30.05.10, 19:40
Oglądał ktoś z was musical Rent ?
Było to w tv kilka razy pokazywane i można w ogóle np. w operze obejrzeć;d
Jak dla mnie to jest świetne big_grin
Tu jest fragment:
rent

Jest to przedstawione w urywku ale naprawde zachęcam obejrzec w całości big_grin
Piszcie ;p
Obserwuj wątek
    • kasia1512 Re: Rent 30.05.10, 19:41
      Oj soryy nie wkleiło
      Tekst linka
    • katsuumi_17 Re: Rent 30.05.10, 19:47
      Nie byłam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka