Dodaj do ulubionych

Czy wierzycie w horoskopy?

20.05.10, 19:25
Ja troche, bo niektóre sie sprawdzają


A wy???
Obserwuj wątek
    • iga18 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 19:33
      Jak był wątek to sorry
    • slodkiporanek Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:34
      Czytam, bo lubię, ale nie wierzę.
      • saphirka Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:35
        nie, bo się nie sprawdzają
      • kradzieejka_ Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:37
        Troszkę. c;
        • paula_xoxo Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:39
          Nie wierze ,, Jak dla mnie to bajki . x dd
      • balon123 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:40
        zwariowałaś.?
    • julcia284 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:39
      nie
      • sysiek4444 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:41
        Nie nie wierzę. Ale czytam , z ciekawości. ;3
      • hilary_fanka Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:41
        Nie. Nie czytam ich.
      • justynamatula Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:59
        Ja nie wierzę ale raz zdarzyło mi się tak że nie przeczytałam lektury,a w
        horoskopie pisało żebym przeczytała lekturetongue_out
    • panna_efron_x33 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:40
      niektóre się sprawdzają
    • fano__x Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:40
      różnie bywa, czasami też mi się sprawdzają ale jednak nie zawsze czytam swój
      horoskop gdyż w to nie do końca wierzę ; D
      • vani15 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:58
        Ja wierzę big_grinsmile
        Mi się z reguły sprawdzają xD
    • rose_ nie, nie werzymy. czytam dla picu i brechtania ;* 20.05.10, 20:43
    • yzz. Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 20:44
      Czasem się nawet sprawdzają, ale jak dla mnie to nie da się przewidzieć
      przyszłości każdemu spod znaku załóżmy bliźniąt takiej samej.
    • jonas_lover Nie wierzę. 20.05.10, 20:48
      Te, które się nie sprawdzają, to zwykłe bajki, z których się można pośmiać, wymyślane na
      potrzeby jakiegoś szmatławca. A te, które się sprawdzają, to okultyzm i tym otwiera się drogę
      szatanowi. To grzech ciężki, którego nie chcę popełniać, czytając horoskopy.
      • guma_balonowa Re: Nie wierzę. 20.05.10, 20:51
        jonas_lover napisał(a):

        > Te, które się nie sprawdzają, to zwykłe bajki, z których się można pośmiać, wym
        > yślane na
        > potrzeby jakiegoś szmatławca. A te, które się sprawdzają, to okultyzm i tym otw
        > iera się drogę
        > szatanowi. To grzech ciężki, którego nie chcę popełniać, czytając horoskopy.

        popieram cie w 100%. mądrze piszesz.
        • jonas_lover guma_balonowa 20.05.10, 21:02
          Thx.
        • alice_cullen08 Re: Nie wierzę. 20.05.10, 23:01
          Ja też popieram, to prawda...
    • akira Wierzę w numerologie 20.05.10, 20:53
      • lilly_ Re: Nie. 20.05.10, 21:01
        Czytam dla rozrywki. ^^
      • pauluu To zależy.. 20.05.10, 21:09
        Niektóre się sprawdzają ale pod żadnym pozorem nie wierzę w tzw 'szczęśliwe dni' (np w
        bravo) xd
        Czasem można się pobrechtać, czasem uwierzyć smile
    • gwiazdka_14 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 20.05.10, 21:00
      Aaa. tak sobie!
    • momo. Nie. 21.05.10, 15:45
    • dacey Re: Czy wierzycie w horoskopy? 21.05.10, 17:52
      wierze ; ) mój się zawsze sprawdza ;D
    • trufla Re: Czy wierzycie w horoskopy? 21.05.10, 20:03
      Nie wierzę w żadne tego typu przepowiednie. Czytam jedynie dla zabawy...
    • marti672 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 21.05.10, 20:07
      Różnie to bywa tongue_out
      • iga18 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:02
        Mi sie chyba z 2 sprawdziły. Jeden w połowie, a drugi całkiem... big_grin
    • hipiska.xd Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:04
      hmm.. zależy co jest w nim wypisane ;d ale raczej chyba nie wierzę ;d
    • scream_ Pojebało 24.05.10, 20:05
      Horoskopy to brednia [ i grzech ]
      Pewnej części kraju musi się sprawdzić to co było tam napisane ale to czysty
      zbieg okoliczności i oczywistość.
      Horoskopy nie mają sensu
    • alice120 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:10
      Ja nie wierze, ale czasem można się uśmiać.
    • caterina97 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:11
      tzn... różnie to bywa .
      czasem przeczytam jakieś badziewie które się nie sprawdzi . ale prawie zawsze mi się
      sprawdza . mam taką gazetę , a tak w zasadzie to dwie , z których sprawdza mi się
      wszystko . Sama nie mogę w to uwierzyć . Jednak czasem , pojawiają się tam rzeczy
      których nie chciałam usłyszeć . Np. że rozstanę się z pewnym chłopakiem bo lepiej
      wyjdziemy na tym , jeśli będziemy przyjaciółmi . Za kilka dni usłyszałam że zależy mu na
      mnie jak na przyjaciółce , że kocha mnie pół jak dziewczynę a pół jak przyjaciółkę .
      Horoskop się sprawdził . Zresztą , dużo było takich przypadków . . .
      Podsumowując = wierzę .
      • msthic Re: Czy wierzycie w horoskopy? 24.05.10, 20:14
        horoskopy to tylko bajkowe historie, które sobie ludzie wymyślają i mówią, że są
        wielce wróżkami. A większość tych historyjek to opowieści od dniu codziennym
        typu "złapiesz parę ocen z chemii" -.-
      • iga18 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 21:51
        caterina97 napisał(a):

        > tzn... różnie to bywa .
        > czasem przeczytam jakieś badziewie które się nie sprawdzi . ale prawie zawsze m
        > i się
        > sprawdza . mam taką gazetę , a tak w zasadzie to dwie , z których sprawdza mi s
        > ię
        > wszystko . Sama nie mogę w to uwierzyć . Jednak czasem , pojawiają się tam rzec
        > zy
        > których nie chciałam usłyszeć . Np. że rozstanę się z pewnym chłopakiem bo lepi
        > ej
        > wyjdziemy na tym , jeśli będziemy przyjaciółmi . Za kilka dni usłyszałam że zal
        > eży mu na
        > mnie jak na przyjaciółce , że kocha mnie pół jak dziewczynę a pół jak przyjació
        > łkę .
        > Horoskop się sprawdził . Zresztą , dużo było takich przypadków . . .
        > Podsumowując = wierzę .


        a jakie to gazety?!
    • werka197 tak x) 25.05.10, 01:09
      gdy czytam o wodniku .. to jak by ten horoskop byl stworzony dla mnie tongue_out
    • pruci Re: Czy wierzycie w horoskopy? 25.05.10, 07:15
      lubie czytać horoskopy, ale jakbym miała wierzyć w każdy, to co miesiąc miałabym
      innego 'faceta marzeń' i nowy 'napływ gotówki' i ogólnie cały czas 'miałabym
      szczęście' . Bo to w każdym horoskopie jest -,-
    • ola09 Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 21:59
      czytam(tak dla beki),ale nie wierzę-w życiu-to wszystko jest zmyślone np. twój chłopak
      zaprosi cię jutro do kina-przecież ja nie mam chłopakasciana
    • about_ Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 22:04
      it's funny.
    • jo. Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 22:05
      nie. gdyby się sprawdzały, to co tydzień miałabym nową wielką miłość, byłabym
      mistrzynią flirtu, a oceny byłyby mua mua.
    • denessa Re: Czy wierzycie w horoskopy? 26.05.10, 22:08
      nie . horoskopy to zuoo . to tak jak wierzyć w łańcuszki . sciana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka