wypisane ;d ale raczej chyba nie wierzę ;d Odpowiedz Link Zgłoś
scream_ Pojebało 24.05.10, 20:05 Horoskopy to brednia [ i grzech ] Pewnej części kraju musi się sprawdzić to co było tam napisane ale to czysty zbieg okoliczności i oczywistość. Horoskopy nie mają sensu Odpowiedz Link Zgłoś
alice120 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:10 Ja nie wierze, ale czasem można się uśmiać. Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:11 tzn... różnie to bywa . czasem przeczytam jakieś badziewie które się nie sprawdzi . ale prawie zawsze mi się sprawdza . mam taką gazetę , a tak w zasadzie to dwie , z których sprawdza mi się wszystko . Sama nie mogę w to uwierzyć . Jednak czasem , pojawiają się tam rzeczy których nie chciałam usłyszeć . Np. że rozstanę się z pewnym chłopakiem bo lepiej wyjdziemy na tym , jeśli będziemy przyjaciółmi . Za kilka dni usłyszałam że zależy mu na mnie jak na przyjaciółce , że kocha mnie pół jak dziewczynę a pół jak przyjaciółkę . Horoskop się sprawdził . Zresztą , dużo było takich przypadków . . . Podsumowując = wierzę . Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:14 horoskopy to tylko bajkowe historie, które sobie ludzie wymyślają i mówią, że są wielce wróżkami. A większość tych historyjek to opowieści od dniu codziennym typu "złapiesz parę ocen z chemii" -.- Odpowiedz Link Zgłoś
iga18 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 21:51 caterina97 napisał(a): > tzn... różnie to bywa . > czasem przeczytam jakieś badziewie które się nie sprawdzi . ale prawie zawsze m > i się > sprawdza . mam taką gazetę , a tak w zasadzie to dwie , z których sprawdza mi s > ię > wszystko . Sama nie mogę w to uwierzyć . Jednak czasem , pojawiają się tam rzec > zy > których nie chciałam usłyszeć . Np. że rozstanę się z pewnym chłopakiem bo lepi > ej > wyjdziemy na tym , jeśli będziemy przyjaciółmi . Za kilka dni usłyszałam że zal > eży mu na > mnie jak na przyjaciółce , że kocha mnie pół jak dziewczynę a pół jak przyjació > łkę . > Horoskop się sprawdził . Zresztą , dużo było takich przypadków . . . > Podsumowując = wierzę . a jakie to gazety?! Odpowiedz Link Zgłoś
werka197 tak x) 25.05.10, 01:09 gdy czytam o wodniku .. to jak by ten horoskop byl stworzony dla mnie Odpowiedz Link Zgłoś
pruci Re: Czy wierzycie w horoskopy? 25.05.10, 07:15 lubie czytać horoskopy, ale jakbym miała wierzyć w każdy, to co miesiąc miałabym innego 'faceta marzeń' i nowy 'napływ gotówki' i ogólnie cały czas 'miałabym szczęście' . Bo to w każdym horoskopie jest -,- Odpowiedz Link Zgłoś
ola09 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 21:59 czytam(tak dla beki),ale nie wierzę-w życiu-to wszystko jest zmyślone np. twój chłopak zaprosi cię jutro do kina-przecież ja nie mam chłopaka Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 22:05 nie. gdyby się sprawdzały, to co tydzień miałabym nową wielką miłość, byłabym mistrzynią flirtu, a oceny byłyby mua mua. Odpowiedz Link Zgłoś
denessa Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 22:08 nie . horoskopy to zuoo . to tak jak wierzyć w łańcuszki . Odpowiedz Link Zgłoś